konec (0:0, 2:1, 3:2) Stav série: 1:0

10.03.2018, 17:00 • SH ZŠ Dobiášova Liberec • 1. kolo • Ondřej Klos

Tipsport: 1.37 6.36 4.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:03:03)
První utkání play-down mezi Libercem a Ústí končí výhrou domácích 5:3. Za Liberec se prosadil Salát, Ferdan, Valeš, Baudisch a Marek. Za Ústí rozvlnilo síť Kopecký, Krbec a Kolstrunk. Utkání bylo velice bojovné a nic nebylo rozhodnuté. Tato série bude hodně náročná pro obě dvě strany. Druhé utkání se odehraje zítra od pěti hodin.

Liberec právě vstřelil branku!
Autorem branky je TOMÁŠ MAREK., který jistí vítězství střelou do opuštěné klece. Asistence: Radek Valeš.

57:32

Ústí jde do šesti, pokusí se o vyrovnání.

57:31

Timeout Florbal Ústí

57:29

Domácí nedokázali doklepnout míček mezi tři tyče.

56:58

Liberec uzamkl hosty na jejich polovině.

55:37

Tento zápas je pořád v tempu a pořád hodně vyhrocený.

54:11

Liberec si hlídá nejtěsnější možné vedení díky neustálému držení balonku.

53:35

Liberec drží míček pod svojí kontrolou

52:36

Kužel zahnal Kroupu až skoro k vlastní bráně.

51:59

Liberec se snaží rozehrát.

50:43

Autorem branky je RADEK VALEŠ, který dostává Liberec do vedení 4:3. V třetí třetině můžeme vidět dost svižný florbal. Asistence: Jíří Strobach.

50:26

Autorem branky je JAN BAUDISCH., který krásnou ranou vyrovnává na 3:3! Asistence: Jakub Kopecký.

49:29

Ústí blokuje jednu střelu za druhou.

48:09

Liberec je hodně utlumen. Hráči Ústí jsou na střelecké vlně, nicméně domácí se snaží co nejrychleji odpovědět.

47:19

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Autorem branky je JAKUB KOLSTRUNK, který posílá hostující Ústí do vedení 2:3! Asistence: Mikuláš Krbec.

46:13

Liberec je mírně ochromen, ústí je na míčku a pomalu sbírá síly k útoku.

45:41

Autorem branky z trestného střílení je MIKULÁŠ KRBEC, který si krásným způsobem poradil s Vaníčkem.

44:26

Do rychlého brejku šel Kopecký, přihrál na Pavelku, jenže ten míjí bránu Vaníčka.

43:01

Valeš zablokoval střelu Kolstrunka.

42:29

Liberec kontroluje utkání. Na hřišti je první lajna, která kombinuje na útočné polovině.

41:28

Kroupova střela z půlky hřiště šla vedle tyčky.

40:01

Úvodní buly opět vyhráli hosté.

40:01

Střely po druhé třetině: Liberec: 10 ; Ústí: 6
Sledovali jsme druhou třetinu, ve které konečně začaly padat branky. Nejprve se v 32.minutě prosadil hostující Kopecký. Poté domácí zabrali a za dvě minuty otočili průběh utkání zásluhou Saláta a Ferdana. Uvidíme, co přinese třetina třetí.
Třetí třetina začne zhruba za deset minut.

40:00

39:40

I druhá třetina se odehraje v klidu.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:20

Autorem branky je PROKOP FERDAN, který parádně zakončil krásnou rychlou kombinaci. Asistence: Radek Valeš.

37:26

Veselý nepropasíroval míček za záda Fibigera.

36:46

Autorem branky je PETR SALÁT, který konečně ukončuje domácí trápení.

36:28

Další nepřesná střela, tentokrát v podání Valeše.

35:24

Kopeckého střela pouze do boční síťky.

34:09

Balatkova střela zablokována.

33:33

Liberec se snaží o vyrovnání, nicméně Ústí dnes opravdu skvěle brání.

32:55

Po dlouhé odmlce jsou na míčku hosté.

31:08

Autorem branky je VIKTOR KOPECKÝ, který konečně střílí první branku v utkání. Asistence: Jiří Horák.

30:00

Přesně polovině utkání je stav stále nerozhodný 0:0!

29:07

Ústí je po dlouhé době dlouhodobě na míčku. Tauber se poté snažil prohnat přes Veselého, jenže ten byl v obranné činnosti bezchybný.

28:52

Na míčku se delší dobu drží domácí tým.

27:15

Liberec pálí jednu střelu za druhou, ale né a né se trefit mezi tři tyče.

26:47

Stále bezbrankový stav utkání. Kdo by to čekal?

25:57

Ferdan zablokoval ústeckou střelu.

24:24

Menší závar před libereckou brankou nedokázalo Ústí proměnit v gól.

23:29

Ke střele se dostal Kolstrunk, nicméně Vaníček bez problémů chytá.

22:42

Valeš trefuje boční síťku.

21:09

Domácí borci jsou opět aktivnější, na hřišti je už druhá lajna v čele s Markem a Hrůzou.

20:48

Další střela Nováka letěla mimo bránu i hřiště.

