Liga mistrů (předkola)

Legia Varšava – Cork City FC

3:0

konec (1:0)

17.07.2018, 21:00 • Stadion Wojska Polskiego, Varšava (Kapacita: 31 103) • 1. předkolo • Martin Penker

Tipsport: 1.32 5.14 9.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:53:17)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 6:7. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:14.
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli celý zápas lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 3:0. O branky se dnes postarali v 28. minutě Kanté, poté v 73. minutě z penalty Radovič a poslední góly vstřelil v 89. minutě střídající Carlitos. Hosté se dnes do žádné vážnější šance nedostali a zaslouženě tak prohráli tímto vysokým rozdílem.

Postupující tým: Legia Varšava

90+4

90+3

Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání. Domácí už jen s míčem kombinují na vlastní polovině a čekají na hvizd rozhodčího, který ukončí dnešní utkání.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89

89. CARLITOS - 3:0

89

Legia Varšava právě vstřelila branku!
Domácí se přeci jen dočkali ještě jedné branky! Radovič našel skvělou přihrávkou z pravé strany hřiště ve vápně CARLITOSE, ten se naznačením střely uvolnil přes jednoho z obránců a krásnou střelou k levé tyči nedal Cherriemu šanci zasáhnout.

88

Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

87

Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu se příliš neženou.

86

86. Radovič jen o krok nedosáhl na přihrávku od Carlitose.

86

Carlitos se dostal s míčem podél levé postranní čáry až do vápna, kde následně hledal svou přihrávkou rozeběhnutého Radoviče. Ten však na míč ve skluzu jen zhruba o krok nedosáhl!

85

Domácí opět ztratili míč na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.

84

Carlitos si chtěl vyměnit míč na hranici vápna soupeře s Nagym. Ten mu však vrátil velice špatnou přihrávku a míč tak skončil jen u McLoughlina.

83

Hosté ještě mají snahu vstřelit alespoň jednu branku, ale zatím se jim to proti pevné obraně domácích příliš nedaří.