5:0

konec (2:0, 2:0, 1:0)

08.08.2018, 14:45 • Dominik Adam

Dnes je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (17:09:16)
Bruslaři po šedesáti minutách vyhráli 5:0, v prodloužení prohráli 0:2, a v nájezdech zvítězili 3:2
A je konec! Daniel Král skvěle vychytal Matase a Bruslaři vítězí 3:2 na nájezdy!
Matas musí dát jinak Bruslaři zvítězí.
Adam Rauš překonal brankáře mezi betony.
Adam Dvořák překonal Havlíka.
Marek Brúha nevyzrál nad Králem.
Vašák nepřekonal brankáře.
Dominik Líska nepřekonal Krále.
Tomáš Krejčí nepřekonal brankáře.
Patrik Elis si vymíchal Kukeněho a překonal jej.
Karel Matoušů proměnil.
Ondřej Matas si položil brankáře a zavěsil.
Prodloužení skončilo a jsou na řadě nájezdy.
Další gól do branky Halíčkova Brodu Ondřej Matas obral soupeře o puk a zakončil samostatným nájezdem střelou k tyči.
Kozlík nedosáhl na křižný pas od Besmáka.
Ještě se ale pokračuje.
Patrik Elis projel celé hřiště, vymíchal si brankáře a zakončil.
Obrovská šance Zycha, který minul prázdnou klec.

59:50

Icing domácích.

58:27

Malík čelil opět menšímu tlaku, ale popral se s ním.

57:17

Dymákovu střelu skryl brankář v lapačce.

56:29

O puk se ztrhla šarvátka v rohu kluziště.

55:22

Hra se přelévá ze strany na stranu.

54:57

Velká šance Žďáru, kterou zneškodnil Kukeně.

52:46

Karel Matoušů udělal stahovačku, ale nevystřelil.

51:35

Obrovská šance Bruslařů nekončí gólem. Před brankou se vytvořil houf, který ale Malík vystihl a vyrazil puk pryč.

51:18

Filip Dymák jel sám na brankáře, přehodil si puk do bekhendu, ale Malík jej v rozkleku vychytal.

50:50

Karel Matoušů minul branku.

48:52

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Bruslaři vedou o pět branek! Adam Jiráček vystřelil do betonu brankáře, puku se zmocnil JAROSLAV PRÁŠEK, který z otočky zametl kotouč do sítě! Asistence: Adam Jiráček, Adam Dvořák

48:07

Dymákova přehrávka nenašla Jiráčkovu hůl.

47:34

Matas se dostal do útočného pásma, ale Kukeněho nepřekonal.

45:57

David Krejčí se prosmýkl obranou a dostal se až ke střele, ale jeho pokus neskončil mezi třemi tyčemi.

45:37

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Jiráček – 2 min., nedovolené bránění).

44:50

Jiráčkova střela kočí vedle branky.

43:57

Dymák netrefil z mezikruží poloodkrytou klec

43:05

Fišer nepřihrál přesně, ale nakonec si to napravil a odebral soupeři puk z hole.

42:09

Bruslaři kombinují v pásmu soupeře.

41:21

Pelikán vyskočil z trestné lavice a poslal tvrdou střelu do výstroje Kukeněho.

40:39

Bruslaři mají ještě přesilovku třicet vteřin.

40:05

Buly vyhrály Plameny, ale jsou v obraném pásmu.

40:01

Střídání v týmu BK Havlíčkův Brod: ze hřiště odchází Král, přichází Kukeně.

40:01

Je za námi druhá perioda, ve které opět domácí vsítili dvě branky. Nejprve druhou trefu v utkání zaznamenal Filip Dymák a další branku přidal opět Ladislav Juřica! Třetí třetina začne v 16:25

40:00

39:30

Zych nahodil puk na branku, Juřica jej protečoval, ale u pravé tyče kam směřoval puk, nikdo nebyl.

39:13

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pelikán – 2 min., podražení).

38:19

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (R. Doležal – 2 min., podražení).

37:47

Bruslaři jdou do čtyřbrankového vedení! Adam Rauš přihrál FILIPU DYMÁKOVI, který střelou mezi betony překonal Malíka! Asistence: Adam Rauš

37:26

Bruslaři nemohou nic vymyslet, Plameny opět vyhazují.

