konec (3:0, 1:3, 0:3)

17.08.2018, 17:00 • Ostravar Aréna • Jan Meichsner

Tipsport: 2.83 4.6 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po zápase:

V Ostravar Aréně právě skončilo přípravné utkání, ve kterém se celku z ruské KHL povedl nevídaný obrat. Ten za stavu 0:4 nastartoval Denis Mosaljov. Na jeho trefy, ještě ze druhé třetiny, navázali Erik O´Dell a Kiril Kapustin. Do kabin se tedy po druhé třetině šlo za stavu 4:3 a třetí třetina slibovala zajímavou podívanou.
Pro Vítkovice se nakonec ve třetí třetině naplnil nejčernější scénář v podobě tří inkasovaných branek. O ty se postarali Robert Rosén, Erik O´Dell a Nikita Točickij.

V doplňkových nájezdech si domácím tým připsal čestnou výhru. O vítězný nájezd se postaral Roman Szturc.

Toto je ode mne dnes z Ostravar Arény vše a těším se s vámi u dalších zápasů. (19:20:10)

59:21

Hosté ještě v závěru zápasu ujeli domácím 2 na 1! Mosaljov ale nastřelil pouze betony domácího gólmana!

57:42

Vyloučení v týmu HK Soči (Rachimullin – 2 min., hrubost).

57:31

Soči právě vstřelilo branku!
Damir Musin napřáhl na modré a jeho střelu dokázal NIKITA TOČICKIJ sklepnout mezi betony brankáře Vítkovic. Soči tak jen potvrzuje perfektní obrat a ujímá se vedení 6:4! Asistence: Damir Musin a Denis Mosaljov.

57:07

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Szturc – 2 min., nedovolené bránění).

56:52

Soči zamklo své soupeře v obranném pásmu a kombinuje pomocí svižných přihrávek.

56:02

Archipov zachytil kotouč na modré čáře a vyhazuje bekhendem přes všechny čáry.

55:25

Domácí jsou vyhnání za vlastní branku a musejí tak začít svou kombinaci od znova.

54:49

Domácí se usazují v útočném pásmu.

54:06

Hosté vyhazují po mantinelu přes všechny čáry.

54:02

Schleiss byl podražen v prostoru mezikruží a Soči znovu míří do oslabení.

53:41

Oba týmy v plné počtu.

53:24

Rozhodčí píská pohyb útočícího hráče v brankovišti a vykazuje domácí do středního pásma.

52:42

Olesz tvrdou střelou prověřil připravenost Šikina – o dorážku se pak ještě pokoušel Lev, ale byl zastaven důraznou obranou soupeře.

51:41

Vyloučení v týmu HK Soči (Malcev – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Szturc – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

51:41

Szturc teď podmetl brankáře Šikina a připravil svůj o tým přesilovku.

51:05

Zborovskij zachytil přihrávku v mezikruží a vyhazuje přes všechny čáry. Vítkovicím se tato přesilovka vůbec nedaří.

50:10

Tyborova střela byla tak prudká, že se po odrazu od zadního plexiskla odrazila až do středního pásma.

4:6

Branky a nahrávky: 5. Lev (Olesz, Dej), 8. Olesz (Schleiss), 15. Výtisk (Kucsera, Trška), 21. Mahbod (Roman, Tybor) – 26. Mosaljov (Kapustin), 31. O´Dell (Podšenjalov, Bočarov), 37. Kapustin (Rosén, Mosaljov), 42. Rosén (Mosaljov), 45. O´Dell (Rosén), 58. Točickij (Musin, Mosaljov)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák, (Dolejš) – De La Rose, Krenželok, Výtisk, Trška, Hrbas, Šidlík, Černý, – Květoň, Roman, Tybor, Olesz, Lev, Schleiss, Kucsera, Mahbod, Dej, Szturc, Stránský, Zdráhal, Pytlík

HK Soči: Šikin, (Barulin), – Ščitov, Zborovskij, Pogorišnij, Malcev, Musin, Budkin, Kuznětsov, Akmaldinov, Bočarov, Collins, Podšenjalov, O´Dell, Rosén, Mosaljov, Archipov, Točickij, Kapustin, Rachimullin, Tomilin, Laričev,

Rozhodčí: Fiala, Kubičík – Hlavatý, Tošenovjan

02:43 SOC 2 Točickij, hákování
04:01 VIT 1:0 Lev (Olesz, Dej)
05:43 SOC 2 Soči, příliš mnoho hráčů, odpyká Rosén
05:49 SOC 2 Tomilin, hákování
07:13 VIT 2:0 Olesz (Schleiss)