konec (1:0, 2:1, 4:1)

25.02.2018, 17:00 • Aréna Sparta • 25. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.95 5.64 1.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z florbalu se budu těšit zase na shledanou. (19:00:46)
Je dobojováno. Domácí poráží Vítkovice 7:2 a mají tak do tabulky další důležité body. Hosté naopak odjedou s prázdnou.

59:42

Zápas se už blíží ke svému konci.

58:39

58:39 Robert KOŠIR - 7:2

58:39

Sparta právě vstřelila branku!
ROBERT KOŠIR sebral uprostřed hřiště hostům míček a poté ho lobem posílá do prázdné vítkovické branky. A završuje tak svůj hattrick – 7:2.

58:18

Domácí už jen kontrolují hru, jejich čtyřbrankový náskok už jim těžko hosté vezmou. Navíc jsou hráči Sparty u balónku a míří do útoku.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:08

56:08 Jakub HUBÁLEK - 6:2

56:08

Vítkovice právě vstřelily branku!
A hosté při této herní variantě dávají druhou branku. JAKUB HUBÁLEK dostal přihrávku před domácí branku a jeho střela byla velmi přesná, když prostřeli Beneše mezi nohami – 6:2. Asistence: Josef Rýpar.

55:50

Znovu to hosté zkouší se šesti hráči v poli a bez brankáře.

55:05

55:05 Milan GARČAR - 6:1

55:05

Je hotovo. Zouzal našel volného MILANA GARČARA u pravé tyčky hostující branky a druhý jmenovaný pak trefil přesně branku Vítkovic – 6:1. Asistence: Marek Zouzal.

53:47

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Lukáš Hájek – 2 minuty, Bránění ve hře).

53:39

Hubálek střílel zblízka vysoko nad.

53:01

Hosté stále v šesti. Před Benešem střílel Sladký, ale jeho střela skončila v ruce domácího brankáře.

52:07

Branka hostů je prázdná, ti to zkoušejí v powerplay.

51:59

Vítkovice si berou oddechový čas.

51:59

51:59 Michal KAREŠ - 5:1

51:59

Tak to byla pěkná akce domácích. Časar uvolnil MICHALA KAREŠE, který šel do nájezdu a z bekhendu pak překonal brankáře hostů – 5:1. Asistence: Luka Časar.

51:26

Hostům začíná velmi rychle utíkat čas, aby s utkáním něco udělali, mají na to něco málo přes osm minut.

50:34

Beneš chytil další střelu hostů a nepustil je do kontaktního gólu, kterým by se hosté mohli vrátit zpět do hry.

49:01

Sparťané se spíše soustředí na obranu a snaží se bránit svůj velmi nadějný výsledek. Hosté prakticky v akcích před Benešem vůbec nestřílejí.

47:42

Lukáš Ujhelyi se dostal do blízkosti Součka, kde před ním zívala odkrytá část branky, ale brankář hostů se fantasticky přesunul a míček chytil.

46:40

Hosté ožili a snaží se o vstřelení branky, aby snížili hrozivý náskok Sparty. Zatím se jim to ale vůbec nedaří.

45:37

Hosté nahodili míček před domácí branku a odcházejí střídat. Na hřišti tak bude čerstvá pětice hráčů.

44:57

Hosté se dostali do průniku před domácí branku. Tam střílel zblízka Hubálek, ale s jeho projektilem si poradila obrana Sparty.

43:35

Sparta dobře brání svůj prostor před brankou a hned poté zaútočila. Ovšem obrana hostů zastavila další akci Sparty.

42:23

Hosté to zkusili z levé strany, ale jejich střela byla zase nepřesná. To je voda na mlýn domácím, kteří míří znovu do útoku.

40:52

40:52 Robert KOŠIR - 4:1

40:52

Domácí jdou hned na začátku třetí třetiny do tříbrankového trháku. Marvánek nahodil z dálky míček před hostující branku, kde ho do sítě dorazil ROBERT KOŠIR – 4:1. Asistence: Jan Marvánek.

40:01

Je za námi i druhá třetina. V té hosté nejprve srovnali, ale domácí dokázali dvěma slepenými góly odskočit na dvoubrankový rozdíl a do třetí třetiny, která začne přibližně v 18:25, půjdou rozhodně s veselejší náladou.

40:00

39:42

Martin Nehera to zkoušel středem, ale jeho střela skončila přímo na domácím brankáři, který tak podržel dvoubrankový náskok Sparty.

39:00

Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:02

Svatoš se ocitl těsně před brankou Vítkovic a z bekhendu to zkoušel Svatoš, ovšem brankář hostů dokázal svůj tým podržet dalším zákrokem.

