1:4

konec (1:1, 0:1, 0:2)

26.03.2018, 01:00 • American Airlines Center, Dallas • Jan Prošek

Tipsport: 1.62 4.32 4.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek vyhrává tento zápas poměrně snadno 4:1, velmi dobře sehrál třetí třetinu, ve které vstřelil dvě branky, díky čemuž své vedení navýšil. Domácí hokejisté měli velké problémy s přechodem do útočné fáze. (03:43:37)

Vancouver právě vstřelil branku!
A je to jasné, hostující celek tento zápas vyhraje 4:1, po domácí chybě na útočné modré dostal kotouč do prázdné branky TYLER MOTTE.

58:45

Tyler Seguin dobře vypálil, jeho projektil kryje gólman Canucks.

58:05

Znovu hrají Stars bez brankáře.

57:39

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou, a tak musí Kari Lehtonen zpětz mezi tyče.

57:35

Dallas se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry, domácí celek hraje bez brankáře a zkouší to v šesti.

56:57

Tyler Seguin se propracoval do zakončení, jeho projektil končí mimo branku.

56:35

56:10

Sam Gagner z mezikruží pálil do připraveného brankáře.

55:11

Početní výhodu hrají domácí hokejisté, kteří se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.

55:02

54:35

Sledovat budeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nikam nežene.

54:35

Vyloučení v týmu Dallas Stars (John Klingberg – 2 min., držení).

1:4

Branky a nahrávky: 17. Janmark – 18. Boucher (J. Jokinen, D. Pouliot), 35. Dowd (Stecher, J. Jokinen), 51. Virtanen (Del Zotto, Boucher), 60. Motte

Dallas Stars: Lehtonen (McKenna) – Lindell, J. Klingberg, Methot, Johns, Hamhuis, Pateryn – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Roussel, Faksa, Pitlick – Janmark, D. Shore, B. Ritchie – McKenzie, Dickinson, Elie.

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, Del Zotto, Stecher, D. Pouliot, Biega – Goldobin, Horvat, Virtanen – H. Sedin, D. Sedin, Gagner – D. Archibald, B. Sutter, Motte – Boucher, Dowd, J. Jokinen.

Rozhodčí: Charron, Luxmore – Cherrey, Daisy

Diváci: 18 112

03:07 VAN 2 HL Goldobin, příliš mnoho hráčů
04:14 DAL 2 Lindell, nedovolené bránění
15:47 DAL 2 Johns, podražení
16:54 DAL 1:0 Janmark
17:24 VAN 1:1 Boucher (J. Jokinen, D. Pouliot)