76:78

konec (17:20, 48:37, 56:54)

23.02.2018, 17:00 • Skupina F • Jan Prošek

Tipsport: 2.56 15.0 1.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Český tým zvládl důležitý zápas, na půdě Bulharska proměnil domácí celek 78:76 a je stále neporažený. Další duel hraje český celek na území Islandu. Bulharsko skvěle sehrálo druhou část hry, později ale na kvalitní výkon nenavázalo.

39:58

Dva trestné hody pro Bulharsko, i kdyby je soupeř proměnil, vyrovnáno nebude. Fauloval Šiřina. Marinov první proměnil s jistotou, druhý ne. (76:78)

39:53

Marinov fauloval, dva trestné hody. Jaromír Bohačík proměnil první pokus a druhý taky. (75:78)

39:51

Logicky přichází oddechový čas pro Česko. (75:76)

39:50

První pokus neproměnil, druhý ano. (75:76)

39:50

Balvín fauloval, dva trestné hody. Teď to bude hodně o taktice. Janev má k dispozici dva trestné hody. (74:76)

39:41

Blake Schilb dává koš za dva body, výborně! Česko vede o dva body a soupeř si bere oddechový čas. (74:76)

38:52

Bohačík v tlaku zakončoval, ale minul koš. (74:74)

38:44

Vyoral fauloval, dva trestné hody. Vaklinov proměnil jen jeden, znovu je vyrovnáno. (74:74)

38:29

Marinov fauloval, dva trestné hody pro Balvína. První hod povedený, druhý ne. (73:74)

38:16

Bulharsko předvedlo útočný faul, a tak hraje Česko. (73:73)

38:05

Pumprla se dopustil útočného faulu, rozehrává tak soupeř. (73:73)

37:57

Je vyrovnáno, prosazuje se Janev. Následně si Česko bere oddechový čas. (73:73)

37:32

Dva trestné hody pro Bulharsko. Bohačík fauloval, Marinov proměnil jen jeden. (71:73)

37:15

Bost fauloval, dva trestné hody. Jaromír Bohačík dává oba pokusy. Česko vede o tři body. (70:73)

36:52

Tři minuty před koncem čtvrté čtvrtiny dává koš za tři body Janev, rozdíl jediného bodu. (70:71)

36:36

Tomáš Vyoral výborně po bleskové akci dokázal zakončit za tři body a Česko si bere vyšší vedení zpět. (67:71)

36:08

Marinov dává koš za tři body, jeho pokus zapadl přesně do koše. (67:68)

35:50

Skvěle! Ondřej Balvín dává koš za dva body. Česko vede o čtyři body a Bulharsko si bere oddechový čas. (64:68)

76:78

Bulharsko: Bost, Georgiev, Marinov P., Janev, Velikov, Vaklinov, Vangelov, Kostov, Ivanov, Marinov S., Marinov M., Dimotrov

Česko: Auda, Vyoral, Pumprla, Hruban, Schilb, Balvín, Siřina, Peterka, Bohačík, Sehnal, Palyza, Kříž