konec (1:1, 2:0, 2:1) Stav série: 2:1

31.03.2018, 14:00 • Highlanders aréna • zimi_3 (@zimi__3)

Prachatice zápas zvládli a uvidíme je ve čtvrtfinále. (15:48:53)

43:11

Prachatice právě vstřelily branku! Po proběhnutí obranou dává Korous na 5:2. Zametl do prázdné brány, když hosté zkoušeli hrát v 6.

42:52

Vyloučení v týmu HBC Prachatice (Květoň – 2+2 min., vysoká hůl).

Prachatice se dokázali ubránit a zkouší pozlobit hostující svatyni.

Svítkov pokračuje v obrovském tlaku na Pixu.

37:20

Domácí si berou Time.

36:28

Svítkov právě vstřelil branku! Z tlaku před brankou se prosazuje Waber.
Hosté se snaží zvrátit výhru na svou stranu.

34:31

Prachatice právě vstřelily branku! Po nahození od modré pouze Turek nastavil svou hůl a bez problémů dopravil míček za záda brankáře.
Probíhají souběžné tresty.

33:18

Vyloučení v týmu HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Bureš – 2 min., hrubost).

33:18

Vyloučení v týmu HBC Prachatice (Šaršok – 2 min., hrubost).

Nad Prachaticemi se ze začátku třetiny stahují mračna a vyloučení Sittera domácím situaci ještě zhoršuje.

31:37

Vyloučení v týmu HBC Prachatice (Sitter R. – 2 min., vysoká hůl).

31:34

Přichází sporný moment u Pixovy branky, rozhodčí však rozpažil ruce a branka platit nebude.

30:01

Druhá třetina patřila Prachaticům, ale nelze opomenout pár těžkých střel, které musel zvládnout brankář domácích Pixa.

30:00

5:2

Branky a nahrávky: 11. Bárta (Turek), 18. Korous (Zavřel), 28. Sitter J. (Šaršok, Bušek), 35. Turek (Květoň, Sitter R.), 44. Korous – 14. Waber, 37. Waber (Král)

HBC Prachatice: Pixa, Holub Šaršok, Bušek, Laurinc, Bárta, Švácha ´A´, Dojčar Sitter R., Korous, Sitter J., Květoň, Turek ´C´, Tácha, Zavřel, Paule L., Válek, Trojan, Markytán

HBC Svítkov Stars Pardubice: Novotný L., Snížek Doležal, Hlavsa, Pelikán, Hrnčíř, Adámek, Flos Novotný P., Kohoutek, Bureš, Černický, Král, Novotný V., Černý, Večerník, Waber, Zaplatílek, Filip

Rozhodčí: Jeletz, Prudík