25.02.2018, 16:30 • 21. kolo • Adam Dořák

To je ode mě vše, na shledanou. (18:27:57)

Daniela Frantíková je nejlepší hráčkou za tým Chodov!

Veronika Rybičková vyhlášena nejlepší hráčkou Ostravy.
Chodov vyhrál třetí třetinu stejně jako tu druhou a to v poměru 3:1. První třetinu domácí nehráli dobře, avšak ve zbývajících třetinách se Chodov herně zvedl a zaslouženě nakonec vítězí v dnešním utkání. Ostravu ve třetí třetině zlomily dvě branky, které dostaly v oslabení.

59:19

Chodov právě vstřelil branku!
Autorem branky je KAROLÍNA SUCHÁ, která z úhlu trefuje prázdnou branku a pojišťuje vítězství v tomto zápase. Asistence: Gabriela Tožičková.

59:12

Míček letící vzduchem zastavuje Provázková, která jej ihned vyhazuje.

58:44

Ostravě už mnoho času nezbývá a žádný závěrečný tlak se hráčkám nedaří vytvořit.

58:18

58:00

Chodov ale získává opět míček a vyváží jej na polovinu hřiště.

57:28

Ostrava nyní kombinuje v útočném pásmu a snaží se o vyrovnání!

56:18

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Eliška Vrátná – 2 minuty, Sekání).

56:18

Timea Patakyová neproměňuje trestné střílení, kdy ji Provázková vychytala.

56:18

Trestné střílení pro Ostravu!

56:02

54:59

Tak to je velký zmar, druhá branka v oslabení a tu střílí po protiútoku MARTINA ŘEPKOVÁ. Asistence: Tereza Urbánková.

54:54

Přesilová hra se vůbec Ostravě nedaří, nyní nedokázala přihrát Pastušková a ztrácí míček.

54:23

Oddechový čas pro hosty.

54:23

Autorem branky je GABRIELA TOŽIČKOVÁ, která se zničehonic prosazuje v oslabení a to byla velká chyba v obraně Ostravy. Bez asistence.

54:02

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Magdalena Plášková – 2 minuty, Bránění ve hře).

54:00

Ostrava podnikla útok do nekoncentrované obrany a míček sice rozvlnil síť branky, ale pouze ze zadu.

52:39

Lišková opět musela zasahovat a Chodov se dostává do závěrečného tlaku. Ostrav se spíše jen brání.

51:05

Lišková nyní na dvakrát musel krotit míček.

49:46

Nela Kapcová nedovolila své soupeřce rozehrát a Chodov bude rozehrávat od středu palubovky.

49:02

Tereza Urbánková vystřelila švihem, ale míček minul branku, dalším pokusem se prezentovala Řepková, ale ani ta nezacílila přesně do cíle.

48:13

Ostrava jednoznačně zlepšila hru oproti druhé třetině a sledujeme již tým, který se prezentoval hrou v první třetině.

46:14

Kristína Hudáková hledala přihrávkou na druhé straně svou spoluhráčku, ale ta míček nestihla doběhnout.

45:39

Blokovaná střela a ani tato akce nebude končit vyrovnávací brankou domácích.

44:44

Snaha o střelu Chodova, ale hráčka to přehnala s razancí a přestřelila.

43:30

Adéla Jůzová to měla na střelu, nakonec zvolila přihrávku před branku, ale zde již fungovala obrana Ostravy.

42:45

Domácí se snažili ihned odpovědět, ale jejich snaha v útoku je zatím bez střelby.

41:32

Ostrava právě vstřelila branku!
Autorem branky je NELA KAPCOVÁ, která se trefuje přesně k tyči. Asistence: Paulína Hudáková.

40:01

Střely na branku ve druhé třetině: 9:6!
Druhá třetina přinesla výrazně zlepšenou hru Chodova, který dokázal vyrovnat a následně se dostat i do vedení. Ostrava nakonec dokázala sovu jedinou brankou v této třetině srovnat a do třetí třetiny je to zcela otevřené.

40:00

38:50

Nela Kapcová se snažila probít skrze dvě vracející se hráčky Chodova, ale neměla tentokrát šanci na úspěch.

36:55

Autorem branky je PAULÍNA HUDÁKOVÁ, která dobře stála před brankou a dokázala zamést míček do polo odkryté branky. Asistence: Nela Kapcová.

