04.05.2018, 20:45 • Stade de la Licorne, Amiens • 36. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 9.01 6.34 1.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

80

80. Moussa KONATÉ - 2:2

80

Amiens právě vstřelilo branku!
A hned je z toho vyrovnání! MOUSSA KONATÉ střílel uvnitř velkého vápna přímo doprostřed branky hostů, Aréola si na míč sáhl, ale nakonec vyrovnávací brance nedokázal zabránit – 2:2. Asistence: Gäel Kakuta.

64

64. Christopher NKUNKU - 1:2

64

Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Z ničeho nic se dostali do šance hosté a je z toho druhá branka. CHRISTOPHER NKUNKU dostal pas těsně před velké vápno a potom nádherným lobem prostřelil brankáře Gurtnera, když se trefil přesně k levé tyči jeho branky – 1:2. Asistence: Thiago Motta.

47

47. Moussa KONATÉ - 1:1

47

A aktivitu úvodních minut ve druhém poločase korunují domácí hráči vyrovnáním. MOUSSA KONATÉ se dostal za obranu hostů a poté z pravé strany pokutového území napálil míč ke vzdálenější tyči a Aréola tak byl bez šance – 1:1. Je vyrovnáno a začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Thomas Monconduit.

26

26. Edinson CAVANI - 0:1

26

Nyní se už favorit utkání prosazuje a otevírá účet dnešního utkání. Javier Pastore uvolnil krásnou přihrávkou EDINSONA CAVANIHO, který poté mezi obranou Amiens poslal z pravé strany balón ke vzdálenější tyči. Gurtner tak na něho nedosáhl – 0:1. Asistence: Javier Pastore.

2:2

konec (0:1)

Branky: 47. Mou. Konaté (Monconduit), 80. Mou. Konaté (G. Kakuta) – 26. Cavani (Pastore), 64. Nkunku (Motta)

Karty:   59. Zungu (AMI), 83. Fofana (AMI)

Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 4:10. Rohy: 3:13. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 14:10.

Amiens SC: Gurtner (C) – Cissokho, Adénon, Dibassy, Avelar – Monconduit (74. Fofana), Zungu – Cornette (66. Gakpé), G. Kakuta, Manzala (81. Bodmer) – Mou. Konaté.
Náhradníci: Bouet – El Hajjam, Bodmer, Gakpé, Bourgaud, Ielsch, Fofana.

Paris Saint-Germain: Aréola – Meunier, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa – Lo Celso, Motta (C) (78. Rabiot), Nkunku (84. Mbappé) – Di María, Cavani, Pastore.
Náhradníci: Trapp – Dani Alves, Berchiche, Rimane, Diarra, Rabiot, Mbappé.

Rozhodčí: Ben El Hadj – Pasqualotti, Boudikian

Diváci: 11 676