5:4

konec (1:3, 2:1, 2:0)

17.08.2018, 16:00 • Kooperativa aréna, Ostrava • Petr Sumbal

Z mé strany je to pro tento zápas vše, díky za pozornost. (18:23:05)
Zápas skončil. Frýdek-Místek si neudržel nadějné vedení 4:1 a nakonec s polskou Toruní prohrál 4:5. Rozhodla třetí třetina, ve které Toruň otočila skóre. Nejprve se prosadil Dolega a pak v 59. minutě Komaristij. Toruň si zahraje ve finále o prvenství na turnaji O pohár RT TORAX, Frýdek-Místek čeká zítra zápas o třetí místo.

59:42

Frýdek-Místek zatím nedokáže dostat v útočném pásmu puk pod kontrolu.

59:20

Oddechový čas si vzala Toruň.

59:10

Jan Hlaváč už je na střídačce a Frýdek-Místek to zkouší v šesti!

58:14

Toruń právě vstřelila branku!
ALEXANDR KOMARISTIJ se rozjel ke trestnému střílení a to proměnil. Trefil se střelou na lapačku nad rameno Hlaváče.

58:14

Trestné střílení pro Toruň!

58:14

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Husák – trestné střílení, podražení).

57:51

Rostislav Martynek ukázal své rychlé nohy. Byl u puku jako první a tím ubránil nebezpečný útok Toruně.

57:10

Jan Rudovský se dokázal z mezikruží protlačit ke střele, ta ale na Spěšného neprošla.

56:51

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Milan Mikulík – 2 min., vysoká hůl).

56:12

Po Kofroňově střele hned po vhazování skončil puk v ochranné síti.

56:07

Vyloučení v týmu Nesta Karawela Toruń (Bartosz Skólmowski – 2 min., podražení).

55:27

Jonáš Peterek nahazoval kotouč od pravého mantinelu. Ten se ještě snažil tečovat Martynek, ale nevedlo to k úspěchu.

54:45

Polské mužstvo dokázalo vyhodit puk.

54:09

Milan Mikulík napálil puk na Spěšného z pravého kruhu, ale brankáře Toruně nepřekonal.

53:31

Vyloučení v týmu Nesta Karawela Toruń (Marcin Wisniewski – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).

53:28

Klimša byl v útočném pásmu dříve než hráč s pukem, takže je to ofsajd Frýdku-Místku.

5:4

Branky a nahrávky: 16. Pařízek, 27. Korchokha (Garšin), 39. Komaristij (Kamiankav), 50. Dolega (Komaristij), 59. Komaristij (TS) – 12. Martynek (Rudovský), 20. Krisl (Husák), 20. Christov (Kuťák, Kofroň), 21. Martynek (Peterek)

Nesta Karawela Toruń: Spěšný (Bojanowski) – Trachanov, Kamiankav, Walter, Pařízek, Skólmowski, Jaworski, Gregorian, Lidtke – Minge (A), Komaristij, Dolega (C), Wisniewski, Mentsiuk, Kalinowski, Garšin, Korhokha, Orechin, Zielinski, Bialy, Naparlo

HC Frýdek-Místek: Hlaváč (Daneček) – Adámek, Krisl, Husák, Žovinec, Hrachovský, Homola – Christov, Mikulík (C), Kofroň, Motloch, Rudovský, Martynek, Klimša, Peterek, Kuťák, Flok, Irgl, Plytko

Rozhodčí: Koziol, Mrkva – Janda, Lederer

06:49 TON 2 Minge, vysoká hůl
09:43 TON 2 Korchokha, podražení
11:47 FRM 0:1 Martynek (Rudovský)
15:04 TON 1:1 Pařízek
15:57 FRM 2 Adámek, vysoká hůl
16:07 TON 2 Kamiankav, nedovolené bránění
18:23 TON 2 Kamiankav, nebezpečná výstroj