05.04.2018, 21:05 • Stadio Olimpico, Řím • Čtvrtfinále • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.86 3.67 4.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (23:00:49)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 8:1. Fauly: 16:21.

Utkání sledovalo 42 538 diváků.
Je dobojováno. V neuvěřitelné přestřelce ve druhém poločase nakonec domácí tým poráží Salzburg 4:2. Hosté ale na hřišti soupeře vsítili dvě branky a v konečném součtu to může také hrát roli. Nic ztraceného ještě nemají, ovšem dá se očekávat, že Lazio si bude chtít svůj náskok udržet a v Salzburgu se pokusí stvrdit postup mezi čtyři nejlepší evropské celky.

90+3

90+3

Ještě to hosté zkoušejí na polovině Lazia, ale vypadá to, že se už nice nestane. Zápas je tak u konce.

90+3

Andersona obral o míč jeden z hostů a snažil se otočit hru na druhou stranu, ale to se mu nepovedlo. Domácí hráči tak stále zůstávají u míče.

90+2

Patric pak vyslal z pravé strany dobrou střelu, která ale končí jen těsně vedle pravé tyče hostující brány.

90+1

Akce hostů byla zastavena obranou domácích a hráči Lazia tak spěchají znovu do útočné akce.

90

Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase budou nastaveny ještě tři minuty navíc.

90

Z této standardky ale nic nebylo, Beriša jeho centr poslal jen vysoko nad domácí branku. Následuje tak odkop od ní.

90

Minamino byl zdvojen obranou domácích, nicméně vybojoval alespoň rohový kop.

88

Zápas pomalu, ale jistě spěje do svého konce a domácí stále vedou o dvě branky. A hosty už takřka k ničemu nepouští.

86

Další šance Lazia, kterého je nyní celé hřiště. Z pravé strany střílel Anderson, ale Walke hlavičkou zasáhl a poslal míč do bezpečí.

85

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Ciro Immobile, přichází Felipe Caicedo.

84

Žlutou kartu dostává Diadie Samassékou (FC Red Bull Salzburg).

84

Ciro Immobile hlavičkoval z levé strany a Walke pak skákající míč jistil a vyrazil ho nad sebe. Je tu rohový kop pro Lazio.

83

Schlager zbytečně ostře zajel do soupeře a dostává za to žlutou kartu. A tím si sám vystavil stopku do odvety, ve které bude chybět.

82

Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Amadou Haidara, přichází Hannes Wolf.

4:2

konec (1:1)

Branky: 8. Lulić (Basta), 49. Parolo (Alberto), 74. Anderson, 76. Immobile (Lucas Leiva) – 30. Valon Beriša (pen.), 71. Minamino (Dabbur)

Karty:   28. Basta (LAZ), 30. Lulić (LAZ), 45+3. Parolo (LAZ) – 83. Schlager (SLZ), 84. Samassékou (SLZ)

S. S. Lazio: Strakoša – Luiz Felipe, de Vrij, Radu – Basta (65. Patric), Parolo, Lucas Leiva, S. Milinković-Savić, Lulić (C) – Immobile (85. F. Caicedo), Alberto (65. Anderson).
Náhradníci: Guerrieri – Patric, Nani, Anderson, Bastos, F. Caicedo, Murgia.

FC Red Bull Salzburg: Walke (C) – Lainer, Ramalho, Ćaleta-Car, Ulmer – Haidara (82. H. Wolf), Samassékou, Schlager, Valon Beriša – Gulbrandsen (70. Minamino), Dabbur.
Náhradníci: Stankovic – Onguéné, H. Wolf, Minamino, Leitgeb, Farkas, Pongračić.

Rozhodčí: Ovidiu Haţegan – Octavian Șovre, Sebastian Gheorghe (všichni Rumunsko)

Diváci: 42 538

Odveta: Salzburg - Lazio 4:1