NHL

Minnesota Wild – Boston Bruins

1:2

po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)

26.03.2018, 01:30 • Xcel Energy Center, St. Paul • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

Tipsport: 2.55 3.78 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešní den vše. Za pozornost při sledování online přenosu z utkání NHL vám děkuje Jaroslav Svoboda a u dalších přenosů brzo na počtenou. (04:24:49)
Československá stopa v utkání:
David Krejčí (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:17
David Pastrňák (BOS) 1+0, 5 střel, čas na ledě 18:56
1. Tukka Rask (BOS) 24 zákroků, 1 gól, 96,0%
2. Alex Stalock (MNS) 26 zákroků, 2 góly, 92,9%
3. Mikko Koivu (MNS) 1+0
Boston tedy vítězí na půdě Minnesoty a jednou trefou se na úspěchu Bruins podílel i český útočník David Pastrňák.

64:32

64:32 Brad MARCHAND - 1:2

64:32

Bruins právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! Torey Krug si zahrál drobný biliárd, poslal kotouč o mantinel na zajíždějícího BRADA MARCHANDA, který poklidil pavučiny v růžku branky Alexe Stalocka! Máchnutí lapačkou tentokrát přišlo vniveč. Asistence: Torey Krug a Patrice Bergeron.

60:18

Krug s kotoučem na hokejce u své branky.

60:05

Začalo tedy nastavení hrané samozřejmě ve třech na obou stranách.

60:01

Máte tedy před sebou prodloužení tohoto utkání, ve kterém jsme viděli zatím dvě branky. Ve druhé třetině otevřel skóre český útočník David Pastrňák, o vyrovnání se postaral domácí kapitán Mikko Koivu.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56

59:56 Staal nedokázal dvakrát vystřelit

59:56

Neuvěřitelné! Dvakrát mohl zakončovat při závaru před branku Eric Staal! V obou případech ale nedokázal vystřelit, když mu kotouč buď přeskočil čepel, a nebo prostě sjel z čepel!

59:19

Daleko ale nedošel a Coyle zkoušel projít do zakončení, neuspěl.

59:05

Už začala poslední minuta a Boston míří vpřed.

58:40

Mikael Granlund se málem dostal do střelecké pozice, ale byl důsledně pokryt.

58:15

Znovu Boston s kotoučem v moci ve svém obranném pásmu. Že uvidíme prodloužení se již zdá být velmi pravděpodobné.

1:2

Branky a nahrávky: 50. M. Koivu (Dumba, Parise) – 24. Pastrňák (Bergeron, Marchand), 65. Marchand (Krug, Bergeron)

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Dumba, Suter, R. Murphy, Brodin, Prosser, Seeler – Mikael Granlund, E. Staal, Zucker – Coyle, M. Koivu, Parise – Niederreiter, Cullen, Winnik – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Z. Mitchell.

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – McQuaid, Krug, K. Miller, Grzelcyk, Carlo, Holden – Pastrňák, Bergeron, Marchand – B. Gionta, Krejčí, Donato – Wingels, Riley Nash, Heinen – Acciari, Kuraly, Schaller.

Rozhodčí: Dwyer, O'Halloran – Rody, Knorr

Diváci: 19183

10:17 BOS 2 Krug, vysoká hůl
16:52 BOS 2 Carlo, držení
23:15 BOS 0:1 Pastrňák (Bergeron, Marchand)
29:35 MNS 2 Seeler, hrubost