0:1
konec (0:0)
09.08.2018, 18:00 • Stadion Skonto, Riga, Lotyšsko • 3. předkolo • Martin Dvořák
Tipsport: 3.09 3.1 2.52 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.09 - 3.1 - 2.52
FK Spartaks Jūrmala – FK Sūduva Marijampolė
0:1
konec (0:0)
Branky: 52. Guilherme
Karty: 84. Aguirre (SPJ), 90+4. Smith (SPJ)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:13.
FK Spartaks Jūrmala:
Nerugals – Freimanis, Kosorić, Ošs, Šlampe, Višňakovs, Malejev, Kobzar (82. Korzans), Svarups (76. Aguirre), Vitor Faísca, Smith
Náhradníci: Revenco, Kovalovs, Vardanjans, Aguirre, Korzans, Mihadjuks, Melecis
Trenér:
FK Sūduva Marijampolė:
Kardum – Slavickas, Jankauskas, Gajdučik, Švrljuga, Živanović, Guilherme (90+1. Leimonas), Véževičius (73. Kasparavičius), Čaděnović, Verbickas (88. Offenbacher), Cicilia
Náhradníci: Činikas, Leimonas, Kasparavičius, Matulevičius, Acevedo, Ridley, Offenbacher
Trenér:
Rozhodčí: Arnason – Gudmundsson, Sigurdarson (vš. ISL)
Diváci:
Odveta: FK Sūduva - Jūrmala 0:0
Ufa – Niederkorn 16:00 2:1
Jūrmala – FK Sūduva 18:00 0:1
Alaškert – Kluž 18:00 0:2
H. Haifa – Atalanta BC 18:00 1:4
RB Lipsko – Universitatea Craiova 18:30 3:1
Kutaisi – Kukësi 19:00 5:2
Beer Ševa – APOEL 19:00 2:2
Šeriff Tiraspol – Valur 19:00 1:0
Ludogorec – Zrinjski Mostar 19:00 1:0
Apollon Limassol – Dinamo Brest 19:00 4:0
Trenčín – Feyenoord 19:00 4:0
Mariupol – Bordeaux 19:00 1:3
Olomouc – Kajrat 19:00 2:0
Sturm Graz – Larnaka 19:00 0:2
Dinamo Minsk – Zenit 19:00 4:0
Jagiellonia – Gent 19:20 0:1
CSKA Sofia – Kodaň 19:45 1:2
Nordsjaelland – Partizan Bělehrad 19:45 1:2
Olimpija Lublaň – Helsinki 20:00 3:0
Besiktas – Linz 20:00 1:0
Olympiakos – Luzern 20:00 4:0
Arnhem – Basilej 20:00 0:1
Genk – Lech Poznaň 20:00 2:0
Başakşehir – Burnley 20:00 0:0
Zorja Luhansk – Braga 20:30 1:1
New Saints – Midtjylland 20:45 0:2
Cork City – Rosenborg 20:45 0:2
Spartak Subotica – Brøndby 20:45 0:2
Rangers – Maribor 20:45 3:1
Hajduk Split – FCSB 20:45 0:0
Hibernian – Molde 20:45 0:0
Sarpsborg – Rijeka 20:45 1:1
Legia – Dudelange 21:00 1:2
Slovan Bratislava – Rapid 21:05 2:1
Sevilla – Žalgiris Vilnius 21:45 1:0
90+5
90+4
90+3
90+2
90+1
90+1
90
89
88
88
87
84
84
82
80
78
76
75
74
73
72
71
69
68
65
63
62
60
58
57
56
55
54
52
52. GUILHERME - 0:1
52
Nedáš – dostaneš v praxi... domácí šanci nevyužili a nyní prohrávají 0:1. Cicilia krásnou a efektní patičkou přenechal míč za sebe na GUILHERME, který se, jako správný Brazilec, efektně uvolnil mezi dvojicí obránců a mezi nohy Nerugalse i poté gólově zakončil.
51
50
50. Svarups (Jürmala) hlavičkoval velmi dobře, ale Kardum byl na svém místě.
50
49
48
46
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
45+1
45
43
42
41
40
38
37
36
34
32
30
28
27
26
25
23
21
20
17
15
15. První šance zápasu, vypracovali si jí domácí, ale na Svarupsce to chtělo přesnější přihrávku...
15
13
12
11
10
8
7
5
4
3
1
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
FK Spartaks Jūrmala: Nerugals – Freimanis, Kosorić, Ošs, Šlampe, Višňakovs, Malejev, Kobzar, Svarups, Vitor Faísca, Smith
Náhradníci: Revenco, Kovalovs, Vardanjans, Aguirre, Korzans, Mihadjuks, Melecis
FK Sūduva Marijampolė: Kardum – Slavickas, Jankauskas, Gajdučik, Švrljuga, Živanović, Guilherme, Véževičius, Čaděnović, Verbickas, Cicilia
Náhradníci: Činikas, Leimonas, Kasparavičius, Matulevičius, Acevedo, Ridley, Offenbacher
Rozhodčí: Arnason – Gudmundsson, Sigurdarson (vš. ISL).