07.02.2018, 17:00 • Sport centrum Prostějov • Skupina B • Otto Slabý

Tipsport: 13.8 1.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (18:26:30)

0:0

Po nadějném prvním setu se nakonec hráčky Prostějova vítězství alespoň v jednom setu ani nepřiblížily. Hráčky Novary potvrdily roli favorita a převzal iniciativu a v posledních dvou setech nedal domácím šanci. Za hodinu a dvacet minut tak zaslouženě poráží Prostějov 0:3.

15:25

Třetí set skončil.

15:25

Hráčky Novary přehodily hráčky Prostějova, které byly vytaženy na síti. Je konec!

13:23

Weissová ze druhé ulila míč a získává bod.

12:23

Hosté nyní bodují chytrou ulejvkou.

12:22

I hráčky Novary chybují na servisu.

11:22

Hosté přidávají další nekompromisní útok.

11:21

Nová zařídila 11 bod pro domácí.

10:21

Hráčky Novary přidaly další hřebík na půlku Prostějova.

10:20

Míč letí ze servisu do zámezí.

10:19

Kossanyiová se po dlouhé době prosazuje.

9:19

Další z úspěšných bloků Novary.

9:18

Novara směřuje ke tříbodovému vítězství.

9:17

Bod pro domácí.

8:17

Novara dvakrát vrátila téměř ztracený míč. Třetí útok domácích byl nasměrován už do zámezí.

0:3

VK Prostějov: Kossanyiová, Horká, Trnková, Weissová, Tomašeková, Herelová, Weidenthalerová, Kovářová, Nová, Zatloukalová, Slavíková, Emonts Weihenmaierová

Igor Gorgonzola Novara: Vasilantonakiová, Cameraová, Plaková, Gibbemeyerová, Enrightová, Skorupová, Bonifaciová, Chiricellová, Sansonnová, Piccininiová, Zannoniová, Egonuová

Rozhodčí: Michličová (POL), Guillet (FRA)