IHC Night Birds Přerov – IHC Čerti Kladno

5:2

konec (3:0, 2:2)

23.06.2018, 17:45 • Finále • Petr Sumbal

Druhé finále juniorské extraligy skončilo, a protože Přerov vyhrál 5:2, je stav vyrovnaný 1:1 na zápasy. Musí tak následovat dodatečné prodloužení na 10 minut s náhlou smrtí. (18:52:04)

39:53

Domácí jsou ve třech.

39:06

Martin Ryšavý ujížděl sám na brankáře, ale nechal se dojet a ani nezakončil.

38:47

Znovu úřadoval Michal Postava. Tentokrát chytil ránu Jana Kvapila z vrcholku levého kruhu.

38:39

Postava dokázal znovu zachránit Přerov, chytil střelu z levé strany.

38:16

Minutu a 37 sekund budou mít hosté dvojnásobnou přesilovku.

38:16

Vyloučení v týmu IHC Night Birds Přerov (Hotěk – 2 min, vysoká hůl).

38:14

Michal Hoděk odvedl parádní práci pro Přerov. V oslabení dlouho držel puk a málem se dostal i do zakončení.

37:41

Domácí nyní dokázali vyhodit a dokonce se málem dostali do zajímavé šance.

37:22

Kladno mačká Přerov před jeho brankou, ale zatím se nedostalo do zakončení.

36:37

Michla Postava dnes drží své mužstvo, což právě potvrdil dalším výstavním zákrokem.

36:20

Z pravého kruhu mířil nepřesně Petr Hašek, hlavní úderná síla hostů.

35:53

Vyloučení v týmu IHC Night Birds Přerov (Jakub Navrátil – 2+2 min, vysoká hůl).

35:40

Po Pláškově přihrávce si hezkou kličkou udělal prostor na střelu Navrátil, ale pak minul.

34:53

Kladno právě vstřelilo branku!
Že by se přeci jen ještě schylovalo k dramatu? Hosté snižují na 2:5, když se střelou zápěstím z vrcholku levého kruhu trefil ŠTĚPÁN TUREK. Asistence: Aleš Petrus.

34:06

Zápas se opravdu dohrává ve značně vlažnějším tempu. Přerov má nahráno a ani Kladno se už nechce zbytečně vysilovat.

32:39

Pláškova chytrá žabička pro jeho najíždějícího spoluhráče po pravém křídle byla o kousek delší, než by bylo pro Přerov ideální.

31:46

Chvílemi to podle tempa utkání vypadá tak, že oba týmy již šetří síly na rozhodující prodloužení, které bude nejspíš následovat.

5:2

Branky a nahrávky: 4. Navrátil (Hotěk), 6. Navrátil (Plášek), 9. Plášek, 24. Kuba (Indrák), 26. Plášek (Navrátil) – 29. Kvapil (Hašek), 35. Turek (Petrus)

IHC Night Birds Přerov: Postava (Král) – Hotěk (C), Mlčák, Plášek, Svozil, Göndör, Ryšavý, Andrýsek, Kuba, Kleinar, Indrák (A), Šimanský, Navrátil

IHC Čerti Kladno: Cichoň (Pulec) – Petrus, Střeštík, Slabý, Zich, Hašek (C), Kvapil (A), Březina, Svoboda, Pokorný, Turek

Rozhodčí: Obadal, Šiška