36:59

Vítkovičtí marně bušili na vrata domácí obrany, před branku Beneše nepošli a domácí tak mohou v klidu založit další svou akci.

36:11

Oba celky jsou už v plném počtu.

35:22

Další obléhání branky domácích hosty nepomohlo, střela Součka skončila pouze na boční konstrukci domácí branky. Na druhou stranu už míří zase hosté.

34:22

Hosté jsou u míčku a kombinují před domácí brankou. Hájek přihrál Bräuerovi, který poté minul poloodkrytou domácí branku!

34:11

Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (David Ježek – 2 minuty, Bránění ve hře).
Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Tomáš Sladký – 2 minuty, Držení).

33:57

33:57 Jan KREJČA - 3:1

33:57

Sparťané jdou do dvoubrankového náskoku. Zouzal našel přihrávkou dobře postaveného JANA KREJČU, a ten poté z velké dálky propálil v brance hostů vše, co mu stálo v cestě – 3:1. Asistence: Marek Zouzal.

33:21

Domácí jsou opět na koni a vytvořili si další šanci, ale Kolář poslal míček jen nad branku Vítkovic.

31:34

31:34 Milan GARČAR - 2:1

31:34

Domácí znovu vedou. Svatoš našel volného MILANA GARČARA a ten se posté trefuje kus od hostující branky naprosto přesně – 2:1. Asistence: Ondřej Svatoš.

31:15

Hosté zatím své oslabení zvládají velmi dobře a zatím Spartu do výraznější akce nepustili. A nyní se osvobozují.

30:10

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Jakub Hubálek – 2 minuty, Bránění ve hře).

29:37

Před hosty zívala odkrytá branka, ale po jejich střele skončil míček nakonec mimo tři tyče.

28:35

Hosté se dostali do přečíslení, poté dostal nahrávku Ladislav Gál, ovšem jeho zakončení chyběla větší přesnost.

27:20

Na druhé straně zahrozili domácí z rychlého protiútoku, ale proti střele Svatoše se vyznamenal Souček, který ukryl míček pod sebe.

26:32

Hosté ožili a snažili se v další akci strhnout vedení na svou stranu, Šebesta ale svou střelu poslal mimo.

25:24

25:24 Lukáš HÁJEK - 1:1

25:24

Po chybě Marvánka udělal kličku na velkém brankovišti LUKÁŠ HÁJEK a poté dokázal míček zvednout a poslat ho za Benešova záda – 1:1. Je vyrovnáno.

24:27

Luka Časar ztratil míček a do rychlé akce šli hosté. Jejich střela ale opět nic neřešila. Na opačnou stranu tak míří zase Sparta.

24:01

Akce střídala akci, ale ani na jedné straně z toho nebyl gól. Domácí tak stále drží těsný náskok.

22:51

Beneš nyní zakročil proti nebezpečné střele Jankulára a sklidil za to potlesk publika.

21:46

Tokošova střela byla zablokována a znovu se tak hosté nedostali k vyrovnání.

20:52

Vítkovičtí se dostali na polovinu soupeře, ale jejich další střela se mezi tři tyče nevešla. Útočit jdou nyní Sparťané.

21:51

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Matěj Pruner – 2 minuty, Bránění ve hře).

20:01

Střely na branku po první třetině: 8 – 5
První třetina je za námi. V ní jsme viděli jedinou branku, o kterou se postaral v osmé minutě Robert Košir, když z levé strany trefil odkrytou hostující branku. Poté už žádná branka nepadla a uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, která začne přibližně v 17:40.

20:00

19:44

Ondřej Svatoš měl ještě před koncem první třetiny šanci na své florbalce, ale jeho střela skončila jen vysoko nad brankou hostů. Ti se ještě vydávají do útočné akce.

19:00

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:22

Kalašova střela z pravé strany byly zablokována a hosté se tak vymanili z dalšího tlaku domácích.

17:48

Ladislav Gál převzal balónek a z otočky vypálil na domácí branku, bylo to ale přímo do náruče brankáře Sparty.

17:28

A nyní je už v plném počtu.

17:11

Sparta se osvobozuje.

16:37

Lukáš Hájek dostal přihrávku na pravou střelu a ten okamžitě vystřelil. Znovu ale trefuje pouze boční síť domácí branky.

16:06

Hosté se už usadili před brankou domácích, ale jejich střely jsou zatím nepřesné.

15:28

Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Daniel Kalaš – 2 minuty, Sekání).

15:21

Ondřej Svatoš přestřelil a hned na to mířili do protiútoku hosté, ti také nic nevymysleli.

14:54

Ondřej Svatoš se prokličkoval až před hostující brankoviště, tam střílel, ale k odraženému míčku se nikdo nedostal.

