1:2 2:6, 6:4, 3:6

21.05.2018, 13:40 • 1. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 3.24 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3:6

Lucie Šafářová využívá hned první možnost a po setech 2:6, 6:4 a 3:6 postupuje do dalšího kola!

3:5

Marina Mělnikovová si dokázala pohlídat své podání a snižuje na 5:3! Šafářová bude podávat na postup!

2:5

Lucie Šafářová si s naprostým přehledem pohlídala své podání a vede 5:2! Mělnikovová bude podávat na udržení se v utkání!

2:4

Mělnikovová si tentokrát pohlídala své podání, odvrátila brejkbol a snižuje stav rozhodující sady na 2:4!

1:4

Marina Mělnikovová bere své soupeřce podání a snižuje stav rozhodující sady na 1:4!

0:4

Další šanci už Lucie Šafářová využívá! Česká tenistka bere soupeřce podání a vede 4:0!

0:3

Lucie Šafářová po obrovském boji potvrzuje brejk z předchozího gemu a ve třetím setu vede už 3:0!

0:2

Lucie Šafářová bere v úvodu třetí sady ruské tenistce podání a v rozhodujícím setu vede 2:0!

0:1

Lucie Šafářová si na úvod rozhodujícího setu bez problémů drží podání a ujímá se vedení 1:0!

6:4

Marina Mělnikovová využívá druhý setbol a získává druhou sadu výsledkem 6:4! O vítězce tak rozhodne třetí set!

5:4

Marina Mělnikovová bere Šafářové podání, vede 5:4 a za malou chvíli bude podávat na zisk druhého setu!

4:4

Marina Mělnikovová si bez problémů drží své podání a srovnává stav druhého setu na 4:4.

3:4

Lucie Šafářová si i přes menší problémy drží své podání a ve druhém setu vede 4:3.

3:3

Lucie Šafářová si dalším vítězným returnem znovu bere zpět své ztracené podání a srovnává stav druhého setu na 3:3!

3:2

Lucie Šafářová nyní zahodila další zdánlivě snadný forhend a pouští soupeřku do vedení 3:2! Mělnikovová navíc bude servírovat!

2:2

Lucie Šafářová si ihned bere zpět ztracené podání a srovnává stav druhého setu na 2:2!

2:1

Marina Mělnikovová bere Lucii Šafářové podání a v úvodu druhého setu se dostává do vedení 2:1!

1:1

Marina Mělnikovová si na úvod druhé sady poprvé v utkání drží své podání a srovnává na 1:1.

0:1

Česká tenistka si na úvod druhého setu bez větších problémů pohlídala své podání a ujímá se vedení 1:0.

2:6

Lucie Šafářová využívá setbol a po půlhodině hry získává první sadu výsledkem 6:2!

2:5

Lucie Šafářová si bez větších problémů podržela své podání a vede 5:2! Mělnikovová bude servírovat na prodloužení první sady.

2:4

Tentokrát už Lucie Šafářová nabídnutou možnost využívá, bere soupeřce podání a zvyšuje své vedení na 4:2!

2:3

Na třetí pokus si Lucie Šafářová dokázala pohlídat své podání a poprvé v utkání se ujímá vedení. Česká tenistka vede 3:2.

2:2

A další brejk! Lucie Šafářová si znovu bere zpátky své ztracené podání a srovnává stav prvního setu na 2:2!

2:1

Marina Mělnikovová i napodruhé bere Šafářové podání a ujímá se vedení 2:1!

1:1

Lucie Šafářová využívá svůj druhý brejkbol, bere soupeřce její podání a srovnává stav prvního setu na 1:1!

1:0

Marina Mělnikovová bere hned na úvod dnešního utkání české tenistce servis a ujímá se vedení 1:0!