06.03.2018, 17:30 • Budvar aréna • Čtvrtfinále • Denisa Józsová

Tipsport: 1.3 6.3 6.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely: 37 – 24
Střely mimo: 14 – 10
Zblokované střely: 9 – 8
Vhazování: 43 – 23 (20:46:31)
Je konec! Motor v dnešním utkání zvítězil 3:0, díky čemuž proměnil svůj druhý mečbol a postoupil do semifinále. S kým se střetně, to je otázka. Vše záleží na poslední sérii Kladno – Prostějov.

Ode mě to je pro dnešek vše, někdy zase napočtenou.

59:11

Slezané jsou sice v útočném pásmu, jenže k ničemu kloudnému se zatím nedostali. Naopak Motor velmi dobře brání a vypadá to, že Kváča dnes vychytá nulu.

58:29

Havířovu nejspíše zbývá poslední minuta a půl do konce sezóny, přesto to nezkoušejí bez brankáře! Přitom nemají co ztratit.

58:17

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Zdeněk Čáp – 2 min., držení).

58:01

Máme zde poslední dvě minuty do konce zápasu, a nejspíše i do konce celé série. České Budějovice si v klidu hlídají výsledek a svého soupeře k ničemu nepouští.

56:59

Po střele Pýchy se kotouč odrazil od zadního mantinelu přesně před branku. Tam ještě o chvíli dříve byl Dostálek, ale v daný moment tam již nebyl a nemohl zakončit.

56:16

České Budějovice právě vstřelily branku!
Vypadá to, že Motor udělal pořádný krok k postupu do semifinále! Čermák získal puk po vyhraném buly a poslal ho na teč PETRU VAMPOLOVI, který se nemýlil. Už je to o tři branky! Asistence: Miloslav Čermák.

56:09

Do konce utkání zbývají necelé čtyři minuty a hosté zahráli jen na zakázané uvolnění.

55:51

K Žigu Pavlinovi se odrazil puk, a ten udělal to nejlepší, co mohl. Vyslal projektil od modré a hostující brankář si musel připsat rychlý zákrok betonem.

55:15

Vlastimil Dostálek se hnal do útoku jeden na jednoho, jenže při kličce mu puk ujel. U kotouče ale zůstali domácí a Růžička si musel připsat zákrok. Vhazování po jeho pravici.

54:22

Havířovští by se měli soustředit na útok, jenže odehráli puk jen na zakázané uvolnění.

53:55

Do Budvar arény si našlo cestu 5679 diváků!

53:24

Václav Nedorost se dostal k puku v útočné třetině, jenže do jeho střely dal na posledních chvíli obránce hokejku a nebylo z toho nic. Poté se ještě chvíli domácí udrželi v útočné třetině, ale střely nebyly přesné.

53:09

Na ledě zůstal dlouho ležet Jakub Kotala, jehož hlava se odrazila od plexiskla. Po krátkém ošetření se ale zvedl a odjel po svých na střídačku.

53:09

Mitch Fillman si udělal ofenzivní výpad! Jel de facto sám na brankáře, avšak jeho zakončení šlo těsně vedle. Jako by řekl slovenský komentátor. Chýbaly milimetry, ale bylo jich vela.

52:32

Konečně jsme viděli nějakou pěknou akci! Lukáš Květoň dostal přihrávku a jel na Růžičku. Protihráči se ho snažili odstavit, ale nepovedli se jim to. Hostující brankář gól nepustil.

51:56

Dostálek vybojoval puk v útočné třetině, k čemuž přidal několik hitů. K zakončení se dostal Martin Heřman, ale jeho střela zápěstím nebyla přesná.

3:0

Branky a nahrávky: 22. Jonák (Rob), 38. L. Květoň (Martin Novák, F. Novák), 57. Vampola (Čermák)

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Bláha) – Kutlák (C), Pýcha, F. Novák (A), Fillman, Pavlin, Čáp, Kachyňa – Čermák, Vampola, Nedorost (A) – J. Mikyska, Rob, Jonák – Dostálek, Galamboš, Heřman – L. Květoň, Vlček, Martin Novák.

AZ Havířov: Martin Růžička (K. Šimeček) – Krisl (C), Chroboček, Staněk, Dujsík, Luža, Matai, Dudek – M. Kalus, Maruna (A), Tomi – Kanko, Pořízek, Sikora (A) – Kotala, L. Bednář, Kurovský – Gřeš, Rác, Fronk.

Rozhodčí: Doležal, Kopeček – Zídek, Springl