Prodloužení skončilo

49:56

Hamrla skryl puk do výstroje a přerušuje hru. Vhazování v útočném pásmu Plzně.

49:39

Prchlík se staví do postoje, nakonec však nemusel zasahovat. Zlínská střela šla vedle.

49:00

Začíná poslední minuta prodloužení.

48:32

Teď je to naopak Plzeň, kdo hrozí. Hamrla však zatím nemusí zasahovat.

47:15

Zlín se nastěhoval do útočného pásma.

46:24

Oba celky se snaží vytvořit si šanci, když mají puk na hokejce, zatím však k vidění moc příležitostí není.

45:48

Frömel na druhé straně jel sám na brankáře, trefil však pouze jeho vyrážečku.

45:22

Dáňa tvrdě vystřelil z kruhu pro vhazování, trefil levou tyč zlínské branky.

45:01

Prodloužení právě začalo.
Protože je srpen, čas přípravy a tréninku, bude následovat pětiminutové prodloužení se třemi hráči na obou stranách.
Utkání končí vítězstvím Plzně 6:3. Hosté nedopustili žádné drama, navýšili skóre a v klidu si došli pro první výhru na turnaji. Zlín v závěru už jen snížil.

45:00

44:59

Dvořák je zpět na ledě.

44:21

Poslední vteřiny zápasu se odehrávají převážně před brankou Zlína.

43:25

Vyloučení v týmu Berani Zlín (Mojžíš – 2 min., faul loktem).

43:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:59

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Kupčo – 2 min., vražení na hrazení + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Dvořák.

42:34

Zlín právě vstřelil branku!
Domácí snižují z trestného střílení. ŠIMON FRÖMEL přesně zakončil do horního rohu branky a upravuje na 3:6 z pohledu domácích.

42:34

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (D. Soukup – trestné střílení, podražení).

41:24

Plzeň právě vstřelila branku!
Hosté přidávají šestou branku a jistě míří za prvním vítězstvím na turnaji. Prosadil se MAREK SOUKUP. Asistence: Aleš Matoušek.

40:43

Dvořák dostal puk do volného prostoru mezi kruhy a nebýt obránce, který ho na poslední chvíli zablokoval, objevil by se zcela sám před zlínskou brankou.

40:15

Na druhé straně se musel mít na pozoru i gólman Prchlík, který však nakonec nemusel zasahovat díky výborné práci jeho obránců.

39:49

Domácí se teď musí bránit útoku hostů. Zatím se jim to daří úspěšně.

38:07

Hosté se opět rychleji zorientovali v brankovišti, za což se jim dostalo odměny v podobě pátého gólu. JOSEF DÁŇA dostal puk zpoza branky a přes ležícího Hamrlu jej dostal do sítě. Asistence: Dominik Soukup a Marcel Marcel.

36:40

Domácí stále prohrávají o dvě branky, to však neznamená, že by propadali trudomyslnosti. Naopak. Neustále se snaží zaměstnávat plzeňského Prchlíka.

35:33

Také hosté jsou už kompletní. Pokračuje se tedy v pěti na obou stranách.

35:08

Zlín je v plném počtu a začíná jeho velmi krátká přesilovka.

34:26

Oba celky se přetlačují o puk za zlínskou brankou. Hra ve čtyřech zatím více svědčí Plzni, která je aktivnější v útoku.

33:33

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Jiříček – 2 min., nedovolené bránění).

33:08

Vyloučení v týmu Berani Zlín (Šindelek – 2 min., podrážení).

32:45

Hamrla musel skočit na led, aby přikryl puk. Při drobné tlačenici před brankou následně přišel o masku. Rozhodčí situaci hned uklidnili.

31:59

Hosté hrají v plném počtu.

31:39

Hamrla si během přesilovky svého týmu také několikrát sáhl na puk, musel předvést několik rychlých zákroků.

31:05

Jiříček je zpět na ledě, hosté jsou už ve čtyřech.

30:51

Prchlík si poradil se zlínským pokusem, kryje kotouč a přerušuje hru.

30:30

Zlínští jsou nastěhovaní v pásmu, zatím si však přihrávají a hledají možnost, jak překvapit soupeře.

