Chance Extraliga mužů

TJ Sokol Nové Veselí – HC Dukla Praha

18:27

konec (12:14)

17.03.2018, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • 20. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 2.86 8.1 1.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Nedvěd se z pivota prosazuje poprvé a zároveň uzavírá dnešní zápas. (18:27)

60

A je to o potupných deset. Rychlou souhru zakončuje ranou do vinglu Patzel. (17:27)

59

Nedvěd dostal míč na šest metrů, z pivota ale trefuje pouze Petržalu! (17:26)

58

Zvláště, když na druhé straně odpovídá obr Cingel. (17:26)

58

Valoušek dostal v posledních minutách hodně prostoru, z devíti metrů trefuje pravý vingl. O vítězi není ale pochyb. (17:25)

57

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Erol Medenčević). (16:25)

56

Šůstek v souboji nechal Štěrbovi koleno a je vyloučen. Cestou na střídačku si vyslechnul několik vět o tom, ať se již do Veselí nevrací. (16:24)

56

Absolutní zmar na domácí straně. Střelu Melichara zblokoval Šimůnek a do brejku běžel Patzel, přidává tak 24. gól hostí. (16:24)

53

Ptáčník však z 12 metrů trefuje patu levé tyče a na hostující střídačce jsou již vidět patrné známky dobré nálady. (16:23)

52

Domácí snad nakopne vychytaný brejk Šimůnka, který to ze šesti metrů napálil Schamsovi přímo do nohy! (16:23)

51

Sokol následný útok ubránil a teprve čtvrtý gól za 20 minut vstřelil Skalický z levého křídla. (16:22)

49

Sekulič mohl vsítit další gól, jenže trefil pouze Petržalu! Následně se vracel do obrany a vyučoval srbsky několik sprostých slov. (15:22)

48

Domácí se prostě v postupném útoku trápí. Vyrobili další technickou chybu a Patzel byl tím, kdo ze střední spojky zakončil celý brejk. (15:22)

46

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jan Blecha). (15:21)

45

Šůstek domácí halu zná, vždyť zde s házenou začínal a vyrůstal tu. Teď to ale dal stranou, z pádu zamířil na Schamsovu ruku, od které se však míč odrazil do brány. (15:21)

44

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Ondřej Skalický). (15:20)

44

Emoce poněkolikáté, Kastner rychle upaloval dopředu a z pravého křídla přidal dvacátý gól Dukly. Domácí chtěli ještě trest po gólu Skalického, ale vztekali se absolutně zbytečně, vyhověno jim prostě nebude. (15:20)

43

Skalický byl lehce postrčen Jeníčkem, přesto se ale prosazuje. (15:19)

41

Rychlá odpověď z hostující strany, obranou pronikl Šimůnek a dává Pražanům vedení o pět branek. (14:19)

41

Sekulič se na konci desáté minuty druhé půle prosazuje ze své pozice a Veselí dává gól po téměř deseti minutách. (14:18)

40

Pasivita byla sice signalizována, ale to vůbec nevadilo Reichlovi s Patzelem, první jmenovaný dostal míč do pivota a trefil se přesně. Veselí si bere očekávaný time-out. (13:18)

36

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Derviš Birdahić). (13:17)

36

Neskutečný nedůraz od Birdahiče, který sice Reichla potáhl, ale již nepřerušil. Takhle je to gól pro hosty s číslem 17. (13:17)

35

Dukla dohrála přesilovkovou kombinaci do posledního hráče, ale Syřínek z levého křídla trefuje Schamse! (13:16)

34

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar). (13:16)

34

Ohromná škoda pro Schamse, střelu Reichla z pivota měl, ale proklouzla mu mezi nohy. Dukla vede o tři. (13:16)

33

Celou motanici v útočné polovině Dukly zakončuje gólem pivot Reichl. (13:15)

31

První gól druhého poločasu z levého křídla obstaral domácí Bartůněk. (13:14)

30

Chosik navázal na sebe dva obránce a sklepl Sekuličovi, domácí hráč ale trefuje pouze Petrželu v brance! (12:14)

30

Šimůnek zabral pod krkem Živojinovičovi a dostává dvě minuty osmnáct sekund před koncem poloviny. (12:14)

30

Patzel se natlačil až do Birdahiče a přes jeho rameno zavěsil pod víko. (12:14)

29

Obrana Dukly se rozestoupila okolo Sekuliče, domácí pivot byl volný, otočil se, skoro ustřelil Petrželovi hlavu a snižuje na rozdíl branky. (12:13)

27

Ne, naopak červenožlutí dávají třináctý gól. Trochu laciné pro Schamse, který neodhadl stranu a Křístek měl poměrně jednoduchou pozici na gól. (11:13)

25

Ztrátu balonu od Melichara využil Šimůnek a míč nahrál do běhu Mubenzemovi, Schams ho opět vychytal a z rychlých brejků se dnes góly moc nerodí. (11:12)