36:15

Tožičková již odvedena zdravotníkem mimo hrací plochu a může se pokračovat ve hře.

36:15

Nyní nepříjemná srážka před brankou Chodova a jedna z hráček Chodova zůstala ležet na palubovce.

35:57

Ostravské hráčky jsou jen stínem těch hráček z první třetiny.

34:51

A Chodov otáčí průběh zápasu ve svůj prospěch, kdy z úhlu EVA KRAUSKOPFOVÁ nakonec prostřelila Liškovou v brance a posílá svůj celek poprvé do vedení! Asistence: Petra Beránková.

34:00

Nela Kapcová přihrávala na Hudákovou, která místo střely ještě volila zpětnou přihrávku na Kapcovou, ale ta pálí nepřesně!

32:15

Tlak Chodova je korunován vyrovnávací brankou MAGDALENY PLÁŠKOVÉ. Asistence: Daniela Frantíková.

32:04

Další střelecký pokus končí v rohu palubovky. Chodov však nadále tlačí.

30:04

Ostrava by měla začít opět hrát, pokud nechce opět inkasovat, neboť Chodov se rozstřílel a druhá střela již skončila v moci Liškové. Ta předchozí minula branku.

29:44

No a Chodov konečně vystřelil a je z toho branka.DANIELA FRANTÍKOVÁ nejspíše slyšela křik jednoho z fanoušků, že má vystřelit a to taky udělala a může se radovat z branky! Bez asistence.

29:00

Hostující hráčky nyní dobře bránily střední pásmo. Nakonec se Chodovu podařilo projít do útoku, ale tuto šanci v pohodě zastavuje "Lišková.

27:38

Chodov je v prostřední části aktivnějším celkem, ale vůbec nestřílí, proto je skóre stále stejné.

27:14

Po ztrátě míčku se jedna z hráček Ostravy dostala do úniku, ale neproměnila jej v branku, sama se vyhnala ze střelecké pozice.

25:38

Další střelu má ve svých rukou brankářka Ostravy.

25:20

Tereza Urbánková střílí ze střední vzdálenosti, ale její střela byla blokovaná a skončila za brankou.

24:34

Protiútok Ostravy se nepodařil, přihrávka Kotzurové nenašla správnou adresátku.

23:08

Chodovu se nyní daří držet míček po většinu času, ale zatím je to bez střelby na branku.

22:13

Eva Krauskopfová dávala šikovně míček do před brankového prostoru, ale zde nikdo nedokázal tečovat míček do branky.

21:26

Pavla Kajfoszová nyní výborně na středu palubovky zastavila průnik své protihráčky.

21:05

Nepovedená střela z pravé strany, brankářka Chodova nemusela zasahovat.

20:01

Na střely v první třetině je to 7:5 pro Chodov!
První třetina nám nabídla zpočátku vlažný vstup do utkání od obou celků. Avšak Ostrava se jako první začala prosazovat a vedla již o tři branky. Chodovu se podařilo alespoň jednou branku snížit náskok svých soupeřek a uvidíme co nám přinese prostřední část.

20:00

18:33

18:09

Kristína Hudáková se chtěla sama dostat před branku, ale poslední hráčka Chodova jí vypíchla míček.

17:36

Z levé strany se snažila jedna z hráček vystřelit, ale dobrý obranný zákrok hráčky Chodova znemožnil tuhle střelu.

17:10

Ostrava se však dostala do rychlého útoku a střelu Pastuškové vyráží Provázková.

16:55

Domácím se daří držet míček na polovině Ostravy a šetří čas.

16:33

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Martina Řepková – 2 minuty, Špatné střídání).

16:33

Hra již přerušena a Ostrava se nedokázala dostat do zakončení a nyní si zahraje přesilovou hru.

16:16

Ostrava nyní hraje bez své brnakářky, neboť má signalizovanou výhodu.

15:05

Domácí se dostávali do další šance, ale tentokrát míček neskončil v brance.

14:37

Autorem branky je MARTINA ŘEPKOVÁ, která snižuje na rozdíl dvou branek. Asistence: Tereza Urbánková.

13:42

Přihrávku před branku nedokázala tečovat Hudáková.

13:05

Momentálně se sice něco snaží vymyslet za brankou soupeře, ale nakonec Ostrava získává míček.

12:34

Hráčky Chodova opravdu nevstoupily do dnešního utkání tou správnou nohou.