30:01

Druhá, velmi zajímavá třetina je minulostí. Domácí nejprve vyrovnali na 2:2, ovšem hosté se v dalším průběhu hry dostali opět do dvoubrankového vedení. Plzeň je tedy stejně jako po první části napřed o dva góly. Do třetí třetiny půjdou domácí s výhodou dvojnásobné přesilovky. Jak se s ní poradí?
Další třetina začne přibližně v 9:17.

30:00

29:59

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Václavík – 2 min., hákování).

29:27

Domácí jsou nastěhovaní v pásmu a snaží se o snížení.

29:05

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Jiříček – 2 min., sekání).

29:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

27:50

Plzeň se vrací zpět do dvoubrankového vedení a vděčí tomu především MARKU SOUKUPOVI a jeho důrazu na brankovišti. Plzeňský forward se nejlépe zorientoval v choasu před zlínskou brankou a dotlačil puk až za čáru. Bez asistence.

27:14

Hráči obou týmu se nyní přetahují o puk v rohu za zlínskou brankou.

26:11

Špaček nahodil vzduchem puk až do útočného pásma, jako první však u něj byli domácí hráči. Z této akce tedy nic nebylo.

24:53

Rychlá střela jednoho z útočníků Plzně pořádně protáhla gólmana Hamrlu, který musel pohotově zasáhnout pravým betonem, aby puk vyrazil.

24:06

Domácí se s obtížemi, ale nakonec úspěšně probili do útočného pásma, kde se nyní snaží zaměstnat gólmana Plzně.

23:23

Zakázané uvolnění Zlína vrací hru před gólmana Hamrlu.

22:02

Zlínští teď šikovně ve dvou napadali rozehrávku Plzně, za což se jim dostalo odměny v podobě zajímavé šance. Prchlík nakonec zasahovat nemusel, střela šla vedle jeho branky.

20:52

Plzeň se vrací do vedení. Marcel Marcel poslal z rohu kluziště pas DOMINIKU SOUKUPOVI, který se nerozpakoval a tvrdou ranou bez přípravy pod horní tyč střílí třetí gól svého týmu. Asistence: Marcel Marcel a Josef Dáňa.

20:13

Nepřesná rozehrávka hostů končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se tak bude před Prchlíkem.

19:41

Páník to zkusil od modré čáry, jeho pokus však skončil jen na výstroji zlínského gólmana.

18:40

Je vyrovnáno! MATĚJ MOJŽÍŠ se dostal s pukem do příhodné střelecké pozice a z pravého kruhu pro vhazování zamířil přesně nad lapačku do horního rohu branky. Bez asistence.

18:20

Zlínský brankář skryl nahození plzeňského útočníka do výstroje, okamžitě však puk vytřepal a poslal obránci.

17:34

Zakázané uvolnění Zlína, vhazovat se bude před Hamrlou.

16:39

Laciga se dostal za obranu hostů a ujížděl sám na gólmana Prchlíka. Kličkou do strany si ho sice položil na led, ovšem nepovedlo se mu zvednout puk do sítě. To byla velká šance Zlína na vyrovnání!

16:10

Hosté se snaží o stejně aktivní hru jako v první třetině a tlačí se do útočného pásma.

15:38

Ideální start domácího týmu do druhé třetiny. Využitá přesilovka a snížení na 1:2. Střela FILIPA ŠINDELKY k tyči prošla plzeňskému brankáři Prchlíkovi až do sítě. Asistence: Lukáš Chludil.

15:01

Úvodní třetina zápasu i celého turnaje už je za námi. V lepším rozpoložení jsou hosté, kteří byli aktivnější a také střelecky úspěšnější. Po zásluze tedy vedou 2:0. Zlín má ještě dvě třetiny na odpověď.
Další třetina začne přibližně v 8:44.

15:00

14:50

Přestože hrají domácí přesilovku, třetina se dohrává před zlínskou brankou.

14:21

Tak to byla velmi přímočará akce hostů. Po vhazování ve vlastním pásmu se ihned vydali do útoku, nadělali chaos ve zlínském brankovišti a LUBOMÍR KUPČO nakonec dostal puk až za čáru. Plzeň tak v samotném závěru třetiny zvyšuje na 2:0. Asistence: Tomáš Václavík.

