AZ Havířov – BK Mladá Boleslav

2:1

po s.n. (3:2) (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0) Stav série: 2:1

21.03.2018, 15:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Čtvrtfinále • Tomáš Vlček

Ode mne je to pro tuto chvíli vše. Tento zápas je u konce, ale dorostenecké play-off na havířovském ledě za chvíli pokračuje.

Starší dorostence čeká čtvrtý zápas osmifinálové série proti Salzburgu. Havířovští v ní vedou 2:1, protože dnes dorazila informace o kontumování nedělního zápasu ve prospěch Havířova. Za zhruba 45 minut se tak máme na co těšit a vy můžete být u toho. (17:35:29)
Tak nakonec rozhodly až dramatické nájezdy, ve kterých vítězí AZ 3:2 a v celém utkání 2:1sn. Nutno říct, že výhra Havířova je vzhledem průběhu utkání zasloužená. Ve čvrtfinále jej čeká Přerov.

V samostatných nájezdech zvítězil tým AZ RESIDOMO Havířov.

Zajíček neproměňuje.

Jedlička neproměňuje. Další trefená tyč!

3. série 1:1

Haas proměňuje. Položil si gólmana a po ledě zasunul puk do branky.

3. série 1:0

Adámek proměňuje. Trefil se přesně nad vyrážečku.

Samostatné nájezdy začínají.
Tak ani prodloužení nerozhodlo o vítězi zápasu a tedy i postupujícím z této série. Budou to muset rozseknout samostatné nájezdy.

70:00

Prodloužení skončilo.

2:1

Branky a nahrávky: 28. Koubek (Adámek, Jedlička), rozh. náj. Adámek – 15. Závora (Sommer, Haas)