12:14

Střídání v týmu FAT PIPE Florbal Chodov: ze hřiště odchází Hana Ranochová, přichází Kristýna Provázková.

12:02

Střela z velké vzdálenosti nemohla ohrozit Liškovou v brance.

11:18

Nyní Ostrava získala míček uprostřed hrací plochy a tři hráčky postupovaly proti dvěma. Nakonec to TIMEA PATAKYOVÁ vzala na sebe a z pravé strany prostřeluje brankářku Chodova. Asistence: Veronika Rybičková.

11:00

Zatím nesledujeme příliš atraktivní duel, hra je vcelku pomalá bez pohybu.

10:19

09:40

08:49

Přesilová hra Chodova tedy netrvala dlouho a nyní budeme sledovat hru ve čtyřech.

08:19

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Gabriela Tožičková – 2 minuty, hra rukou).

08:06

Uvidíme jestli tato přesilová hra bude sehrána lépe než ta na začátku zápasu.

07:40

Lichnová si za toto bránění ve hře půjde sednout na dvě minuty.

07:40

Eliška Vrátná byla nyní sražena k zemi a tím pádem nemohla se dostat ke střele, ke které se již chystala.

06:59

...byla zvolena přihrávka zpět do obranného pásma. Ostrava se však velmi dobře brání.

06:48

Chodov se zatím nemůže dostat do nějaké pořádnější šance. Nyní bude rozehrávat...

05:40

Střela z pravé strany se hráčce Chodova nepodařila, míček byl blokovaný.

05:01

Ostrava opět v útoku, nyní bojují o míček v rohu palubovky. Nakonec však ztrácí míček a Chodov bude rozehrávat.

04:14

KRISTÍNA HUDÁKOVÁ si nyní přišla na Ranochovou a Ostrava se ujímá dvoubrankového vedení. Asistence: Timea Patakyová.

02:45

Nakonec se Ostrava prosazuje a branku vstřelila VERONIKA RYBIČKOVÁ. Bez asistence.

02:20

Chodov svou přesilovou hru nedokázal využít v branku a ani si nevytvořil nijak velké šance.

02:16

00:16

Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Nela Kapcová – 2 minuty, Bránění ve hře).

00:01

Extraliga žen finišuje a v předposledním kole se utká Chodov s Ostravou. Oba celky mají jistotu play off. V tomto souboji jde víceméně o boj třetí pozice v tabulce. V případě vítězství Ostravy, by hráčky stáhly pětibodové manko na svého dnešního soupeře na dva body. V případě vítězství Chodova, by se domácí přiblížili k druhému místu, na které momentálně ztrácí čtyři body. Na druhém místě se nacházejí Vítkovice.
Chodov v minulém zápase prohrál o jednu branku s Panthery z Prahy (4:5). Ostrava deklasovala, poslední celek tabulky, Vinohrady, po výsledku 11:2.

Vzájemný zápas v probíhající sezóně dopadl nerozhodně a to 7:7. V prodloužení pak bod navíc tehdy bral Chodov. Ostrava má tedy co svému soupeři vracet.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

7:5

Branky a nahrávky: 15. Řepková (Urbánková), 30. Frantíková, 33. Plášková (Frantíková), 35. Krauskopfová (P. Beránková), 55. Tožičková, 55. Řepková (Urbánková), 60. Suchá (Tožičková) – 3. Rybičková, 5. K. Hudáková (Patakyová), 12. Patakyová (Rybičková), 37. P. Hudáková (Kapcová), 42. Kapcová (P. Hudáková)

FAT PIPE Florbal Chodov: Ranochová (13. Provázková) – Jiráková, Kellovská, Tožičková, T. Pilíková, Vrbová – Suchá, Frantíková, Lacková – Vrátná, Urbánková, Plášková – Preisslerová, Řepková, Jůzová – P. Beránková, Nosková, Belicová – Krauskopfová.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Lišková) – Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Grossová, Kajfoszová – Pastušková, Lichnová, Kapcová – K. Hudáková, P. Hudáková.

00:16 BGR 2 2MIN Kapcová, Bránění ve hře
02:45 BGR 0:1 Rybičková
04:14 BGR 0:2 K. Hudáková (Patakyová)
07:40 BGR 2 2MIN Lichnová, Bránění ve hře
08:19 CHD 2 2MIN Tožičková, hra rukou
11:18 BGR 0:3 Patakyová (Rybičková)