35:43

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (R. Doležal – 2 min., vysoká hůl).

35:22

Samuel Pecka dostával přihrávku přes brankoviště, ale minul puk.

34:40

Adam Rauš dostal přihrávku přes osu hřiště, ale brankář v rozkleku skvěle zachytil jeho šanci.

34:05

Kozlík sebral vyražený puk a přihrál jej na Fišera, který trefil levý beton brankáře.

32:59

Vašákova rána z mezikruží minula klec.

32:10

Obrovská šance Plamenů. Koukola dostal krásný pas do brejku a jel sám na Krále, který puk vyrazil a jeho spoluhráč vymetl puk z brankové čáry.

30:40

Doležal nahodil puk na branku, ale nikdo ho netečoval.

29:07

Skvělý zákrok brankáře hostí, který zablokoval Raušovu střelu.

28:08

O puk se bojuje za brankou Bruslařů.

27:27

Filip Dymák vybojoval pásmo pro Bruslaře.

25:34

Juřica neproměnil přihrávku do prázdné branky.

24:34

Matěj Kozlík z mezikruží trefil brankáře do výstroe.

23:24

Havlíčkobrodští drží svého soupeře pod tlakem.

21:07

Bruslaři jdou do tříbrankového vedení! Malík vyrazil puk před sebe, kde byl FILIP DYMÁK, kterýdoklepl puk do branky!

20:52

Juřica dostal křižnou přihrávku, ale netrefil puk.

20:01

Buly vyhráli Bruslaři.

20:01

Je konec první třetiny. Havlíčkobrodští dokázali dvakrát skórovat. Nejprve se trefil Ladislav Juřica a poté Filip Dymák. Druhá třetina začne za necelou minutu.

20:00

19:30

Dymákova rána trefila pravý beton brankáře.

18:52

Juřica v šanci, ale minul branku.

17:21

Havlíčkobrodští hráči jdou do dvou brankového vedení! Marek Doležal vypálil od modré čáry a těsně před gólmanem tečoval puk FILIP DYMÁK! Asistence: Marek Doležal, Tomáš Krejčí

16:42

Dymák dorážel Doležalovu střelu, ale trefil brankářovu výstroj.

15:54

Besmák přihrával před branku, kde ale nikdo nebyl.

14:52

Hosté se marně pokoušejí dostat do útočného pásma.

13:00

Matas se dostal až ke Královi poslal střelu mezi betony, která mu vyjela, ale minula branku.

12:33

Domácí vyhazují.

12:05

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (M. Doležal – 2 min., držení).

11:12

Juřica měl před sebou poloodkrytou branku, trefil však přesouvajícího se brankáře.

10:00

Tvrdá rána Matase označkovala pouze zadní mantinel.

09:40

Hostům se nedaří založit útočnou akci.

08:20

Juřica přehodil hokejku jednoho z obránců a hned vypálil, ale brankář stihl včas stisknout betony.

07:30

Filip Vašák se dostal až do útočné třetiny, když se chystal na střeu, tak mu jeden z beků puk vypíchl.

06:25

Rauš si prohodil puk do útočného pásma, ale byl mu odebrán.

05:19

Daniel Král je zatím bez práce, jelikož se hraje v útočném pásmu Bruslařů.

03:21

Bruslaři jdou do rychlého vedení! VLADISLAV JUŘICA si vybruslil na pravý kruh a tvrdou střelou zavěsil ke vzdálenější tyči! Asistence: Karel Matoušů

01:50

Kozlík přihrál na Beneše, který minul branku.

01:16

Dymák se dostal až před brankáře, ale nezakončil.

00:32

Domácí jim překazili rozehrávku.

00:01

Úvodní buly vyhrály Plameny a kombinují v obranné třetině.

00:01

Havlíčkův Brod dnes nastoupí v bílých dresech, jejich soupeř v černých.
Začátek utkání se o chvíli zpozdí.

