04.08.2018, 17:00 • Drieňová ul, Bratislava • 3. kolo • Róbert Gašpárek sk

Tipsport: 1.9 3.5 3.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V druhom polčase sa nadstavujú ešte dve minúty navyše.

Žltú kartu dostáva (MFK Tatran Liptovský Mikuláš). Meno napomínaného hráča doplníme neskôr.

Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Gerát, prichádza Očenáš.

77

Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Kotora, prichádza Čery.

74

FK Inter Bratislava dáva gól! Domácim sa predsalen podari znížiť nepriaznivý stav stretnutia a troška zdramatizovať priebeh. Meno úspešného strelca doplníme neskôr. Stav stretnutia je 1:3!

65

Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Staš, prichádza Kačerík.

65

Žltú kartu dostáva (FK Inter Bratislava). Meno napomínaného hráča doplníme neskôr.

64

Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Jacko, prichádza Gilian.

56

Liptovský Mikuláš dal gól!
Hostia sa dostávajú už do trojgólového vedenia a je vidieť, že si svoju dnešnú dominanciu užívajú. Meno úspešného strelca doplníme neskôr. Stav stretnutia je 0:3!

50

Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Kochan, prichádza Fedor.

49

Druhý polčas nám hneď z úvodu priniesol pekné predstavenie, ktoré je okorenené aj gólom z kopačky hosťujúceho hráča. Meno úspešného strelca doplníme neskôr. Stav stretnutia je 0:2!

46

Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Olatunji, prichádza Sečkář.

45+1

Štvrtý rozhodca nadstavil v prvom polčase ešte jednu minútu navyše.

41

Na úvodný gól sme čakali 41 minút, ale napokon prišiel z kopačky hosťujúceho hráča. Meno úspešného strelca doplníme neskôr. Stav stretnutia je 0:1!