Play-off NHL

Vegas Golden Knights – Winnipeg Jets

3:2

konec (1:0, 1:1, 1:1) Stav série: 3:1

19.05.2018, 02:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Finále Z. konference • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

40:28

Brayden McNabb dostal dvě minuty za krosček a Winnipeg si hned v úvodu třetí části zahraje přesilovou hru.

33:17

Nikolaj Ehlers míchal s pukem v levém kruhu útočného pásma, kde ho sice dokázal dostihnout Luca Sbisa, jenže fauloval a dostal dvě minuty za podržení.

28:28

Tomáš Nosek dostal dvě minuty za podražení, což znamená, že Vegas jde podruhé v řadě do čtyř hráčů.

22:51

William Karlsson, střelec úvodního gólu zápasu, dostal dvě minuty za sekání poté, co fauloval jednoho z hráčů Winnipegu po prudké brzdě v pravém kruhu obranného pásma. Jets mají šanci vrátit se zpět do zápasu.

13:32

Mark Scheifele na levém křídle útočného pásma svedl souboj s Braydenem McNabbem, po kterém se po rychlém otočení ohnal zbytečně holí a dostal dvě minuty za sekání.

01:55

Ryan Carpenter zavážel puk do útočného pásma na levé straně, kde se mu do cesty postavil Tyler Myers, který byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. První přesilová hra pro Vegas.

3:2

Branky a nahrávky: 3. W. Karlsson (Marchessault, R. Smith), 31. Nosek (Bellemare, Sbisa), 54. R. Smith – 30. Laine (Byfuglien, Wheeler), 46. T. Myers (Roslovic)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland, Sbisa, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Tuch, Haula, Neal (A) – Carpenter, Eakin, Perron – Nosek, Bellemare (A), Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Morrissey, Trouba, Enström, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Ehlers, Stastny, Laine – Perreault, Little, Roslovic – Copp, Lowry, B. Tanev. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Brad Meier, Dan O'Halloran. Čároví: Greg Devorski, Ryan Gibbons

Diváci: 18697

01:55 WPG 2 T. Myers, nedovolené bránění
02:25 VEG 1:0 W. Karlsson (Marchessault, R. Smith)
13:32 WPG 2 Scheifele, sekání
22:51 VEG 2 W. Karlsson, sekání