Segunda División

Real Valladolid – CD Numancia de Soria

1:1

konec (0:0)

16.06.2018, 20:30 • Estadio Municipal José Zorrilla (Valladolid) • Play-off • David Suchý

90+3

90+3. MATA - 1:1

90+3

Real Valladolid právě vstřelil branku!
Postup je zpečetěn, v poslední minutě přišla vyrovnávací branka! Kolmice za obranu našla JAIMEHO MATU, který svůj nájezd na bránu zakončil střelou o břevno.

90+2

Domácí fandové zpívají oslavné chorály! Jejich miláčci jsou blízko postupu, do konce zbývá ještě něco málo přes minutu.

90

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89

Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Jordi Masip, přichází Isaac Becerra.

87

87. Manu del Moral - 0:1

87

Numancia právě vstřelila branku!
Tak pozor, hosté ještě vykřesali jiskřičku naděje! Po dalekonosném autovém vhazování se k míči dostal zcela osamocený MANU DEL MORAL, který parádním nártem rozvlnil síť.

80

Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Pablo Hervías, přichází Javier Ontiveros Parra.

76

Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Toni Villa, přichází Giannis Gianniotas.

74

Žlutou kartu dostává Pablo Hervías (Real Valladolid).

73

73. Manu těsně minul.

73

Velká šance Numancie! Hosté totiž zahrávali ještě jeden rohový kop, který byl o poznání povedenější. Naskakující Manu del Moral nakonec těsně minul břevno.

46

Střídání v týmu CD Numancia de Soria: ze hřiště odchází Higinio Marín, přichází Guillermo Fernández.
Střídání v týmu CD Numancia de Soria: ze hřiště odchází Pape Maly Diamanka, přichází Manu del Moral.
Střídání v týmu CD Numancia de Soria: ze hřiště odchází Pere Milla, přichází Marc Mateu.

42

Žlutou kartu dostává Unai Elgezabal Udondo (CD Numancia de Soria).

30

V ochozech to pouze zahučelo! Mata se ještě dostal k centru, na který si naskočil jeho kolega Borja. Hlavičku ale poslal pouze do tyče.

29

29. Měla se pískat penalta?

29

Hodně sporný moment v hostující šestnáctce. Mata se totiž řítil do velké šance, když tu náhle ho podrazil Elgezabal. Pokutový kop se ale pískat nebude!

28

Žlutou kartu dostává Markel Etxeberria (CD Numancia de Soria).

8

8. Dvojšance hostů.

8

První šance zápasu! Higinio se obtočil s míčem, jenomže poté napálil pouze brankáře. Následnou dorážku poslal Diamanka do rukavice Masipa.