20:01

Ve druhé třetině vyhrál buly domácí tým.

20:01

Střely po první třetině: Liberec: 9 ; Ústí: 5
Sledovali jsme první třetinu prvního utkání play-down mezi Libercem a Ústí končí nerozhodným výsledkem 0:0. Aktivnější byli domácí, jenže toho nedokázali využít.
Druhá třetina začne zhruba za deset minut.

20:00

19:32

Vypadá to ta. že hráči dohrají konec první třetiny v poklidu.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:30

Stále můžeme sledovat nerozhodný stav utkání. To se snaží změnit Ferdan s Valešem, jenže neuspěli.

17:58

Fibiger chytá bez větších problémů střelu od Veselého.

16:35

První velká šance utkání! Adam Balatka ovšem trefuje pouze levou tyč Fibigerovy brány.

15:57

Novák si vystřelil mimo hřiště.

15:29

Markova střela letěla vysoko nad hostující bránu.

14:34

O střelu se pokusil nejlepší hráč Liberce Radek Valeš, jenže Fibiger bez problémů chytá.

13:07

Už teď jde vidět, že tato série bude velice napínavá a vyhrocená a nikdo nebude mít nic jistého.

12:34

Vaníček vytáhl střelu konečku prstů.

11:42

Nevymysleli nic velkého. Na balonku jsou opět domácí florbalisté.

11:15

Na míčku jsou tentokrát hráči Ústí nad Labem. Co vymyslí?

10:23

Menší přestávka. Na hřišti leží jeden z libereckých hráčů.

09:57

Strobach trefil prvního hráče před sebou.

08:19

Po aktivním úvodu utkání můžeme sledovat velice opatrný florbal.

07:06

Domácí Liberec se radoval z branky, nicméně rozhodčí Jiří Dolanský branku neuznává.

06:33

Liberec držel balonek na své polovině hřiště, kde si obránci přihrávají ze strany na stranu.

05:01

Vaníček v klidu chytá střelu z půlky.

04:44

Oba celky se střídají v útocích, nicméně zatím se ani jeden celek nemohl radovat ze vstřelené branky.

03:13

Veselého střela z půlky letěla pouze do masky Fibigera.

02:42

Petr Salát se krásně uvolnil, vystřelil, jenže tento pokus byl zblokovaný.

01:43

Hned od začátku můžeme vidět, že utkání nebude probíhat v rukavičkách.

01:27

Kopecký sám před Vaníčkem,ale střílí mimo bránu.

00:26

Ústí na míčku a snaží se založit útok.

00:01

Úvodní buly vyhrál hostující Mikuláš Krbec.

00:01

Poslední dvě vzájemná utkání:
09.12.17 Liberec-Ústí nad Labem 9 : 5
28.09.17 Ústí nad Labem-Liberec 8 : 10
Florbal Ústí zakončilo základní část na posledním čtrnáctém místě. Na předposlední Brno ovšem ztratil pouze dva body. Z 26 utkání získali 15 bodů za dvě výhry, tři výhry v prodloužení a tři prohry v prodloužení. Skóre měli záporné 101:190. Měli nejhorší útok a druhou nejhorší obranu, společně s Libercem. Z posledních pěti utkání získali 6 bodů za dvě výhry v prodloužení a dvě prohry v prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem byl s 42 body Mikuláš Krbec.
Liberec do posledního kola bojoval o to, aby nemusel hrát play-down nicméně díky výsledků v v posledním kole se nakonec zachránila Česká Lípa, tedy nováček ligy. Z 26 utkání získali 24 bodů za čtyři výhry čtyři výhry v prodloužení a čtyři prohry v prodloužení. Skóre měli záporné 153:190. Z posledních pěti utkání získali čtyři body za dvě výhry v prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem byl s 54 Radek Valeš.
Hezký den u sledování prvního kola play-down Tipsport Superligy! V této sérii se proti sobě postaví FBC Liberec a Florbal ústí. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

5:3

Branky a nahrávky: 37. Salát, 39. Ferdan (Valeš), 51. Baudisch (Kopecký), 51. Valeš (Strobach), 59. Marek (Valeš) – 32. Kopecký (J. Horák), 46. Krbec (TS), 48. Kolstrunk (Krbec)

FBC Liberec: Vaníček (Janota) – Bitman, Veselý, Strobach – Kopecký, Valeš, Salát – Hůza, Marek, Böhm – Baudisch, Ferdan, Kořínek – Šoltys, Hrůza, Balatka – Kroupa.

Florbal Ústí: Fibiger (Weissgarber) – Stummer, Semerád, Täuber, Esterka, J. Horák, Kühnel – Kolstrunk, Procházka, Kužel – Josef Novák, Vavruška, Kopecký – Vl. Štorek, Chudina, Pavelka – Fuchsig, Täuber, Krbec.

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora

31:08 UNL 0:1 Kopecký (J. Horák)
36:46 LIB 1:1 Salát
38:20 LIB 2:1 Ferdan (Valeš)
45:41 UNL 2:2 Krbec (TS)
47:19 UNL 2:3 Kolstrunk (Krbec)