2:7

konec (0:4, 1:1, 1:2) Stav série: 0:3

16.03.2018, 20:00 • Sportovní areál Jičín • Čtvrtfinále • MCh

Já se s vámi loučím a přejí hezký zbytek večera. (21:54:53)
Skončilo nám třetí čtvrtfinále mezi Jičínem a Chodovem. Hostující hráčky v utkání potvrdily roly favorita a v poklidu si dokráčely hlavně díky náskoku z první třetiny pro třetí vítězství. Čtvrté utkání je na programu zítra od 18:00 a po jeho konci už můžeme poznat prvního semifinalistu letošního ročníku. Chodov totiž vede v utkání 3:0 a již zítra tak může přidat čtvrté potřebné vítězství.

60:00

59:01

Posledních šedesát sekund dnešního utkání.

58:35

Chodov právě vstřelil branku!
Chodov ještě v samém závěru při přesilové hře přidává sedmou branku, o kterou se postarala po rychlé kombinační akci MAGDALENA PLÁŚKOVÁ. Asistence: Martina Řepková.

58:20

Žůrková teď utekla při vlastním oslabení. Branku ale minula.

57:47

Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Šárka Chlumská – 2 min., Sekání).

57:02

Signalizován trest pro Jičín! Chodov v šesti!

57:01

Probíhají poslední tři minuty zápasu.

56:15

Jedna z hráček Chodova teď před prázdnou brankou jen promáchla.

55:58

55:30

Domácí hráčky se osvobozují vyhození takovým lobem.

55:12

Chodov bude rozehrávat z rohu standardní situaci.

54:30

Urbánková teď hledala před brankou své spoluhráčky. Míček ale proletěl brankovištěm a skončil v rohu hřiště.

53:58

Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Zuzana Svobodová – 2 min., Bránění ve hře).

53:40

Hostující hráčky opět na míčku a snaží se s ním dostat dopředu.

53:01

Už je to opět o čtyři branky! Kombinační akce chodovských děvčat končí šestým gólem. O ten se postarala nejzkušenější hráčka hostí TEREZA URBÁNKOVÁ. Asistence: Martina Řepková.

52:00

Lucie Florianová teď zkoušela rychle rozehrát volný úder směrem k bráně. Míček byl ale příliš prudký a skončil v rohu hřiště.

51:02

O míček ale přišly. Domácí se dostaly do rychlého protiútoku, z kterého ale nedokázaly zakončit.

50:40

Hostující hráčky opět kombinují na polovině domácích.

50:01

Zápas se nám přesunul do poslední desetiminutovky základní hrací doby.

49:20

Chodov je ale stále na míčku a kombinuje.

49:00

Domácí ale dobře brání a napadají a nepouští tak Chodovanky na dostřel své brány.

48:31

Chodov teď bude rozehrávat volný úder z levé části hřiště.

48:11

Domácí hráčky v plném počtu.

48:00

Vrátná v závěru přesilové hry střílí nepřesně.

47:15

Chodov se teď ustálil na polovině soupeře a snaží se kombinovat při přesilovkovém postavení.

46:40

Jičín zatím dobře brání a nepouští hostující hráčky při vlastním oslabení na dostřel své branky.

46:11

Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Žaneta Kůželová – 2 min., Sekání).

45:12

Jičín právě vstřelil branku!
Rychlá akce domácích vede teď ke snížení. Bachmaierová našla před brankou GABRIELU ŽŮRKOVOU, která přízemní střelou překonala hostující gólmanku. Asistence: Kristýna Bachmaierová.

44:40

Nyní sledujeme docela rychlý florbal na obou stranách.

43:40

Na druhé straně to teď zkouší kombinačně domácí hráčky. Ty ale byly o míček připraveny.

43:10

Pokus Tožičkové byl teď zblokovaný.

42:50

Hostující hráčky jsou teď aktivnější, daří se jim držet míček častěji na svých florbalkách.

42:30

Řepková teď po rychlé akci dopadla tak jak před chvíli Urbánková.

42:16

Urbánková se teď zbavila několika protihráček, dostala se s míčkem na pravé straně ke střele. Branku ale minula.

41:45

U míčku jsou teď hráčky Chodova, kteří se snaží kombinovat.

41:00

Poslední dvacetiminutovka je zatím plná nepřesností.

