10.03.2018, 20:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • 29. kolo • Martin Penker

Tipsport: 1.91 3.34 4.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (21:52:06)
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:6.
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli o malinko aktivnějším týmem, ale svou největší šanci ve druhém poločase spálil Braithwaite. Hosté se dostali v dnešním utkání také do jediné vážnější šance, a to ve 26. minutě, když Fulgini neproměnil obrovskou šanci. Oba týmy si tak rozdělí do tabulky po jednom bodu za remízu 0:0.

90+3

90+2

Míč však od rohového praporku skončil na opačné straně hřiště.

90+1

Domácí budou zahrávat rohový kop.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89

Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Malcom, přichází Valentin Vada.

88

Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.

87

Sabaly dostal příliš nepřesný centr do vápna z levé strany a míč tak skončil pouze v zámezí.

85

Tento rohový kop ale nenadělal domácím větší potíže.

85

Hosté budou zahrávat rohový kop z pravé strany.

84

Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Prince Oniangué, přichází Loic Puyo.

83

Domácí jsou nyní velice aktivní směrem dopředu, ale na pevnou obranu soupeře si zatím nepřišli.

81

Poundjé centrem z levé strany našel ve vápně pouze Pavloviče.

80

Plašil napřáhl ke střele z velké dálky. Jeho pokus však zastavil na hranici vápna jeden z protihráčů.