2:0
konec (1:0)
14.07.2018, 10:15 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Petr Dejnožka
MFK Chrudim – TJ Sokol Živanice
2:0
konec (1:0)
Branky: 20. Šípek, 78. Kesner
Karty:
Neproměněná penalta:
MFK Chrudim:
Mrázek, Zíma – Hlavsa, Krištof, Dostálek, Froněk, Langr, Stránský, Sulík, Vašulín, Drahoš, Rybička, Řezníček, Kesner, Díl, Mastík, Sixta, Šípek, Krčál, Kopecký
Náhradníci:
Trenér:
TJ Sokol Živanice:
Hrnčíř – Petrus, Košťál, Motyčka, Polák – Kakrda, Buryánek, Staněk, Hundák – Ujec, Štěpánek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kvaček – Zita, Jelínek
Diváci:
Chrudim – Živanice 10:15 2:0
Frýdlant n/O – Vítkovice 10:15 1:0
Pardubice – Zápy 10:15 4:0
Frýdek-Místek – Havířov 10:30 1:3
Varnsdorf – Oberlausitz 10:30 4:0
Ústí n/O – Hr. Králové 10:30 1:3
Karviná – Opolí 11:00 1:0
Jihlava – Vrchovina 11:00 3:0
Ostrava – FC Rostov • zrušeno 13:00 0:0
Bielefeld – Jablonec 13:30 0:1
Plzeň – Dynamo Kyjev 15:30 0:2
Zlín – Zlaté Moravce 16:00 3:0
Teplice – Sokolov 16:00 3:0
Aue – Mladá Boleslav 17:00 3:3
Slovácko – Haladás 17:00 1:1
Sparta – Zagłębie 17:00 1:2
Wisla Krakov – Žilina 17:00 1:2
Táborsko – Slavia B 17:00 3:2
Vlašim – Vltavín 17:00 1:0
Skalica – Opava 17:30 2:0
Prostějov – Uničov 17:30 0:0
Rostov – Slavia 18:00 1:2
Ružomberok – Třinec 18:00 1:1
Brno – Vyškov 18:30 2:0
90
89
88
86
85
84
82
78
A ta co nevidět přichází! ONDŘEJ KESNER dostal míč na penaltový puntík, kde z otočky po zemi poslal balon neomylně k tyči – 2:0!
77
75
73
70
65
64
61
58
55
52
51
49
48
46
45
45
44
43
41
nechají až na druhý poločas.
40
35
33
30
29
26
25
23
22
20
Po dvaceti minutách hry se domácí dostávají do vedení! Hrdinou okamžiku je JAKUB ŠÍPEK, který se přehnal přes posledního hráče, nejprve si lobem přes brankáře narazil o tyčku a následně do poloprázdné branky dorazil balon – 1:0!
18
16
15
14
13
10
9
8
5
4
2
1
1
MFK Chrudim: Mrázek, Zíma – Hlavsa, Krištof, Dostálek, Froněk, Langr, Stránský, Sulík, Vašulín, Drahoš, Rybička, Řezníček, Kesner, Díl, Mastík, Sixta, Šípek, Krčál, Kopecký
TJ Sokol Živanice: Hrnčíř – Petrus, Košťál, Motyčka, Polák – Kakrda, Buryánek, Staněk, Hundák – Ujec, Štěpánek
Rozhodčí: Kvaček – Zita, Jelínek.