40:01

Třetí třetina nám právě začala.

40:01

Přestávka je u konce. Zápas nám bude za okamžik pokračovat.
Poslední třetina začne přibližně v 21:21.
Skončila nám druhá třetina, ve které jsme viděli dvě branky a to na každé straně po jedné. Jičín totiž dokázal vyrovnat hru a vytvořil si několik šancí. I přesto, ale Chodov udržel čtyřbrankové vedení z první třetiny.

40:00

39:40

O míček domácí hráčky přišly, následuje rychlý protiútok hostujících florbalistek.

39:30

Jičín to ale ještě zkouší.

39:10

Po nacvičeném signálu míček trefuje jednu z hostujících hráček a končí za mantinely.

39:06

Volný úder pro Jičín z hranice velkého brankoviště.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:45

Lucie Florianová teď hledala před brankou své spoluhráčky. Nikoho ale neanšla a míček skončil v rohu hřiště.

38:20

I když se domácím hráčkám zatím příliš v utkání nedaří, tak ho povzbuzují diváci.

37:50

Dnešní utkání sleduje 118 diváků.

37:20

Dvě rychlé akce hráček Chodov teď. Ale ani jedna nenašla svůj cíl.

37:01

U míčku jsou teď domácí hráčky, které se s ním dostaly na polovinu soupeře a tam ho poslušně odevzdaly.

36:40

Vrbová teď z dálky střílí nepřesně.

36:30

Hraje se nám teď delší dobu bez nějaké té větší šance.

35:40

Opět se nám začínají množit nepřesnosti na obou stranách.

35:10

Oba týmy nám teď vystřídaly. U míčku jsou domácí.

34:55

Chodov se s míčkem okamžitě přesunul na polovinu domácích a už znovu kombinuje.

34:25

Po kterém ale přichází nepřesná přihrávka a ztráta balónku.

34:20

Další volný úder pro domácí od středové čáry.

33:55

Rychlá akce Chodova, po které míček ale letí vysoko nad mantinely.

33:44

Míček končí v hostující bráně! Gól ale neplatí pro útočný faul na hostující gólmanku.

33:15

Drbohlavová teď vybojovala volný úder od střední čáry.

32:25

Na druhé straně teď byla k vidění nepřesná přihrávka domácích hráček.

31:55

Kristina Belicová teď z otočky jen těsně minula domácí branku.

31:20

Chodov teď rozehrával volný úder ze slibné pozice. Ihned po něm ale přišel útočný faul.

31:20

Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách.

30:40

Hostující hráčky jsou teď u míčku u vlastní branky. Daří se jim ho podržet.

30:01

Zápas se nám přehoupnul do své druhé poloviny.

29:30

Jičín sice ve druhé třetině přidal na obratkách. Jeho hráčky si dokážou vytvořit více šancí, ale zatím z toho je pořád čtyřbranková ztráta.

28:40

Hra se nám teď opět přesunula do středu hrací plochy.

27:20

JIčín to teď zkoušel dopředu postupným útokem. Jeho hráčky si ale počínaly při tom tak důrazně, že jim je pískán útočný faul.

26:00

Řepková se dostala k míčku ihned po svém návratu na hrací plochu, poslala míček na TEREZU URBÁNKOVOU, která po rychlé akci střelou z první trefila odkrytou branku domácích. Asistence: Martina Řepková.

25:45

Hráčky Chodova toho zatím využívají ke kombinaci, mají totiž na hřišti více prostoru.

25:20

Hraje se nám tak 4 na 4.

25:00

Je po přesilovce: Floriánová si pomohla sekáním.

24:35

Střela Bachmaierové byla zblokovaná.

24:00

Domácí hráčky se okamžitě v přesilové hře usadily s míčkem na polovině soupeře.

23:53

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Martina Řepková – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

23:23

Jičín právě vstřelil branku! Jičín byl zatím v druhé třetině mírně aktivnější a je za to odměněn gólem. Skvělým důrazem se o něj před brankou Chodova postarala TEREZA MRÁZKOVÁ. Asistence: Kristýna Bachmaierová.

22:35

Žůrková se teď dokázala uvolnit na levé straně. Posunula se s míčkem dopředu k bráně Chodova, zkusila vystřelit. Branku ale vůbec netrefila.

