International Champions Cup

Juventus FC – Bayern Mnichov

2:0

konec (2:0)

26.07.2018, 01:05 • Lincoln Financial Field, Filadelphie • 1. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 2.81 3.46 2.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkujeme za pozornost, dobrou noc! (03:06:02)
Juventus porazil Bayern díky dvěma brankám Favilliho z prvního poločasu. Zejména první gól dostal útočník mužstva z Turína zcela zdarma po chybě Ulreicha a Stanisice. Podruhé poté pokořil brankáře soupeře střelou na bližší tyč po samostatném úniku. Druhý poločas už tak pohledný nebyl. Bayern měl sice velkou převahu na držení míče, ale neprosadil se ani v jednom případě. Například Jong netrefil prázdnou branku. Juventus si pohlídal Rafinhu s Robbenem na pravé straně.

Za zmínku stojí poté ještě solidní výkon Sandra na pozici levého beka Juventusu. Pro české fanoušky ovšem stopa v podání Romana Macka. Ten naskočil do duelu v 71. minutě za Cancela.
Držení míče: 30 % : 70 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 1:9. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:12.

90+3

90+2

Jenže někdo z hráčů Bayernu se provinil faulem na polovině Juventusu.

90+1

Bayern má míč na svých kopačkách na vlastní polovině a vydává se na branku Pinsoglia.

88

Juventus čelí v závěru postupnému útoku Bayernu, ale ten se nemůže dostat přes výrazný obranný blok.

86

Stejně tak přečkal italský celek roh svého soupeře a je opět blíže k výhře.

85

Juventus se po většinu času bráni, ale už nemá daleko k tomu, aby Bayern porazil.

84

Coman byl na levé straně rychlejší než De Sciglio, ale Juventus se poté ubránil nohou v malém vápně.

84

Macek zapsal ztrátu na pravé straně a Bayern startuje svůj útok na polovině hřiště s Rafinhou.

83

Nepřesná rozehrávka Barzagliho se Sandrem na levé straně přichystala Bayernu autové vhazování.

82

De Sciglio ztratil míč na pravé straně.

82

Robben hledal v pravé části vápna Rafinhu, ale toho odstavil Barzagli. Míč už jen směřoval za branku Juventusu.

81

Utkání se chýlí ke svému konci a můžeme říci, že druhý poločas není tak pohledný jako ten první.

80

Wriedt nemohl hrát na pravé straně při nákopu svého spoluhráče.

80

Rafinha a Robben se starali o zábavu, načež centr obránce Bayernu z pravé strany mířil do náruče Pinsoglia v malém vápně i s přispěním jednoho z bránících hráčů.

79

Zaiser vyhrál hlavičkový souboj s Fagiolim a součástí rozehrávky byl poté i Jonathan Meier.