Portugalská Primeira Liga

Vitória FC Setúbal – Portimonense SC

1:1

konec (1:1)

16.03.2018, 21:30 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • 27. kolo • Jakub Štěrba (@sterba19)

Tipsport: 2.4 3.13 3.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě všechno, s přáním hezkého zbytku pátečního večera se s Vámi loučím, na shledanou.
Máme za sebou utkání, které končí remízou 1:1. Obě branky padli už v prvním poločasu. Druhý poločas už velké fotbalové krásy nenabídl, spíše to byl jeden velký boj o každý metr trávníku. Body se tedy děli a každý z mužstev si připisuje bod, který v součtu může na konci sezony hrát důležitou roli.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:1. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:21. (23:30:50)

90+4

90+4

Po poslední nákopu hostí se domácí ubránili.

90+4

Rozeběhla se nám poslední minuta utkání.

90+3

Žlutou kartu dostává Šoja Nakadžima (Portimonense SC).

90+3

90+3. Cristiano se předvedl proti hlavičce Denera.

90+3

A další možnost hostů po první větší šanci z rohového kopu. Další hezký centr Soarese přistál na hlavě Denera, kterého vychytává Cristiano.

90+2

90+2. Lucas vyslal nebezpečný dalekonosný projektil.

90+2

K odraženému míči se dostal Lucas, který dalekonosnou střelu pořádně protáhl Ferreiru.

90+1

Z rohového kopu opět větší vzrušení nepřišlo.

90

Druhý poločas bude nastaven čtyři minuty.

89

89. Centr Soareze skončil až u brankáře Cristiana.

89

Centr Soarese nikdo nezasáhl a tak měl brankář plno práce, aby míč vyrazil na rohový kop.

88

I střídající Marcel poznal jak vypadá na stadionu Setúbalu trávník zblízka po nedovoleném zákroku.

87

Z něhož se sice bez starostí ubránili, ale míč nadále zůstává na kopačkách zeleno bílých.

86

Nyní to jsou jen domácí, kteří se snaží něco v útočně fázi vymyslet. Po centru Semeda hosté blokují na rohový kop.