22:00

Hraje se nám sice poměrně rychlý florbal na obě strany, ale stále bez něčeho většího v zakončení.

21:25

Úvod prostřední části je zatím plný nepřesností bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.

20:55

Nakonec o něj přišly, dopředu se tak mohou dostat poprvé v druhé třetině i hráčky Chodova.

20:20

U míčku se zatím drží domácí hráčky.

20:01

Na buly byly úspěšnější hráčky Jičína.

20:01

První přestávka je u konce, za chvíli nám začne druhá třetina.
Druhá třetině začne přibližně v 20:42.
Skončila nám první třetina, ve které jsme viděli v Jičíně zatím čtyři branky. Tu první už v první minutě, ty další pak přišly v druhé části první třetiny. Chodov byl jednoznačně lepší, dokázal míček více podržet a po zásluze vede ve třetím čtvrtfinále v Jičíně 4:0.

20:00

19:50

Přesto menší závar před brankou Chodova. Míček tam nebezpečně poskakoval, nakonec ho ale jeho hráčky dokázaly odvrátit do bezpečí.

19:40

Míček v poklidu hlídají hostující hráčky.

19:26

Urbánková je zpět, Jičín přesilovou hru nevyužil.

19:01

Právě probíhá poslední minuta první třetiny.

18:40

Chodov dobře brání a to dělá domácím florbalistká problémy se střelou.

18:25

Kosová teď z dálky prověřila Provázkovou. Ta ale její pokus viděla a neměla s ním sebemenší problém.

18:05

Chodov ale dobře brání a nepouští domácí hráčky do zakončení.

17:40

Domácí hráčky jsou teď u míčku a snaží se s ním kombinovat na polovině soupeře.

17:26

Urbánková si pomohla sekáním a půjde si nedobrovolně odpočinout na dvě minuty.

17:15

A ten hostujícím hráčkám vyšel! Nacvičený signál, po kterém míček zapadl k pravé tyči zásluhou ADÉLY JŮZOVÉ. Asistence: Markéta Svačinková.

17:13

Ti se ale u něj dlouho neohřály. Navíc teď budou čelit volnému úderu Chodovu.

16:50

Z něho ale nic nevymyslely. K míčku se tak dostanou domácí.

16:43

Vybojovaly volný úder z rohu hřiště.

16:05

Chodovanky to teď zkouší znovu dopředu kombinační hrou.

15:40

K vidění jsou nepřesnosti na obou na stranách.

14:45

Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu.

14:03

Tak dlouho se s ním snažily něco vymyslet, až se s ním dostaly před hostující gólmanku, kde ale místo poslání míčku do branky vykouzlily útočný faul.

13:40

U míčku jsou teď domácí hráčky, které se s ním snaží něco vymyslet.

13:25

Co se nepovedlo před chvilkou, to se povedlo teď. Po dalším rychlém přechodu z vlastní branky se prosazuje MARTINA ŘEPKOVÁ. Asistence: Tereza Urbánková.

12:45

Tentokráte s ním tak dlouho kombinovaly, až o něj přišly.

12:03

Jak je to v dnešním zápase už obvyklé, tak s míčkem se hráčky Chodova okamžitě dostaly na polovinu Jičína a znovu tam kombinují.

11:58

Hráčky Jičína se teď provinily proti pravidlům. Chodov tak bude rozehrávat z rohu od vlastní branky.

11:07

Další menší závar v brankovišti domácích. Míček tam nebezpečně skákal ve vzduchu až skončil v domácí bráně. I když se Kociánová snažila, tak cestě balónku do sítě zakončit nedokázala. Autorem branky Chodova se stala opět EVA PREISSLEROVÁ. Asistence: Martina Řepková.

10:30

Nepřesná přihrávka hostujících hráček. Urbánková tak musí pro balónek až na vlastní polovinu.

10:01

Máme za sebou první polovinu úvodní třetiny, ve které jsme zatím viděli pouze jediný gól a to devětadvacáté sekundě utkání.

09:45

Žůrková teď nebezpečně doráží před brankovištěm. Kritýna Provázková ale byla ve své bráně na její pokus připravena.

08:59

Chodov teď hraje jak při přesilové hře. V pohodě kombinuje, domácí hráčky jen brání a nenapadají.

08:30

Ty se s ním okamžitě usadily na polovině domácích.

