IHC Prague Rats – Mission Roller Brno

4:3

konec (1:0, 1:2, 1:1, 1:0)

16.06.2018, 19:00 • SH Jižní město • Čtvrtfinále • Martin Augustin (@ogy_16)

Ve druhém utkání Brno lídra základní části pořádně potrápilo. Už to vypadalo, že za stavu 3:3 přijde utkání až do prodloužení, ale to odmítl 2 sekundy před koncem Jakub Bernad. Rats tak postupují do final four Stilmat extraligy. (20:16:23)

47:58

Prague Rats právě vstřelili branku!
Dvě sekundy před koncem rozhoduje o vítězství i postupu Pražanů JAKUB BERNAD. Tomu gól připravil Tomáš Rubeš. Asistence: Tomáš Rubeš.

46:49

Rozhodnout mohl Zdeněk Kubica. Dostal přihrávku mezi kruhy, ale z ideální pozice neprostřelil Michajlova!

45:13

Z levé strany nebezpečně pálil Patrik Šebek. Puk prolétl vedle vzdálenější tyčky.

44:09

V útočném pásmu se snažil prosadit Bernad. Hrachovinu svými kličkami výrazněji neohrozil.

43:34

Čas utíká a nadále platí nerozhodný stav.

41:46

Rozhodčí se u boxu časoměřičů radili, zda vyloučit či nevyloučit za zákrok na domácího hráče. Nakonec se rozhodli první trest v utkání neudělit.

41:18

Z levé strany střílel Roman Skácel. Michajlov ztlumil puk na hrudi.

40:26

David Sedláček nahazoval puk před branku, kde se po něm natahovali jeho spoluhráči. Vše řeší pro domácí Michajlov.

39:26

Zápas vrcholí. Teď už může rozhodovat každá chyba.

37:07

Na druhé straně se Tomáš Rubeš prokličkoval až před Hrachovinu. Ani on neinkasoval.

36:45

Po chybě domácích jel Kamil Skácel sám na Michajlova. Ten Pražany podržel!

36:23

Hrachovina spolehlivě pokryl pokus z poloviny hřiště.

36:01

Začala čtvrtá čtvrtina.

36:00

Třetí čtvrtina skončila.

35:48

Hosté měli v závěru čtvrtiny štěstí. Za Hrachovinou zazvonila po projektilu hráče Rats tyčka!

34:11

Hosté stále nechtějí jen bránit. Patrik Šebek kroužil v útočném pásmu svého týmu. Předat puk spoluhráči do šance ale nakonec nedokázal. Brno ale kotouč stále drží.

33:18

V zápřahu byl Petr Hrachovina. Veterán v hostující brance mrštně zneškodnil ránu z pravého kruhu.

32:05

Hosté vyrazili do rychlého brejku. Šebek našel Jiřího Drobného, kterému ale nevyšlo zakončení podle představ a zblízka poslal kotouč jen do těla Michajlova!

31:27

Domácí teď přitlačili. Bernadova střela skončila na rozkleku Hrachoviny.

29:49

Domácí srovnávají na 3:3! Tomáš Rubeš přenesl hru napříč pásmem na CLAUDIA MANTESEHO, který střílel sice od mantinelu, ale v té chvíli také do odkryté branky. Hrachovina se už nestačil přemístit. Asistence: Tomáš Rubeš.

28:06

Domácí se snažili rychle odpovědět, ale nedostali puk za ležícího Hrachovinu. Jedná se o Petra Hrachovinu, otce českého reprezentanta Dominika.

27:20

Brno právě vstřelilo branku!
Hosté opět vedou! Rosendorf předal v útočném pásmu hrací předmět ROMANU SKÁCELOVI, který z poměrně velké dálky překonal Michajlova – 2:3. Asistence: Luboš Rosendorf.

25:01

Radek Pavlata od modré spíše z nouze nahazoval puk na branku a za Hrachovinou zazvonila tyčka!

24:52

Patrik Šebek nahrál do šance Pavlovi Strýčkovi. Ten před Michajlovem neuspěl.