25

Dukla hraje bez gólmana, takže je fakticky ve výhodě jednoho hráče a využívá toho, akce byla dohrána až na Jeníčka, který se z pravého křídla trefuje. (11:12)

24

Chosik si oddechl, když jeho klepák skončil o kousek pod břevnem. (11:11)

24

Sedmička pro Veselí! Syřínek natvrdo vzal Bartůňka v náskoku z křídla a dostává dvě minuty. (10:11)

24

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Marko Živojinović). (10:11)

23

Emoce, část první. Poté, co Patzel střílel, zasáhl Živojinoviče do obličeje. Zatímco Patzel dostává žlutou kartu, tak Živojinovič dvě minuty a jen domácí střídačka explodovala vzteky. (10:11)

23

Desátý gól nenechal na sebe dlouho čekat, trefuje se Sekulič. (10:11)

22

Za Veselí však rychle střelou z deseti metrů odpovídá Ptáčník. (9:11)

22

A tuto neproměněnou akci trestá na druhé straně nekompromisně Patzel. (8:11)

21

Krásná akce z obou stran! Jakýsi trojúhelník přihrávek zakončoval v brejku ze šesti metrů Štěrba, Rangl mu ve střele nechal ruku! (8:10)

20

Sekulič si nezpracoval přihrávku od Chosika do pivota a dopředu utíkal Mubenzem, Schams jeho střelu z devíti metrů vylapal! (8:10)

19

Rychlou kombinaci Dukly zakončil z pivota chrudimský rodák Reichl a přidává desátý gól Pražanů. (8:10)

18

Tref to, přál si jeden z domácích fanoušků a Chosik mu vyhověl, volil opačnou stranu, než při prvním hodu. (8:9)

17

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Ondřej Šimůnek). (7:9)

17

Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Luboš Bartůněk). (7:8)

17

Patzel pak z levé spojky přidal hostující gól číslo osm. (6:8)

16

Melichar to vzal trochu na hulváta, prostě se natlačil do obránců, vystřelil a teď se může radovat. (6:7)

15

Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Dieudonné Mubenzem). (5:7)

15

Kroky Bartůňka na levém křídle zapříčinily ztrátu míče Veselí, rychlou lajnu předvedla Dukla a Blecha z levého křídla nedal Schamsovi šanci. (5:7)

13

Patzel se dostal nadvakrát ke střele, poprvé trefil tyč, podruhé přesprintoval Štohanzla a z dorážky mířil nad, pískána je však sedmička pro hosty! (5:6)

13

Chosik volil podobnou střelu, jako Štěrba, akorát trefil lépe branku a gól číslo pět u domácích je na světě. (5:6)

12

Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić). (4:6)

12

Opět, nedůsledná obrana a gól přidává hostující pravý křídelník Jeníček. (4:6)

11

Velká šance domácích! Birdahič po zisku míče poslal do brejku Skalického, jenže Petržela vykopl míč nohou! (4:5)

11

To by jeden netušil, co udělá zákrok Schamse a gól Živojinoviče na druhé straně tolik radosti v hale. Je to pouze o gól. (4:5)

10

Melichar se zvedl na devíti metrech, napřáhl a skóroval. (3:5)

10

Pokud však budou domácí do obrany nedůslední, bude se jim to vymstívat. Rychlé dva kroky předvedl Jeníček a dává svůj druhý gól. (2:5)

9

Nakonec to vyřešil jednoduchou přihrávkou do pivota Melichar a Sekulič podruhé rozjásal ZDT Arenu. (2:4)

7

Mubenzem v akci míč ztratil, ale hosté nadále pokračovali v útoku, míč dostal na střed Patzel, vypálil a trefil se. (1:4)

6

Jeníček dostal šanci po nepřesné přihrávce podruhé, podruhé si již poradil a hosté vedou o dvě branky. (1:3)

5

Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar). (1:2)

5

Reichl podruhé, nyní ale dostal přihrávku od Křístka z levé spojky. Hostující pivot se trefuje přesně do spodní části branky. (1:2)

4

Živojinovič se dostal do krásného proskoku, ale zakončil ledabyle a míč poslal vedle! (1:1)

3

Křístek nadvakrát protlačil míč do pivota, kde stál Reichl a i hosté mají první gól na kontě. (1:1)

3

Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Roman Chosik). (1:0)

2

Živojinovič otevírá přes tři hráče skóre dnešního utkání. (1:0)

2

Dukla míč ztratila a z levého křídla naskakoval Skalický, Rangl předvedl výborný zákrok! Domácí stále na míči. (0:0)

18:27

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Šimovček, Studený – Skalický, Valoušek, Veselý, Živojinović, Birdahić, Bartůněk, Melichar, Sekulić, Štohanzl, Nedvěd, Štěrba, Chosik, Ptáčník. trenér: Pavel Hladík

HC Dukla Praha: Rangl, Petržala – Zelenka, Režnický, Šimůnek, Medenčević, Patzel, Reichl, Mubenzem, Křístek, Jeníček, Syřínek, Kastner, Šůstek, Blecha, Cingel. trenér: Jan Josef

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška