18.08.2018, 12:30 • ZS Luďka Čajky • Vojtěch Jurák

Zlín – Hradec
Kometa – Havířov (14:17:16)

49:57

Plzeň právě vstřelila branku!
V samotném závěru prodloužení se prosazuje David Jiříček, který obkroužil branku a zasunul puk za čáru. Definitivně tím ukončuje dnešní měření sil těchto dvou týmů.

49:17

Další výborný zákrok brankáře Havířova. Vhazovat se bude v útočném pásmu Plzně.

48:43

Šiler vpadnul do otevřené obrany Havířova, v samostatném úniku však trefil pouze vyrážečku.

47:47

Plzeňští trefují tyčku branky!

47:30

Polovina prodloužení je za námi.

46:31

Po krátké epizodě ve středním pásmu se opět hraje před brankou Havířova.

46:09

Západočeši se nastěhovali do útočného pásma a snaží se něco vymyslet.

45:01

Utkání končí vysokým vítězstvím Plzně 7:2. Následovat teď bude pětiminutové prodloužení tři na tři.

45:00

44:33

Vyloučení na straně Plzně, Havířov má tak k dispozici přesilovou hru.

43:58

Západočeši přidávají další gól a upravují na 7:2. Z vrcholu brankoviště poslal puk do sítě MATĚJ KORČÁK. Asistence: Adam Dvořák.

43:31

Plzeň využívá přesilovku. JOSEF DÁŇA se dobře zorientoval na brankovišti a dotlačil puk skrz beton až za čáru. Asistence: Tomáš Václavík.

43:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:32

Havířovští dostali puk ven do středního pásma.

42:02

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Bárta – 2 min., podražení).

41:40

Vedle rychlého hokeje jsou poslední dobou k vidění také ostřejší střety.

2:7

Branky a nahrávky: 8. Horvat (Bárta), 29. Horvat – 15. Jasečko (Václavík, Dáňa), 20. Soukup (Špaček), 22. Kupčo (Marcel, Soukup), 25. Korčák (Hauser), 35. Soukup (Jasečko), 44. Dáňa (Václavík), 44. Korčák (Dvořák)

AZ Havířov: Nowak (Zlatnický) – Kubíček, Křivohlávek, Wlodara, Kremnický, Bílek, Spurný, Kalina, Vaněčková – Szturc, Horvat, Moškoř, Pavlačka, Vojkuvka, P. Kusak, Bárta, Becher, M. Kusak, Kolat, Fluksa, Mikula

HC Plzeň 1929: Vondraš (Prchlík) – Špaček, Jiříček, Páník, Jánský, Kanta, Jasečko, Hodinář – Kaiser, Korčák, Hauser, D. Soukup, Matoušek, Marcel, Václavík, Dáňa, Beránek, Kupčo, Šiler, Dvořák, M. Soukup.

Rozhodčí: Čech – Blažek, Škach

07:09 HAV 1:0 Horvat (Bárta)
12:39 HAV 2 Bárta, faul kolenem
14:44 PLM 1:1 Jasečko (Václavík, Dáňa)
19:03 PLM 1:2 Soukup (Špaček)
20:08 HAV 2 Horvat