08:15

K míčku se tak dostaly hráčky Chodova.

07:58

Exnarová to teď zkoušela podél mantinelu. Byla ale v tísni a k zakončení se nedostala.

07:30

Zajímavá příležitost pro domácí, ale volná hráčka na středu útočné poloviny na míček nedosáhla.

07:15

Jičín to teď zkouší po delším čase se znovu dostat na polovinu soupeře.

06:45

Kociánová je teď obstřelovaná ze všech stran. Zatím ale odolává.

06:15

Jičín se zatím nedostal k žádné větší akci a zatím jen brání.

05:40

Hosté jsou zatím aktivnější, dokážou podržet míček na florbalce.

05:15

Opět dobré napadání domácích a tak byl Chodov vytlačen až k vlastní bráně.

04:40

Další kombinační akce Chodova na polovině Jičína. Ke střele se ale zatím jeho hráčky dostat nedokážou.

04:20

Útočný faul domácích, míček pro Chodov.

03:55

Jičín dobře brání a tak to Chodov musí zkusit až od vlastní brány.

03:20

Chodovanky to zkouší postupným útokem a kombinačně.

03:15

Chodov bude zahrávat volný úder z rohu hřiště.

02:30

Menší závar před domácí brankou. Nakonec se domácí hráčky dokázaly ubránit a poslat míček do rohu hřiště.

01:45

Hra se nám teď uklidnila, hraje se nám převážně ve středu hrací plochy.

01:02

Chodov je i nadéle aktivní.

00:29

To jsou věci. Chodov se dostal poprvé v zápase na polovinu soupeře a hned je z toho gól. Urbánková našla před brankou EVU PREISSLEROVOU, která dokázala uklidit míček k tyči. Asistence: Tereza Urbánková.

00:20

Ty se s míčkem okamžitě snaží něco uědlat.

00:01

Úvodní buly vyhrály hráčky Chodova.

00:01

Hráčky právě nastupují na hrací plochu. Utkání nám za pár okamžiků začne.

KM automatik FBK Jičín: A. Kociánová (Samková) – Chlumská, Florianová, Strejcovská, Bachmaierová – Kůželová, Drbohlavová, Kloutvorová – Žůrková, T. Mrázková, Svobodová – Exnarová, Kosová.

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Ranochová) – Jiráková, Tožičková, Vrbová – Suchá, Frantíková, Lacková – Vrátná, Urbánková, Plášková – Řepková, Preisslerová, Jůzová – P. Beránková, Nosková, Svačinová – Tůmová, Belicová, Krauskopfová.

Rozhodčí: Ležák Lukáš, Ležák Martin.
1. čtvrtfinále: Chodov – Jičín 18:0
2. čtvrtfinále: Chodov – Jičín 8:4
3. čtvrtfinále: Pátek 16.3.2018 20:00
4. čtvrtfinále: Sobota 17.3.2018 18:00
Hezký den všem florbalovým faouškům! Dnešním dnem nám začíná odvetná část čtvrtfinále Extraligy žen, ve které týmy z prvních čtyř míst zajíždějí na palubovku svých soupeřů. V tomhle online přenosu vám přineseme průběh třetího zápasu série Jičína s Chodovem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

2:7

Branky a nahrávky: 24. T. Mrázková (Bachmaierová), 46. Žůrková (Bachmaierová) – 1. Preisslerová (Urbánková), 12. Preisslerová (Řepková), 14. Řepková (Urbánková), 18. Jůzová (Svačinová), 26. Urbánková (Řepková), 54. Urbánková (Řepková), 59. Plášková (Řepková)

Finance Novák FBK Jičín: A. Kociánová (Samková) – Chlumská, Florianová, Strejcovská, Bachmaierová – Kůželová, Drbohlavová, Kloutvorová – Žůrková, T. Mrázková, Svobodová – Exnarová, Kosová.

Rozhodčí: Ležák Lukáš, Ležák Martin

00:29 CHD 0:1 Preisslerová (Urbánková)
11:07 CHD 0:2 Preisslerová (Řepková)
13:25 CHD 0:3 Řepková (Urbánková)
17:15 CHD 0:4 Jůzová (Svačinová)
17:26 CHD 2 Urbánková, Sekání
23:23 JIC 1:4 T. Mrázková (Bachmaierová)