1:0

po prodl. (0:0, 0:0 - 1:0)

23.06.2018, 19:00 • Finále • Petr Sumbal

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, díky za pozornost. (19:02:18)
Přerov může slavit, protože jeho juniorské mužstvo je nejlepší v republice. Místní Night Birds prohráli první zápas 3:5, ale ve druhém zabrali a vyhráli o 5:2. Rozhodnout o vítězi tak muselo až dodatečné prodloužení a v tom byli domácí šťastnější. Hrdinou se stal Jakub Navrátil, který celou sérii svou brankou rozhodl.

42:48

Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
A je rozhodnuto, vítězem juniorské extraligy v inline hokeji je Přerov. Rozhodující trefu obstaral střelou z blízka JAKUB NAVRÁTIL, kterého vyslal do šance Plášek. Asistence: Karel Plášek.

41:54

Domácí nyní kontrolují kotouč, snaží se trochu uklidnit a a poté zaútočit. Zatím jsou to spíš taktické šachy.

40:50

Kladno má lepší nástup do prodloužení, usadilo se před brankou Přerova.

40:01

IHC Night Birds Přerov: Postava (Král) – Hotěk (C), Mlčák, Plášek, Svozil, Göndör, Ryšavý, Andrýsek, Kuba, Kleinar, Indrák (A), Šimanský, Navrátil

IHC Čerti Kladno: Cichoň (Pulec) – Petrus, Střeštík, Slabý, Zich, Hašek (C), Kvapil (A), Březina, Svoboda, Pokorný, Turek

Rozhodčí: Obadal, Šiška.
První utkání: Přerov – Kladno 3:5
Branky a nahrávky: 12. Plášek (Hotěk, Indrák), 14. Plášek (Šimanský), 31. Mlčák (Šimanský) – 14. Hašek (Kvapil), 24. Hašek, 24. Střeštík, 25. Hašek (Kvapil), 26. Pokorný (Zich)

Druhé utkání: Přerov – Kladno 5:2
Branky a nahrávky: 4. Navrátil (Hotěk), 6. Navrátil (Plášek), 9. Plášek, 24. Kuba (Indrák), 26. Plášek (Navrátil) – 29. Kvapil (Hašek), 35. Turek (Petrus)
Protože je stav utkání po dvou zápasech vyrovnaný 1:1 na zápasy, musí o vítězství juniorské extraligy rozhodnout dodatečné prodloužení. To se bude hrát na 10 minut a rozhodne ho první gól. Pokud nepadne, rozhodly by až nájezdy.
Zdravím a vítám všechny příznivce inline hokeje u sledování dodatečného prodloužení finále extraligy juniorů mezi týmy IHC Night Birds Přerov a IHC Čerti Kladno. Zápas se hraje na zimním stadionu v Přerově.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.