IHC Prague Rats – Mission Roller Brno

4:3

konec (1:0, 1:2, 1:1, 1:0)

16.06.2018, 19:00 • SH Jižní město • Čtvrtfinále • Martin Augustin (@ogy_16)

Ve druhém utkání Brno lídra základní části pořádně potrápilo. Už to vypadalo, že za stavu 3:3 přijde utkání až do prodloužení, ale to odmítl 2 sekundy před koncem Jakub Bernad. Rats tak postupují do final four Stilmat extraligy. (20:16:23)

47:58

Prague Rats právě vstřelili branku!
Dvě sekundy před koncem rozhoduje o vítězství i postupu Pražanů JAKUB BERNAD. Tomu gól připravil Tomáš Rubeš. Asistence: Tomáš Rubeš.

46:49

Rozhodnout mohl Zdeněk Kubica. Dostal přihrávku mezi kruhy, ale z ideální pozice neprostřelil Michajlova!

45:13

Z levé strany nebezpečně pálil Patrik Šebek. Puk prolétl vedle vzdálenější tyčky.

44:09

V útočném pásmu se snažil prosadit Bernad. Hrachovinu svými kličkami výrazněji neohrozil.

43:34

Čas utíká a nadále platí nerozhodný stav.

41:46

Rozhodčí se u boxu časoměřičů radili, zda vyloučit či nevyloučit za zákrok na domácího hráče. Nakonec se rozhodli první trest v utkání neudělit.

41:18

Z levé strany střílel Roman Skácel. Michajlov ztlumil puk na hrudi.

40:26

David Sedláček nahazoval puk před branku, kde se po něm natahovali jeho spoluhráči. Vše řeší pro domácí Michajlov.

39:26

Zápas vrcholí. Teď už může rozhodovat každá chyba.

37:07

Na druhé straně se Tomáš Rubeš prokličkoval až před Hrachovinu. Ani on neinkasoval.

36:45

Po chybě domácích jel Kamil Skácel sám na Michajlova. Ten Pražany podržel!

36:23

Hrachovina spolehlivě pokryl pokus z poloviny hřiště.

36:01

Začala čtvrtá čtvrtina.

36:00

Třetí čtvrtina skončila.

35:48

Hosté měli v závěru čtvrtiny štěstí. Za Hrachovinou zazvonila po projektilu hráče Rats tyčka!

34:11

Hosté stále nechtějí jen bránit. Patrik Šebek kroužil v útočném pásmu svého týmu. Předat puk spoluhráči do šance ale nakonec nedokázal. Brno ale kotouč stále drží.

33:18

V zápřahu byl Petr Hrachovina. Veterán v hostující brance mrštně zneškodnil ránu z pravého kruhu.

4:3

Branky a nahrávky: 9. Bernad, 20. Pavlata (Bernad), 30. Mantese (Rubeš), 48. Bernad (Rubeš) – 13. Dufek, 14. Drobný, 28. Skácel (Rosendorf)

IHC Prague Rats: Michajlov (Kolinger) – Mantese, Tvrzník (A), Pavlata, Pouska – Šinágl, Bernad, Lechner, Kafka (C), Rubeš, Brandejský.

Mission Roller Brno: Hrachovina (Chvátal) – Strýček (C), Kazlepka, Sedláček, Rosendorf, Šebek – Dufek, Skácel, Obdržálek, K. Skácel (A), Kubica, Kachlík, Drobný.

Rozhodčí: Pahulák, Karlík