CROSSDOCK Extraliga

HBC Kladno – HC Kert Park Praha

2:4

konec (1:1, 1:1, 0:2)

31.03.2018, 11:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • 19. kolo • Viktor Sandev

A je konec. Po vyrovnaných dvou třetinách rozhodl pražský celek o své výhře v polovině závěrečné třetiny, kdy během jedné minuty vstřelil dvě branky a soupeře tak dostal na kolena. Kladno prohrává v tomto roce už počtvrté, Kert zvýšil náskok na čele již na osm bodů. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (12:49:12)

44:14

Domácí se ještě snaží hrát bez brankáře, ale mají zoufale málo času.

43:51

Jirotka odcházel na střídačku, ovšem rozhodčí Pleško přesouvá hru do středu hřiště.

43:30

Kert byl blízko ke vstřelení své páté branky, ale Jirotka udržel míček před brankovou čarou!

43:00

Do konce utkání chybějí poslední dvě minuty, hraje se před Jirotkou.

42:39

Hosté nikam nespěchají a kombinují v útočném pásmu soupeře.

41:59

Domácí měli možnost přesilové hry, ovšem teď se hraje ve čtyřech a šance Kladna na úspěch se výrazně snižují.

41:48

41:15

Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Voráček – 2 min., sekání).

39:48

Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Kruček – 2 min., vysoká hůl).

38:43

Domácí se snaží zabrat, Mikl teď má plné ruce práce.

38:22

Kert Pak hraje chytře a drží míček v útočné třetině.

38:09

Jirotka je opět v pohotovosti a u své levé tyče ukrývá míček do lapačky.

37:49

Emoce se po čtvrté brance pražského klubu zklidnily, hosté nyní kontrolují dvoubrankové vedení.
Kladno si vybírá oddechový čas.

36:32

Kert Park právě vstřelil branku!
Teď už je zřejmě definitivně rozhodnuto! Před Jirotkou se zjevil DALIMIL ZVONEK a po zemi zamířil do sítě, Kert jde během krátké chvíle do trháku. Asistence: Tomáš Fejfar, Jiří Kruček.

35:48

Hosté se poprvé dostávají do vedení. Na pravé straně dostal nabídku TOMÁŠ WRÓBEL a mířil nad rameno překvapeného Jirotky. Asistence: Martin Pála, Radovan Dejneka.

35:09

Po dalekonosné ráně Hrabára dorážel Štěpáník, ale Mikl ukrývá míček v lapačce.

2:4

Branky a nahrávky: 12. Hrabár (Haisman, Šíma), 23. Hnizdil (Pražák) – 15. Fejfar (Wróbel, Pála), 25. Fejfar (Zvonek, Kruček), 36. Wróbel (Pála, Dejneka), 37. Zvonek (Fejfar, Kruček)

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Koukal, Hrabal, Novák, Voráček, Dědič, Nosek, Haisman – Hnízdil, Špaček, Štěpáník, Pražák, Šíma, Šícha, Šrámek, Kohout, Barnošák, Zmeškal, Procházka, Důras.

HC Kert Park Praha: Mikl (Mroviec) – Blaško, Bureš, Dulava, Nýdl, Rozenberg, Šperl, Dejneka – Plzák, Kruček, Kovář, Pastulka, Zvonek, Wróbel, Fejfar, Pala, Danko.

Rozhodčí: Pleško – Ptáček

06:59 KER 2 Plzák, podražení
11:13 KER 2 Plzák, příliš mnoho hráčů na hřišti
11:48 KLA 1:0 Hrabár (Haisman, Šíma)
13:18 KLA 2 Pražák, držení protihráče
14:25 KLA 2 Dědič, vražení na hrazení