14:10

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Jiříček – 2 min., hrubost).

14:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

13:47

Hamrla nadvakrát skryl do výstroje nepříjemnou, tvrdou střelu Plzně.

13:34

Beranům se podařilo přesunou hru do středního pásma. Pokus o útok však skončil na pevné, plzeňské obraně.

12:37

Hosté pokračují v aktivní hře směrem dopředu i při hře pět na pět.

11:56

Domácí hrají v plném počtu.

11:48

Plzeň rozjela v útočném pásmu kolotoč přihrávek. Když už se zdálo, že pomalu utahuje svůj tlak, ozval se hvizd rozhodčího – útočící hráč v brankovišti.

10:56

Hamrla vyrazil puk maskou, což odnesl jeden z popruhů, který vyskočil ze své pozice. Rozhodčí tak přerušuje hru.

10:33

Hosté hrají v plném počtu a poprvé si zahrají přesilovou hru, byť jen zkrácenou.

10:12

Poprvé v utkání tady máme hru ve čtyřech. Zlínu se na úvod této herní situace příliš nepovedla rozehrávka. Zakázané uvolnění.

09:56

Vyloučení v týmu Berani Zlín (Chludil – 2 min., hákování).

09:30

Hosté se nejen osvobozují, ale také nebezpečně hrozí v útočném pásmu.

08:57

Domácí po vhazování udrželi útočné pásmo. S kotoučem na holi nyní rozjíždějí útočnou akci.

08:33

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Václavík – 2 min., podrážení).

07:48

O chvíli později rychle vypálil Václavík, Hamrla puk vytěsnil nad branku.

07:08

Soukup si našel kotouč v prostoru před brankou a už už zakončoval do odkryté klece. Plzeňský hráč však netrefil puk přesně.

06:15

Hosté jsou při chuti a dál se tlačí do útoku.

05:01

Hosté se ujímají vedení. Brankář Hamrla vyrazil tvrdou střelu jen před sebe. Než zjistil, kam se vlastně kotouč odrazil, našel si jej SEBASTIÁN JASEČKO a uklidil ho do odkryté sítě. Bez asistence.

04:09

03:06

Hosté vyhazují puk přes všechny čáry, Zlín to musí zkusit znova.

02:38

Berani jsou usazení v útočném pásmu a snaží o nějakou nebezpečnější šanci.

02:09

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Kaiser – 2 min., držení).

01:14

Hosté hned od úvodních minut tlačí domácí tým. Zlínští se zatím k ničemu moc nedostali.

00:19

Hamrla ve zlínské brance musel hned v úvodu utkání do akce.

00:01

PSG Berani Zlín: Hamrla (Synek) – Šindelek, Čapka, Šimánek, Burian, Hoferek, Sýkora, Kráčalík, Chludil, Frömel, Laciga, Tomeček, Jakeš, Lavička, Mojžíš, Ramert.

HC Plzeň 1929: Prchlík (Vondraš) – Špaček, Jiříček, Páník, Jánský, Kanta, Jasečko, Hodinář, Kaiser, Korčák, Hauser, D. Soukup, Matoušek, Marcel, Václavík, Dáňa, Beránek, Kupčo, Šiler, Dvořák, M. Soukup.

Rozhodčí: Škach – Charous, Řezníček.
Začátek prvního utkání bude zřejmě o pár minut posunutý. Hráči obou mužstev se v těchto chvílích procvičují na ledě.
Zimní stadion Luďka Čajky bude tento víkend hostit turnaj dorostenců, kterého se zúčastní celkem pět týmů – Zlín, Plzeň, Kometa, Hradec Králové a Havířov. Celá soutěž odstartuje zápasem Zlína a Plzně, k jehož sledování vás zvu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.

3:6

Branky a nahrávky: 16. Šindelek (Chludil), 19. Mojžíš, 43. Frömel (TS) – 6. Jasečko, 15. Kupčo (Václavík), 21. Soukup (Marcel, Dáňa), 28. Soukup, 39. Dáňa (Soukup, Marcel), 42. Soukup (Matoušek)