Generali play off Tipsport extraligy

HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice

3:2

konec (1:0, 1:1, 1:1) Stav série: 3:2

21.03.2018, 18:20 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 diváků) • Čtvrtfinále • Daniel Ježek

Tipsport: 1.85 4.3 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

43:39

Petružálek zavážel kotouč do útočné třetiny, při tom ale byl zasažen holí do obličeje. Menší trest za vysokou hůl obdržel Jacob Cardwell. Za vteřinu se na ledovou plochu vrátí Perret, Oceláři tak budou pokračovat v klasické výhodě.

41:40

Jordann Perret se za Hrubcovou brankou pustil do souboje o kotouč, jeho hůl ale zasáhla Adamského obličej. Přesilovka pro Oceláře.

25:18

Dynamu se povedlo dostat kotouč k Hrubcovi, třinecký brankář raději ukryl puk v lapačce. Po odpískání se k domácímu brankáři postavil Beran, kterého nedovoleně atakoval Tomáš Linhart. Přesilovka pro hosty.

21:48

Martin Růžička pokračoval v napadání, pomohl si ale nedovoleným způsobem. Růžička si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

18:25

První přesilovku si zahrají také Pardubičtí. Daniel Rákos chtěl v útočném pásmu vybojovat kotouč, v souboji si ale pomohl nedovoleně a následující dvě minuty stráví na trestné lavici.

15:23

Hosté zle dotírali na třineckého brankáře, Hrubec si ale se všemi pokusy dokázal poradit. Poté, co Oceláři získali kotouč, se proti pravidlům provinil Ty Wishart, který srazil Polanského. Přesilovka pro domácí.

04:37

Ocelářům se nepovedl přechod do útočné třetiny, v následujících dvou minutách ale budou hrát v početní výhodě. Jordann Perret je vyloučen za podražení.

3:2

Branky a nahrávky: 17. Marcinko (Petružálek, Krajíček), 33. Krajíček (M. Doudera, Dravecký), 55. Marcinko (Rákos) – 36. T. Svoboda (Dušek, J. Sýkora), 44. Rolinek

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Krajíček (C), M. Doudera, D. Musil, Roth, Linhart, Matyáš – Petružálek, Marcinko, Martin Růžička (A) – Rákos, R. Vlach, Dravecký – Adamský (A), Polanský, Svačina – Cienciala, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Kvasnica.

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Wishart, Cardwell, Čáslava (A), Trončinský, Mojžíš, Ščotka, Holland – Beran, Tomášek, Rolinek (C) – P. Sýkora (A), Marosz, Treille – M. Kaut, Poulíček, Perret – J. Sýkora, Dušek, T. Svoboda.

Rozhodčí: Pešina, Bulanov – Brejcha, Jelínek

04:37 PCE 2 Perret, podražení
15:23 PCE 2 Wishart, faul loktem
16:22 TRI 1:0 Marcinko (Petružálek, Krajíček)
18:25 TRI 2 Rákos, sekání
21:48 TRI 2 Martin Růžička, vysoká hůl