1:2 4:6, 6:3, 2:6

19.07.2018, 14:11 • Osmifinále • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 2.49 1.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:6

GEM, SET, ZÁPAS Laura Siegemundová! Nemecká tenistka zvládla lepšie rozhodujúci tretí set, ktorý musel byť kvôli počasiu na dlhšie prerušený. Siegemundová získava tento set pomerom 6:2 a tak po výhre 2:1 na sety po hrách 6:4, 3:6 a 6:2 postupuje do štvrťfinále, keď vyradila našu tenistku Annu Karolínu Schmiedlovú, čo je menším prekvapením.

2:5

Čistou hrou potvrdila Laura Siegemundová brejk a vyhráva v treťom sete 5:2! Anna Karolína Schmiedlová tak pôjde podávať na udržanie sa v tomto zápase.

2:4

Ten sa už podarilo nemeckej tenistke využiť a tak Laura Siegemundová vyhráva v treťom sete 4:2 a pôjde podávať na potvrdenie brejku!

2:3

Aj sa tak stáva, Laura Siegemundová čistou hrou potvrdila brejk a dostáva sa do vedenia 3:2 v rozhodujúcom sete!

2:2

Ktorý aj využíva a tak vyrovnáva stav v treťom sete na 2:2!

2:1

Hneď ten prvý aj využíva a tak znižuje stav v treťom sete na 1:2!

2:0

Anna Karolína Schmiedlová potvrdila brejk a dostáva sa teda v rozhodujúcom treťom sete do vedenia 2:0!

1:0

Výborne! Kaja čistou hrou berie prvé podanie svojej súperky v rozhodujúcom treťom sete a ujíma sa vedenia 1:0! To je skvelý štart našej tenistky, ale ešte nás čaká dlhý tretí set.

6:3

Až druhé podanie našej tenistky bolo úspešné, ale Kaja ukončila druhý set priamym bodom z podania a tak ho ovládla pomerom 6:3! Dlho bolo toto dejstvo vyrovnané, ale slovenská tenistka v pravý moment získala podanie súperky, ktoré aj potvrdila a tak o postupujúcej do štvrťfinále rozhodne tretí set!

5:3

Ktorý sa jej aj podarilo využiť a tak prerazila súperke ďalšie podanie v druhom sete, čím sa dostáva do jeho vedenia pomerom 5:3! To teda znamená, že Anna Karolína Schmiedlová pôjde podávať na víťazstvo v tomto sete!

4:3

Druhý pokus je už úspešný a tak Anna Karolína Schmiedlová vyhráva v druhom sete 4:3! Druhé dejstvo je však veľmi vyrovnané a ťažko teraz niečo predpovedať, čo by sa mohlo ďalej diať.

3:3

Ten je využitý úspešným skráteným úderom a tak Laura Siegemundová vyrovnáva stav druhého setu na 3:3!

3:2

Laura Siegemundová si čistou hrou berie späť svoje stratené podanie a znižuje stav v druhom sete na 2:3!

3:1

Výborne! Anna Karolína Schmiedlová získava prvé podanie súperky v druhom sete, keď predviedla veľmi kvalitnú hru na sieti a tak vedie v tomto dejstve 3:1! Ešte to chce potvrdiť brejk.

2:1

Aut z rakety nemeckej tenistky, Kaja tak využíva gembal a ujíma sa vedenia 2:1 v druhom sete!

1:1

Víťazný úder podávajúcej hráčky a tak Laura Siegemundová vyrovnáva stav v druhom sete na 1:1! No, zatiaľ je druhý set vyrovnaný, zrejme tak skoro končiť nebudeme.

1:0

Dlhý úder nemeckej tenistky končí v aute, takže Kaja aj keď s menšími problémami, udržala prvé podanie v druhom sete a vyhráva 1:0!

4:6

Anna Karolína Schmiedlová posiela svoj úder von z dvorca a tak Laura Siegemundová vyhráva prvý set pomerom 6:4! Celkovo to bolo vyrovnané dejstvo, ale Kaja stratila jedno podanie a to sa ukázalo ako rozhodujúce, takže nemecká tenistka vyhráva 1:0 na sety.

4:5

Tento pokus našej tenistky je už úspešný a tak Kaja znižuje stav v prvom sete na 4:5! Laura Siegemundová má však servis na ukončenie prvej sady vo svoj prospech.

3:5

Aj sa tak stáva a Laura Siegemundová sa teda ujíma vedenia 5:3 v prvom sete! Anna Karolína Schmiedlová teda pôjde podávať na udržanie sa v tomto dejstve.

3:4

Slovenskej tenistke sa nepodarilo potvrdiť brejk, Siegemundová sa prezentovala úspešným returnom a tak si berie späť svoje stratené podanie, čím sa ujíma vedenia 4:3 v prvom sete!

3:3

Siegemundová posiela svoj úder von z dvorca a tak si Kaja berie späť stratené podanie, čím vyrovnáva stav prvého setu na 3:3! Teraz to chce ešte potvrdiť brejk.

2:3

Zatiaľ najdlhší gem tohto zápasu sa práve skončil, forhend nemeckej tenistky končí v aute a tak Kaja znižuje stav prvého setu na 2:3! Uvidíme, ako sa prvé dejstvo bude ďalej vyvíjať.

1:3

Ukážkový dropšot nemeckej tenistky, ktorá sa tak dostáva do vedenia 3:1 v prvom sete! Kaja potrebuje udržať svoje podanie a potom preraziť súperke servis.

1:2

Následne však posiela forhend do autu a Kaja získava prvý gem v tomto zápase, ktorým znižuje stav prvého setu na 1:2!

0:2

Teraz sa už Siegemundová na sieti nemýlila a po potvrdení brejku sa ujíma vedenia 2:0 v druhom sete!

0:1

Laura Siegemundová úspešne prešla na sieť a čistou hrou berie prvé podanie našej tenistky, čím sa ujíma vedenia 1:0 v prvom sete!