Tipos Extraliga (SR)

HK Detva – HK 32 Liptovský Mikuláš

6:3

konec (1:1, 1:1, 4:1)

28.01.2018, 17:00 • Zimný štadión Detva • 41. kolo • Tomáš Lengyel (@TomiLengy) sk

Tipsport: 2.38 4.3 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:24

Liptáci dostávajú k dispozícii ďalšiu presilovku. Miroslav Macejko nedovolene držal protihráča a dostal dve trestné minúty.

56:19

Matthew Hackett odolal tlaku hostí a potom sa strhla pred jeho bránou strkanica. Rozhodcovia opäť udeľovali tresty. Dve trestné minúty dostali Milý a Rapáč, takže je to klasická presilovka Liptákov.

55:47

Liptovský Mikuláš dostáva výhodu presilovky piatich proti trom. Dve trestné minúty dostal Ladislav Ščurko, ktorý hral so zdvihnutou hokejkou.

54:13

Presilovka domácich sa skončila. Filip Surovka vyprodukoval ofenzívny faul a dostal dve trestné minúty za seknutie.

52:53

Hostia si ešte viac skomplikovali situáciu. Po zlom striedaní hrali v pätici, takže si odpykajú dvojminútový trest za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

52:10

Detva bude hrať presilovku. Rudolf Huna urobil zbytočný útočný faul a inkasoval dve trestné minúty za hákovanie.

41:16

Aktivita sa domácim vyplatila. Unavený Patrik Števuliak bol na ľade od úvodného buly v tretej tretine a podrazil prenikajúceho súpera.

36:39

Rozhodcovia museli od seba oddeľovať viacero hráčov, ktorí si menili názory za bránou hosti. Napokon vylúčili iba Jakuba Langhammera za držanie.

32:24

Michail Kuklev putuje na trestnú lavicu. Ruský obranca v domácom drese narazil na mantinel Jakuba Sukeľa, ktorý sa ťažko zdvíhal na nohy. K dvom trestným minútam inkasoval aj desiatku.

25:57

Detva bude hrať presilovku. Dve trestné minúty za podrazenie si odsedí Branislav Rapáč. Vzájomné tresty za hrubosť dostali Moravčík a Surový.

17:41

Murček síce neskóroval, ale vypýtal si aspoň presilovku, ktorá bude napokon dvojnásobná. Rozhodcovia potrestali Moravčíka a Richarda Rapáča dvoma minútami za podrazenie.

07:15

Ladislav Ščurko v brejku neskóroval a pri návrate do defenzívy fauloval. Dostal dve trestné minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.

05:49

Prvé vylúčenie dnešného zápasu. Domáci obranca Martin Chovan dostal dve trestné minúty za držanie.

6:3

Branky a nahrávky: 19. Sitnikov (Ščurko, Chovan), 40. Murček (Macejko, Videlka), 43. Fekiač (Belluš, Sitnikov), 48. Gašpar (Macejko), 49. Murček (Chovan, Videlka), 58. Ščurko (Šimon) – 11. Števuliak (Huna), 34. Sukeľ (Kriška, Koyš), 48. Sukeľ (Koyš, Kriška)

HK Detva: Hackett – Mar. Chovan, Kuklev, F. Fekiač, Gachulinec, Šimon, Macejko, D. Jendroľ, Vyskoč – Belluš, Surovka, Sitnikov – Milý, Gašpar, Žilka – Videlka, Murček, Ščurko – Surový, Jakubík, Piačka.

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Nemec, Tabaček, Moravčík, Suchý, Nádašdi, Mezovský, Bača, Nitriansky – Rud. Huna, Langhammer, Števuliak – B. Rapáč, Paukovček, R. Rapáč – Kriška, M. Sukeľ, Koyš – Laco, Uhrík, J. Sukeľ.

Rozhodčí: Fridrich, Siegel – M. Korba, Kaspar

05:49 DTV 2 Chovan, držení
07:15 DTV 2 Ščurko, vysoká hůl
10:42 LMI 0:1 Števuliak (Huna)
17:41 LMI 2 Moravčík, podražení