Celostátní liga staršího dorostu

Slezský FC Opava – SK Dynamo Č. Budějovice

3:0

konec (2:0)

10.03.2018, 14:00 • Stadion Krnov • 20. kolo • Info o důležitých událostech (Lucie Vašendová)

S Luckou se s Vámi prozatím loučíme. Za pár minut začne utkání mladšího dorostu. Uvidíme, jestli mladší hostující hráči dokáží Opavské potrápit více. (15:57:53)
Rozhodčí ukončil zápas, ve kterém byl domácí tým lepší nejen gólově, ale i herně. Vávra se nejeden krát musel pořádně protáhnout.

90+0

88

Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Souček, přichází Teichmann.

84

Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Fusek, přichází Hluchý.

80

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Kalousek, přichází Kubata.

77

Opava právě vstřelila branku!
Přesný centr z levé strany nasměroval za Vávru VÍT VESELÝ. Míč zapadl do branky v levém horním rohu.

71

Krásnou protáhlou střelu Darmovzala brankář Dynama Vávra jen s námahou vyrazil mimo tři tyče.

65

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Ardamica, přichází Kadlec.

53

Žlutou kartu dostává Souček (SFC Opava).

46

Dynamo má plných 45. minut na korigování nepříznivého stavu. Dva míče skončily za Vávrou z kopačky Filipa Součka. Poprvé tváří v tvář brankáři vyhrál v 7. minutě penaltový souboj. Po více jak dvaceti minutách se Souček trefil z velkého vápna poté, co od druhého inkasování zachránilo hosty břevno.

45+0

28

Vypadá to, že dnešní den bude patřit FILIPU SOUČKOVI. Z hranice velkého vápna střílí svůj druhý gól utkání.

28

Teď mohli domácí své vedení navýšit! Míč ale skončil na břevně.

8

FILIP SOUČEK penaltu proměňuje přízemní střelou k levé tyči.

7

Nařízen pokutový kop proti hostům.

1

Utkání bylo zahájeno včas. Jen nás zlobila technika, tak se tímto omlouvám za malé zpoždění.

SFC Opava: Vyklický – Štefka, Večerek, Koschatzký, Stošek, Veselý, Hartmann, Darmovzal, Musila (C), Fusek, Souček
Náhradníci: Padušák – Mikuš, Hluchý, Teichmann, Bartušek, Miškev

SK Dynamo Č. Budějovice: Vávra – Kočí, Jáša (C), Dolejšek, Pařízek, Lindák, Malecha, Kalousek, Šplíchal, Ardamica, Rauscher
Náhradníci: Kubata, Cepák, Sedlák, Kadlec, Červenec

Rozhodčí: Horák – Richtár, Šafrán.