Evropská liga (předkola)

F91 Dudelange – KF Drita Gnjilane

2:1

konec (0:1)

26.07.2018, 18:30 • Stade Jos Nosbaum, Dudelange • 2. předkolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.48 4.51 7.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:35:46)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:9. Rohy: 13:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 14:13.
Je dobojováno a domácí si mohou oddechnout. Po přestávce se jim totiž podařil obrat ve skóre a do odvety pojedou s lepší výchozí pozicí. O vyrovnání se v 66. minutě postaral Nicolas Perez a rozhodující okamžik utkání přišel v 81. minutě, to David Turpel proměnil pokutový kop a zařídil Dudelange těsnou výhru 2:1. Postup do další fáze je tak pro tento lucemburský tým o něco blíže, odveta ale rozhodně nebude jednoduchá.

90+5

90+4

Ještě jedna žlutá karta pro domácí, za faul ji dostal Marc-André Kruska.

90+2

Na druhé straně minul Stumpf, ten zase mohl potvrdit náskok Dudelange, ale nestalo se.

90+2

Spolupráce Bujara a Xhevdeta Shabaniho skončila po rohovém kopu nepřesným zakončením. Tohle byla šance na srovnání.

90

Bude se nastavovat pět minut.

89

Poslední střídání hostů, dohrál Betim Haxhimusa, závěrečné minuty odehraje Zgjim Mustafa.

88

Tak ne, ani tohle neklaplo, hosté se vyrovnání nedočkali.

87

Roh má pro změnu Drita, u míče je už nachystán Lamcja.

85

Z následného rohu už nic zvláštního nevzniklo.

84

Mohlo to být už o dvě branky, Bakaj ale pokazil Sinanimu radost a jeho střelu zneškodnil.

83

Opět se udělují karty, za hosty byl potrestán Viktor Kuka, za domácí tým zase Aniss El Hriti.

81

Dudelange právě vstřelilo branku!
Míč si na penaltový puntík postavil DAVID TURPEL, zachoval chladnou hlavu a svou trefou otočil skóre na 2:1 pro domácí tým!

80

Endrit Krasniqi navíc dostal i žlutou kartu a jelikož je to dnes jeho druhá, tak i kartu červenou!

80

Velký problém pro hosty. Endrit Krasniqi fauloval v pokutovém území a je z toho penalta pro Dudelange!