FK Robstav Přeštice – FK Meteor Praha VIII

1:0

konec (0:0)

04.08.2018, 10:15 • Předkolo • Info o změnách stavu (Ladislav Langmajer)

Přeštice postupují do prvního kola MOL Cupu, když se jediným úspěšným střelcem zápasu stal Skála. (12:12:13)

90

71

Tým Přeštice právě vstřelil branku! Domácí tým řekl v tomto utkání první slovo, když se jeho úspěšným střelcem stal TOMÁŠ SKÁLA.

57

Žlutou kartu inkasoval Mudra.

46

Hosté sice hrají od 35. minuty o deseti, první poločas ale skončil výsledkem 0:0.

45

35

Hostující tým bude dohrávat tento zápas o deseti! Předčasně do sprch musí Bíba, který bez možnosti zahrát míč fauloval soupeře nevybíravým způsobem.

23

Stav zůstává stále bezbrankový, diváci sledují vyrovnaný zápas.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15 a budeme z něj přinášet změny stavu.