konec (0:0, 0:1, 3:0)

28.04.2018, 13:00 • IJssportcentrum, Tilburg • 4. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.1 4.5 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:49

Ještě jedno vyloučení v týmu Číny, dvě minuty za držení hole dostal Čchien-i Chuang.

58:19

58:19 Čchien-i CHUANG - 3:1

58:19

Čína právě vstřelila branku!
Islanďané ztratili puk a pásmo a byli za to potrestáni. Čína se dostala do přečíslení dvou na jednoho a ČCHIEN-I CHUANG hravě skóroval do opuštěné branky. Asistence: Pcheng Sun.

58:04

Island je v šesti, Hedström zamířil na střídačku. Je tu power-play!

54:47

Velká šance Islandu na vyrovnání, je tu jejich další přesilovka. Pcheng-fej Čang dostal dvě minuty za podražení.

52:37

Už to ale neplatí, neboť na modré čáře se faulu dopustil Axel Orongan a už zamířil na trestnou lavici s dvěma minutami za krosček.

49:46

A další trest pro Čínu! Dvě minuty hrubost obdržel Pcheng-fej Čang a Island má rázem přesilovku o dva muže.

48:53

Přesilovka pro Island, dvě minuty za hrubost totiž dostal Tchien-jou Cuo.

48:43

48:43 Wej ČUNG - 2:1

48:43

No vida, Čína už vede. Před brankovištěm Islandu vznikl šrumec, Hedström si zvládl poradit s výpadem Pcheng Suna, ale WEJ ČUNG pak nadvakrát dokázal dorazit puk za brankovou čáru. Asistence: Pcheng Sun a Čcheng Čang.

48:10

Navíc je tu přesilovka pro Čínu. Dvě minuty za vražení na hrazení dostal Bergur Einarsson.

47:24

47:24 Ce-sen ČANG - 1:1

47:24

A je srovnáno. Po vhazování po Hedströmově levici se puk dostal na hůl CE-SEN ČANGA a ten se s ničím nepáral. Jeho střela z voleje skončila v horním růžku branky a je to 1:1. Asistence: Chao Čang.

44:20

Přesilovka pro Island, dvouminutový trest za držení dostal Chan-wen S'.

26:07

A pozor, Island jde do tří, dvouminutový trest za držení hole totiž dostal Hafthór Sigrunarson.

25:41

Čína bude moci reagovat v přesilovce, dvě minuty za podražení dostal Björn Jakobsson.

25:07

25:07 Bjarki JOHANNESSON - 0:1

25:07

Island právě vstřelil branku!
Island jde do vedení. Střelu Thorsteinssona sice zvládl gólman Sun vyrazit, ale na dorážku BJARKIHO JOHANNESSONA z bezprostřední blízkosti už byl krátký – 0:1. Asistence: Sigurdur Thorsteinsson, Ingvar Jónsson.

09:37

Už je ale po této možnosti, síly na ledě se nám vyrovnaly. Dvouminutový trest za držení totiž dostal Tchien-jou Cuo.

09:05

Je tu první vyloučení v utkání, dvě minuty za podražení dostal Hafthór Sigrunarson. Čína tak má možnost přesilové hry

3:1

Branky a nahrávky: 48. C. Čang (Ch. Čang), 49. Čung (Sun, C. Čang), 59. Č. Chuang (Sun) – 26. B. Johannesson (Thorsteinsson, Jónsson)

Čína: C. Sun (Š. Sia) – Jang, P. Čang, Chu, Jen, Ť. Čang, S' – Ch. Čang (C), C. Čang, Č. Chuang – Sun (A), P. Chuang (A), Č. Čang – Čung, Liou, Cuo – Wu, W. Čang, Li.

Island: D. Hedström (Valdimarsson) – Pålsson, Einarsson, Andrésson (A), Jónsson (C), Thorsteinsson, Jakobsson – Sigurdsson (A), Orongan, Leifsson – Sigrunarson, B. Johannesson, Mikaelsson – Induss, Olafsson, Kristinsson – Knutsson, Atlason, Sverrisson – Johannsson, E. Gudnason.

Rozhodčí: Tomasz Radzik (POL) – Raivis Jucers (LAT), Stef Oosterling (NED)