0:2
konec (0:1)
19.07.2018, 20:45 • The Showgrounds, Coleraine (Severní Irsko) • 1. předkolo • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)
Tipsport: 4.96 3.67 1.7 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.96 - 3.67 - 1.7
Coleraine FC – FK Spartak Subotica
0:2
konec (0:1)
Branky: 34. Savković, 90+2. Čečarić
Karty: 33. Ian Parkhill (CLR), 50. Bradley (CLR), 89. McLaughlin (CLR) – 36. Savković (ZLS), 44. Šimura (ZLS), 47. Jočić (ZLS), 69. Kerkez (ZLS), 90+2. Čečarić (ZLS)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:17.
Coleraine FC:
Johns – Mullan (85. McLaughlin), McConaghie, O'Donnell, Traynor – Parkhill (60. Harkin), Lyons, Lowry – Burns (60. McGonigle), Bradley, McCauley
Náhradníci: Doherty – Harkin, Kirk, McGonigle, McLaughlin
Trenér:
FK Spartak Subotica:
Perić – Dunderski, Calasan, Kerkez, Vukčević – Jočić, Šimura (66. Torbica) – Djuričin, Glavčić (75. Marčić), Savković – Afum (83. Čečarić)
Náhradníci: Lučić – Čečarić, Djenić, Marčić, Milošević, Tekijaski, Torbica
Trenér:
Rozhodčí: Cann Trustin – Camilleri, Francalanza (vš. Malta)
Diváci:
První zápas: Spartak Subotica - Coleraine 1:1
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
90+2
89
69
50
47
44
36
33