14:20

Hosté mají od inkasované branky více ze hry a snaží se srovnat a pálí z každé pozice. Beneš zatím odolává.

13:27

Sparta znovu ubránila další akci Vítkovic a hned na to přebrala balónek a míří s ním na opačnou stranu.

12:43

Další střela hostů, Řezanina míček napálil z půlky hřiště, ale Beneš neměl sebemenší problém ho zachytit.

11:46

Šebestova střela na branku Sparty byla hodně nepřesná a míček zamířil jen daleko za ní.

11:11

Sparťané si sebrali míček na vlastní polovině a hned zamířili před vítkovickou branku. Krejčova střela ale skončila jen na obraně hostů.

10:22

Tokoš zkusil kličku a poté střílel z pravé strany, ale další jeho střela se neujala.

09:42

Domácí utekli před branku hostů, ale střela Koláře skončila jen těsně vedle ní.

08:43

Na druhé straně se hosté pokusili srovnat, ale Hájkova střela se mezi tři tyče nevešla.

07:55

07:55 Robert KOŠIR - 1:0

07:55

Pěkně sehraná akce domácích a ti jdou do vedení. ROBERT KOŠIR dostal na levou stranu přihrávku a poté v pohodě trefuje prázdnou branku – 1:0. Asistence: Lukáš Ujhelyi.

07:19

Hubálek střílel z pravé strany, měl před sebou kousíček odkryté branky, ale tu trefit nedokázal.

06:40

Tokoš podržel míček a poté ho poslal spoluhráči, ale také on neuspěl před Benešem.

05:29

Sladký pálil na Beneše a brankář Sparty si připsal další zákrok. Hned na to poslal míček spoluhráčům a posílá je do útoku.

04:51

Souček byl nyní pozorný proti dotěrným hráčům Sparty a zastavil tak další jejich akci.

03:50

Aktivní hosté to zkoušeli z levé strany, ale trefili jen boční sít u branky Sparty.

02:20

Ježek střílel na branku hostů, ale jeden z obránců Vítkovic dokázal svoji florbalkou akci Sparty zneškodnit.

01:51

00:10

Buly vyhráli hosté a hned se pokusili projít do útočné akce.

00:01

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Ježek, Čermák, Garčar, Marvánek, Zeman, Koščo, Kalaš, Veselý – Ujhelyi, Zouzal, Košir – Kolář, Svatoš, Kareš – Krejča, Časar, Pruner.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Jankulár, Nehera, Jastřembský – Hrubý, Firda, Sladký – Jan Šebesta, Řezanina, Tokoš – Rýpar, Gál, Hájek – Bräuer, Hubálek, Delong – Besta.

Rozhodčí: Černý, Janoušek.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Naposledy se oba celky utkaly v listopadu loňského roku a tehdy domácí Vítkovice porazily Spartu 6:2. Naváží na tuto výhru i v dnešním duelu?
1. SC TEMPISH Vítkovice

Hosté jsou na tom o něco lépe. Jsou třetí s jednašedesáti body a v utkání se Spartou budou favorité. Navíc stále mají šanci bojovat o nejvyšší příčku tabulky a do Prahy tak jedou s jasným cílem, a sice zvítězit. Naposledy se Vítkovičtí utkali se Znojmem, které deklasovali 8:1. Jak si povedou dnes v Praze?
ACEMA Sparta Praha

Domácí Sparta je v tabulce na šestém místě a pomalu a jistě směřuje do vyřazovacích bojů. Na svém kontě mají hráči Sparty jednačtyřicet bodů a dnes by rádi přidali další, aby si svou pozici minimálně udrželi. Naposledy odehráli hráči Sparty utkání v Ústí nad Labem, kde zvítězili 5:4 po prodloužení. Jak si povedou dnes doma proti Vítkovicím?
Hezké pozdní nedělní odpoledne přeji všem příznivcům florbalu. Dnes je na programu už pětadvacáté kolo florbalové superligy a my v jeho rámci budeme sledovat duel mezi týmy ACEMA Sparta Praha a 1. SC TEMPISH Vítkovice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

7:2

Branky a nahrávky: 8. Košir (Ujhelyi), 32. Garčar (Svatoš), 34. Krejča (Zouzal), 41. Košir (Marvánek), 52. Kareš (Časar), 56. Garčar (Zouzal), 59. Košir – 26. Hájek, 57. Hubálek (Rýpar)

Rozhodčí: Černý, Janoušek

01:51 VIT 2 2MIN Sladký, Držení
07:55 SPA 1:0 Košir (Ujhelyi)
15:28 SPA 2 2MIN Kalaš, Sekání
21:51 SPA 2 2MIN Pruner, Bránění ve hře