35:31

konec (17:13) Stav série: 3:2

23.05.2018, 17:00 • O 3.–4. místo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.45 8.36 3.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zubří má stejně jako před rokem bronz. Vstup do rozhodujícího zápasu se mu sice nepovedl. Jenže posléze se rozchytal Orság. Robe následně již dominovalo. Poločas i utkání vyhrálo o čtyři branky. Jan Landa se tak loučí bramborou. Douda, Klíma a trenér Titkov se Zubří naopak bronzem. Nutno podotknout, že duel dnes skvěle odpískala dvojice Horáček – Novotný, což ovšem není (asi) překvapení. (18:54:29)

Konec zápasu. (35:31)

60

Jan Landa má před sebou poslední sekundy a poslední půl minutu ve své kariéře. (35:31)

60

Bouček upravil skóre ze střední spojky do pravé části branky. (35:31)

59

Pravá spojka hostů faulovaná. (35:30)

59

"Hoši děkujem, hoši děkujem!" ozývá se z hlediště. (35:30)

59

Klíma našel na pravé spojce Šustáčka a ten tvrdou střelou z šestky skóruje. (35:30)

58

Po nahrávce z levé spojky přeloboval Sýkora brankáře z levého křídla k druhé tyči. (34:30)

58

Bouček ze střední spojky zády k brance zakončil do levého dolního rohu branky. (34:29)

57

Nepřesná souhra levé spojky Boučka s pivotem Lukášem Hrdličkou, útok trvá. (34:28)

57

Zubří se neprosadilo a musí se bránit. (34:28)

55

Konárik zprava zakončil do sítě po náhozu z levého křídla a Krůpa loví míč z branky. (34:28)

55

Konárik a Bouček útočí. Robe zkouší 0:6. (34:27)

55

Domácím pomohla levá tyč při střele ze spojky, následně udeřil Pich z trháku z pravé strany a hosté si berou timeout. (34:27)

54

Klíma uspěl ze střední spojky, míč vyhazoval z devítky Holiš. (33:27)

54

V útoku Douda, Klíma, Šustáček a také Holiš. (32:27)

53

Bouček s Konárikem našli na pravém křídle Malého a ten vystřelil k zadní tyči. (32:27)

53

Šustáček na pravé spojce nezpracoval míč a hrají tak hosté. (32:26)

52

Po nahrávce Landy z levé spojky vyskočil Bouček na středu a míč zapadl do pravého dolního rohu branky. (32:26)

35:31

HC ROBE Zubří: Malina, Orság, Š. Krůpa – Dokoupil, Douda, Menšík, Přikryl, Holiš, Padalík, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Janíček, Pich, Klíma, Polášek.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Adamík – Franc, Landa, J. Kalík, Sýkora, Stach, Bouček, Jelínek, Bičiště, Klimt, Konárik, Semerád, Karlovec, L. Hrdlička, Malý.

Rozhodčí: Horáček, Novotný