Moravskoslezská fotbalová liga

1. HFK Olomouc – SK Spartak Hulín

0:4

konec (0:1)

04.05.2018, 17:00 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • 24. kolo • Denisa Józsová

Tipsport: 2.9 3.6 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! SK Spartak Hulín naprosto opanoval druhý poločas, ve kterém nasázel hned tři branky. Olomoučtí se k ničemu pořádnému nedostali a s jejich pozicí v tabulce to stále nevypadá dobře. (18:50:15)

90

88

Zápas už se spíše jen dohrává. Do útoku už se také dostává Olomouc, což nebyl úkaz, který jsme v posledních minutách viděli častěji.

85

Na druhé straně útočil Hulín, jenže ani on se nedostal ke střele. Naopak v klidu může rozehrát Olomouc.

83

Po delší době se ukázal také olomoucký tým. Ten dokonce dostal možnost přímého kopu. Ten se mu ale nepovedl podle představ a o míč nakonec přišel.

82

Žlutou kartu dostává Vyskočil (SK Spartak Hulín).

82

Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Dabić, přichází Krumpolc.

82

Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Ondřejka, přichází Pospíšil.

80

Střely na branku: 3:7

77

Spartak Hulín je opět u míče a opět na soupeřově polovině. Tentokrát měl k dispozici autové vhazování, ze kterého toho moc nevymyslel.

76

Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Voleský, přichází Bořil.

76

Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Hradil, přichází Michálek.

75

Konečně se k něčemu dostali také domácí hráči. Nakonec vše skončilo střelou, jenže ta se nevešla mezi tři tyče.

72

Hulín právě vstřelil branku!
A to se mu také daří, jelikož už je to o tři branky! K tomu není, co dodat. Domácí nenavázali na výkon z prvního poločasu a jsou jasně horším týmem. Čtvrtou branku vstřelil MARTIN MALENOVSKÝ.

72

Hra Olomouckých se sesypala jako domeček z karet. Hulín jim ani nepůjčuje balón a je opět na útočné polovině, kde se snaží něco vymyslet.

69

Toto už je pro domácí velmi špatná situace! Spartak ukazuje, že je kvalitnějším týmem a střílí již třetí branku v dnešním utkání. Prosadil se JIŘÍ OULEHLA.

70

Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Antl, přichází Spurný.

70

Hosté se znovu dostali k dobré střele, kterou vyrazil domácí gólman na roh. Poté se ještě dostali k obléhání velkého vápna, kde zatím kombinují.

69

Ne, domácím hráčům to ve druhém poločase opravdu nejde. Hosté naprosto přebrali otěže dnešního utkání a pomalu si kráčí pro tři body.