24:01

Začala třetí čtvrtina.
V úvodu druhé čtvrtiny dokázali hosté zásahy Dufka a Drobného otočit skóre. Rats se proti dobře bránícímu soupeři těžko prosazují, přesto dokázali zásluhou Jakuba Bernada alespoň srovnat.

24:00

Druhá čtvrtina skončila.

23:32

Po poměrně ostrém zákroku duněly mantinely, na které byl naražen hráč Rats. Rozhodčí nechávají hru pokračovat.

22:26

Brno stále drží s Pražany krok a rozhodně může myslet na úspěch v tomto duelu.

21:41

Kontr Rats táhl Tomáš Rubeš. V situaci 2 na 1 však prováhal ideální chvíli na přihrávku a dostal se za branku.

19:37

Domácí opět zakládali útok velmi rozvážně a tentokrát jim to vyšlo. RADEK PAVLATA si po levém křídle nabruslil do útočného pásma, kde dostal přihrávku od Bernada a z poměrně ostrého úhlu překonal Hrachovinu. Asistence: Jakub Bernad.

18:06

Protiútok Mission Roller táhl Šebek. Narážečka se spoluhráčem ale nevyšla dokonale a Michajlov tak nemusel zasahovat.

17:21

Hráči Rats si nyní nahrávají a nikam nepospíchají. Jako by svého soupeře uspávali.

16:41

Nejlepší tým základní části se v odvetě nečekaně trápí. V prvním duelu přitom Rats zvítězili 10:4.

16:18

Opět Hrachovina. Střela z pravé strany končí v jeho výstroji.

14:55

Po levé straně se tlačil před branku Jakub Bernad. Puk končí pod Hrachovinou.

13:32

Hosté dokonce otáčejí skóre! Michajlova nyní prostřelil JIŘÍ DROBNÝ. Bez asistence.

13:10

Další příležitost hostí. Kazlepka neprostřelil Michajlova.

12:27

Je srovnáno! Sám před Michajlovem se ocitl JAN DUFEK, jenž zblízka zvedl puk mimo jeho dosah – 1:1. Bez asistence.

12:01

Začala druhá čtvrtina.
Velmi opatrná první čtvrtina přinesla jediný gól. Ten vstřelil domácí Jakub Bernad a zařídil tak Rats nejtěsnější vedení.

12:00

První čtvrtina skončila.

11:59

V úplném závěru čtvrtiny vypálil z velké dálky Petr Obdržálek. Zamířil nad branku a více už v první části hry neuvidíme.

10:41

Tento zápas je opravdu spíše šachovou partií. Bernat vzal puk, ale zajel s ním za vlastní branku.

10:15

Michajlov nyní přerušil hru. Vhazuje se v útočném pásmu Brna.

9:56

Kroužení Patrika Šebka útočným pásmem hostům nic nepřineslo. Sám Šebek se teď vytlačil do střední části hřiště.

8:08

Teď už se skóre mění! Domácí posílá do vedení po pěkné souhře JAKUB BERNAD.

6:47

Nadále se hraje bez většího vzruchu. Oba celky se oťukávají.

3:05

Úvod zápasu se nese v opatrném duchu. Čekáme na gól i šance.

00:01

Mission Roller Brno: Hrachovina (Chvátal) – Strýček (C), Kazlepka, Sedláček, Rosendorf, Šebek – Dufek, Skácel, Obdržálek, Skácel (A), Kubica, Kachlík, Drobný.

Rozhodčí: Pahulák, Karlík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

4:3

Branky a nahrávky: 9. Bernad, 20. Pavlata (Bernad), 30. Mantese (Rubeš), 48. Bernad (Rubeš) – 13. Dufek, 14. Drobný, 28. Skácel (Rosendorf)

IHC Prague Rats: Michajlov (Kolinger) – Mantese, Tvrzník (A), Pavlata, Pouska – Šinágl, Bernad, Lechner, Kafka (C), Rubeš, Brandejský.

Mission Roller Brno: Hrachovina (Chvátal) – Strýček (C), Kazlepka, Sedláček, Rosendorf, Šebek – Dufek, Skácel, Obdržálek, K. Skácel (A), Kubica, Kachlík, Drobný.

Rozhodčí: Pahulák, Karlík