Moravskoslezská fotbalová liga

SK Spartak Hulín – FK Hodonín

3:1

konec (1:0)

09.05.2018, 17:05 • Sportovní areál města Hulín • 30. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

: 1.75 4.5 4.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

Taktická žlutá karta, Dostál úmyslně zdržoval rozehru a dostává žlutý kartónek.

90

Poslední střídání dnešního utkání. Konkrétně na straně domácích, odchází Šrom, nahradí ho na závěrečné minuty Michálek.

88

Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Hradil, přichází Rožek.

87

Hosté si vybojovali další roh, avšak s jeho rozehrávkou nijak nespěchají. Zřejmě ale chtěli počkat s překvapením na dobu pozdější, přetažený centr si sebral ve vzduchu Hesek a vracel míč do branky, obrana domácích udržela míč před čárou!

83

Po této akci bude střídat poprvé Hulín. Pospíšil nahradí útočníka Malenovského.

81

Ještě před rozehrávkou kopu ale přijde poslední střídání na straně hostí. Opina, agilní zejména v první půli, bude vystřídán Deklevou.

74

Šturma fauloval a následně zakopl míč daleko ze hřiště, od sudího Křepského tak nemůže vidět nic jiného, než kartu žluté barvy.

70

Žlutit se bude na druhé straně. Hráč Spartaku Ondřejka si neodpustil nějaké menší protesty vůči sudímu a je mu vystaven účet za žlutou kartu.

67

67. KŘIVÁNEK - 3:1

67

Hodonín právě vstřelil branku!
Na penalty 1 – 1, celkově 3 – 1. LUKÁŠ KŘIVÁNEK poslal míč k pravé tyči, Dostál sice odhadl stranu, ale až k pravé tyči nedoskočil.

66

Penalta i pro hosty! Ve vápně operoval hostující Šturma, byl taktéž podražen a druhá penalta v utkání je na světě!

65

Mohl to být již debakl pro hosty! Z hranice vápna vyslal pomalou přízemní střelu Hradil, míč se šoural líně k levé tyči, nakonec zamířil podél ní!

65

Druhé střídání na straně hostí, po rohovém kopu jde ze hry Mareš, nahradí ho Paděra.

61

Jako bych ty karty zakřikl. Josl na půlící čáře zatáhl za dres Fojtíka. Žlutá karta tak pro Josla, ale i pro Fojtíka, který pádu velmi přidal.

59

59. Vyskočil MARTIN - 3:0

59

Hulín právě vstřelil branku!
K pokutovému kopu se postavil MARTIN VYSKOČIL, který nekompromisně střelou pod břevno nedal Dostálovi žádnou šanci a zřejmě je již o osudu utkání rozhodnuto.

58

Penalta pro domácí! Hosté z vlastního rohu „vytancovali“ až na půli hřiště, kde se navíc vůbec nedohodli a do útoku se řítil Michal Vyskočil, který byl při zaseknutí míče podražen!

57

První střídání na straně hostí. Žáka nahrazuje ještě před vybojovaným rohovým kopem Sasín.

51

51. DVOŘÁČEK - 2:0

51

Z úvodního náporu se domácí otřepali nejlépe – gólem! Zahraný rohový kop propadl k volnému MICHALU DVOŘÁČKOVI, který z první uklízí míč do vrchní části branky!

45

Snad první šance hostí! Na vápně se ke střele dostal Dovhanjuk a tvrdě střílel, pokus ale zblokoval v poslední chvíli domácí Josl a poslal míč na roh!

31

31. DVOŘÁČEK - 1:0

31

Fotbalová paráda a domácí jdou do vedení! MICHAL DVOŘÁČEK zakroutil míč přes zeď do vzdálenějšího horního vinglu a Petráš pouze přihlížel.

3:1

konec (1:0)

Branky: 31. Dvořáček, 51. Dvořáček, 59. Vyskočil Martin (pen.) – 67. Křivánek (pen.)

Karty:   61. Josl (HUL), 70. Ondřejka (HUL), 90+1. Dostál (HUL) – 61. Fojtík (HOD), 74. Šturma (HOD)

SK Spartak Hulín: Dostál – Oulehla, Zlámal (C), Josl, Vyskočil Michal, Hradil, Vyskočil Martin, Dvořáček, Ondřejka, Šrom, Malenovský
Náhradníci: Rožek, Michálek, Uličný, Minář, Pospíšil, Unger

FK Hodonín: Petráš – Mareš, Suchý, Křivánek, Žák, Hesek, Dovhanjuk, Šturma (C), Fojtík, Opina, Cvijovič
Náhradníci: Paděra, Dekleva, Kudrna, Sasín

Rozhodčí: Křepský – Vostrejž, Slováček