BK Havlíčkův Brod: Král (Kukeně) – Juřica, Rauš, Matoušů, Vašák, Dymák, Jiráček, Kozlík, Beneš, Prášek, Krejčí, Zych, Besmák, Dvořák, Doležal, Kutlvašr, Kuchta, Fišer

SKLH Žďár nad Sázavou: Malík – Janda, Kuntmüller, Pecka, Grygar, Procházka, Švejda, Nerad, Koukola, Elis, Sochor, Matas, Líska, Brúha, Pelikán, R. Doležal, P. Doležal, J. Doležal, Chrudimský

Rozhodčí: Jaroslav Žák – Tomáš Krejčí, Jan Bláha.
Minulý vzájemný zápas

BK Havlíčkův Brod – SKLH Žďár nad Sázavou 3:4

Branky a nahrávky: 51. Rauš (Endl), 58. D. Vacík (Kerber), 60. Dymák (D. Vacík, Zych) – 24. Bačo (Konečný), 35. Kouba (Putz, Štola), 41. Konečný (Malenovský, Bačo), 51. Bačo (Malenovský, Macek). Rozhodčí: Jan Doležal – Tomáš Krejčí, Martin Vepřovský. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. Diváci: 56. Střely na branku: 41:16 (12:7, 15:7, 14:2). Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4.

BK Havlíčkův Brod: Vácha (30. Král) – Endl, Zych, Řehout, Horáček, D. Vacík (C), Kutlvašr, Trupl, Kerber – P. Vacík, Kopic (A), Klofáč, Dymák, Rauš, Prýl, Dáňa, Pártl

SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (od 30. Sivák) – Macek, Filip, Cibuzar, Adámek, Grauer – Pelikán, Putz, Konečný (C), Kouba, Štola, Procházka, Matas, Malenovský, Picka, Bačo, Doležal, Mihulka, Brúha, Bednář
SKLH Žďár nad Sázavou

Posledních šest utkání minulé sezony

Žďárským hokejistů se tak nedařilo jako jeho dnešnímu soupeři. Plameny totiž vyhrály dvě utkání ze šesti. A to na úvod když porazili Havlíčkův Brod (3:2). Poté přišla porážka s Jihlavou (2:3), následně s Letňany (5:6). Následovala vysoká porážka od Dynama Pardubice (1:8). Nakonec prohra s Kometou (1:8). Na závěr porazili Havlíčkův Brod 4:3. Žďárští hokejisté se také do playoff neprobojovali.
BK Havlíčkův Brod

Havlíčkobrodským mladíkům se v posledních šesti zápasech poměrně dařilo. První zápas sice prohráli (2:3) proti Plamenům, ale poté přišla třízápasová série výher. Nejprve ji odstartovalo vysoké vítězství nad Dynamem Pardubice (8:2). Následovalo vítězství nad Kometou (5:3), nakonec i nad pražskými Letňany (5:2). Poslední utkání ale Bruslaři prohráli proti Jihlavě (3:4sn). Havlíčkobrodští hráči poté hráli poslední utkání se Žďárem, kterému podlehli 3:4. Bruslaři nepostoupili do playoff.
Krásné středeční odpoledne z havlíčkobrodského zimního stadionu Kotlina. Dnes je na programu přípravné utkání Dorostu. Domácí tým BK Havlíčkův Brod vyzve krajského rivala Žďár nad Sázavou. Utkání začíná v 14:45.

5:0

Branky a nahrávky: 4. Juřica (Matoušů), 18. Dymák (M. Doležal, T. Krejčí), 22. Dymák, 38. Dymák (Rauš), 49. Prášek (Jiráček, Dvořák)

BK Havlíčkův Brod: Král (Kukeně) – Juřica, Rauš, Matoušů, Vašák, Dymák, Jiráček, Kozlík, Beneš, Prášek, D. Krejčí, T. Krejčí, Zych, Besmák, Dvořák, M. Doležal, Kutlvašr, Kuchta, Fišer

SKLH Žďár nad Sázavou: Havlík – Janda, Kuntmüller, Pecka, Grygar, Procházka, Švejda, Nerad, Koukola, Elis, Sochor, Matas, Líska, Brúha, Pelikán, R. Doležal, P. Doležal, J. Doležal, Chrudimský

Rozhodčí: Jaroslav Žák – Tomáš Krejčí, Jan Bláha

03:21 HBR 1:0 Juřica (Matoušů)
12:05 HBR 2 M. Doležal, držení
17:21 HBR 2:0 Dymák (M. Doležal, T. Krejčí)
21:07 HBR 3:0 Dymák
35:43 ZNS 2 Doležal, vysoká hůl