4:7

konec (1:2, 2:3, 0:1, 1:1)

06.05.2018, 15:00 • ČPP Aréna • 2. kolo • Klára Petrásková

Já se s vámi v tuto chvíli již loučím. Přeji příjemný zbytek víkendu a u dalších online přenosů z inline hokeje se těším na shledanou. (16:27:10)
Poslední minuta už branku nepřinesla, o vítězi utkání je definitivně rozhodnuto. Roller Storm začal lépe už od začátku a dostal se do vedení 2:0, Východočeši se ještě do přestávky dokázali dotáhnout na rozdíl jedné branky. Jenže ve druhém i třetím dějství byli vždy o gól úspěšnější opět hosté a přestože poslední čtvrtina skončila nerozhodně, na výhře hostů už se nic nezměnilo. Pražané si z Hradce odváží za vítězství 7:4 všechny body, Východočeši pro dnešek vyšli bodově naprázdno.

47:28

Jan Veselý pálil z vrcholu mezikruží do horního rohu, neseřídil ale mířidla a minul.

47:00

Poslední minuta čtvrté čtvrtiny je tady. Dočkáme se ještě branky, či nikoliv?

46:39

Daniel Voženílek s Alešem Půlpánem předvedli ťukes před brankovištěm, gólmana Hausera však neobelstili.

46:05

Tomáš Půlpán sice dobře vystihl rozehrávku, jeho spoluhráči ale ze situace nic nevytěžili.

45:26

Hosté jsou kompletní, oslabení zvládli dobře.

45:13

A znovu se musel mít hradecký brankář na pozoru.

44:48

Hradci se zatím početní výhoda příliš nedaří, puk míří přes celé hřiště až ke Krejčímu.

43:51

Východočeši mohou regulérní branku vstřelit nyní z přesilovky, Zdeněk Petráš je vyloučen za sekání.

43:30

Kotouč byl už v pražské síti, rozhodčí ale chvíli předtím pískl a branka tak nemůže být uznána! Po pohledné kombinaci dostrčil puk do branky Ondřej Poul, jenž se po právu zlobí. Rozhodčí v tuto chvíli zřejmě měl nechat plynout hru dá a ne ukvapeně přerušovat.

42:20

Lapačkou teď Dušan Krejčí dokázal na poslední chvíli vytěsnit jedovku Dominika Bílka.

41:59

Dělovka Daniela Voženílka mířená z levého kruhu jenom přeletěl branku.

41:14

Natan Vráblík útočil na hattrick, z mezikruží ale trefil jen tyč!

40:15

Hradec právě vstřelil branku!
Hradec znovu snižuje, skóre zápasu je v tuto chvíli 4:7! Ve zmatku před bránou se nejlépe zorientoval JAN VESELÝ, který na brankovišti dokázal docpat puk za čáru. Asistence: Aleš Půlpán.

39:41

Dušan Krejčí teď zavzpomínal na hokejového brankáře Dominika Haška a typicky Haškovským způsobem sebral soupeři branku! V leže na zádech dokázal zvednout nahoru oba betony a vykopnout mimo bránu Petrášovu dorážku.

38:26

Roller Storm právě vstřelil branku!
A hostující protiútok skončil až v hradecké síti! NATAN VRÁBLÍK si krásně vybruslil od pravého mantinelu a nechytatelnou dělovkou z vrcholu kruhů trefil horní patra domácí svatyně. Asistence: Daniel Vrdlovec.

38:18

Hradecká kombinace se nepovedla, dopředu jdou hosté.

4:7

Branky a nahrávky: 11. Malík (D. Voženílek), 20. Netušil (Malík, D. Voženílek), 22. D. Voženílek (M. Poul), 41. Veselý (A. Půlpán) – 2. D. Bílek (Vráblík), 3. Matějček (Vráblík), 14. Petráš (Matějček), 16. Matějček (Petráš), 17. Vráblík (Klindera, Vrdlovec), 27. Matějček (Novák), 39. Vráblík (Vrdlovec)

ILHK Hradec Králové: Vavřina (25. Krejčí) – Bureš, M. Poul, O. Poul, A. Půlpán (C), T. Půlpán (A), Malík, Veselý, D. Voženílek, Netušil.

IHC Roller Storm Praha: Hauser – D. Bílek, F. Bílek, Klindera (C), Matějček, Novák, Petráš, Vráblík, Vrdlovec.

Rozhodčí: Barek, Pahulák