0:2
konec (0:1)
19.07.2018, 20:45 • The Showgrounds, Coleraine (Severní Irsko) • 1. předkolo • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)
Tipsport: 4.96 3.67 1.7 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.96 - 3.67 - 1.7
Coleraine FC – FK Spartak Subotica
0:2
konec (0:1)
Branky: 34. Savković, 90+2. Čečarić
Karty: 33. Ian Parkhill (CLR), 50. Bradley (CLR), 89. McLaughlin (CLR) – 36. Savković (ZLS), 44. Šimura (ZLS), 47. Jočić (ZLS), 69. Kerkez (ZLS), 90+2. Čečarić (ZLS)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:17.
Coleraine FC:
Johns – Mullan (85. McLaughlin), McConaghie, O'Donnell, Traynor – Parkhill (60. Harkin), Lyons, Lowry – Burns (60. McGonigle), Bradley, McCauley
Náhradníci: Doherty – Harkin, Kirk, McGonigle, McLaughlin
Trenér:
FK Spartak Subotica:
Perić – Dunderski, Calasan, Kerkez, Vukčević – Jočić, Šimura (66. Torbica) – Djuričin, Glavčić (75. Marčić), Savković – Afum (83. Čečarić)
Náhradníci: Lučić – Čečarić, Djenić, Marčić, Milošević, Tekijaski, Torbica
Trenér:
Rozhodčí: Cann Trustin – Camilleri, Francalanza (vš. Malta)
Diváci:
První zápas: Spartak Subotica - Coleraine 1:1
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
90+2
90+2
90+2. Bojan ČEČARIĆ - 0:2
90+2
Rozhodnuto! Hostům se podařilo podruhé skórovat po rychlém brejku díky BOJANU ČEČARIĆOVI a Sparta příští týden zase po roce pojede do Srbska.
89
85
Domácí začínají hrát vabank, stažen byl pravý obránce, nahrazuje jej koncový útočník.
83
82
75
70
69
66
63
60
Střídání v týmu Coleraine FC: ze hřiště odchází Parkhill, přichází Harkin.
53
50
47
44
36
34
34. Mile SAVKOVIĆ - 0:1
34
Hosté se ujímají vedení! Glavčićův přetažený centr vrátil před branku Čalasan a MILE SAVKOVIĆ zblízka hlavou překonal Johnse!
33
21
20
17