0:3
konec (0:0, 0:1, 0:2)
26.01.2018, 01:00 • Prudential Center, Newark • Aleš Pur (@PurAles)
Tipsport: 3.1 3.81 2.11 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.1 - 3.81 - 2.11
New Jersey Devils – Nashville Predators
0:3
konec (0:0, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 30. P. K. Subban (Ekholm, Johansen), 46. Ekholm (Fiala, Arvidsson), 56. Arvidsson (P. K. Subban)
Karty:
Neproměněná penalta:
New Jersey Devils:
Appleby (Blackwood) – Vatanen, A. Greene (C), Severson, J. Moore, Lovejoy, Butcher – Palmieri, Zacha, Bratt – Rooney, Stafford, Zajac (A) – Noesen, Hischier, Wood – J. Hayes, Boyle (A), Coleman.
Náhradníci:
Trenér:
Nashville Predators:
Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), P. K. Subban, Jemelin, Irwin, Ekholm (A) – Arvidsson, Johansen, Åberg – C. Smith, Turris, Hartnell – Järnkrok, Bonino, Fiala – Watson, Sissons, Salomäki.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lambert, Pollock – Murphy, Sericolo
Diváci: 14 039
1. třetina | ||||
16:14 | NJD | 2 | Wood, nedovolené bránění brankáři | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:10 | NSH | 2 | Jemelin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
29:48 | NSH | 0:1 | P. K. Subban (Ekholm, Johansen) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:36 | NSH | 0:2 | Ekholm (Fiala, Arvidsson) | |
47:50 | NJD | 2 | Bratt, držení | |
54:17 | NSH | 2 | Watson, podražení | |
55:11 | NSH | 0:3 | Arvidsson (P. K. Subban) | |
Konec |
Philadelphia – Tampa 01:00 1:5
New Jersey – Nashville 01:00 0:3
Pittsburgh – Minnesota 01:00 6:3
Montreal – Carolina 01:30 5:6
Florida – Washington 01:30 2:4
Detroit – Chicago 01:30 1:5
Ottawa – Boston 01:38 2:3
St. Louis – Colorado 02:00 3:1
Dallas – Toronto 02:30 1:4
Edmonton – Calgary • po s.n. (2:1) 03:00 4:3
Arizona – Columbus 03:00 1:2
Anaheim – Winnipeg • po s.n. (1:0) 04:00 4:3
Vegas – NY Islanders 04:00 1:2
Vancouver – Buffalo 04:00 0:4
San Jose – NY Rangers 04:30 5:6
HC Plzeň – Slavia 15:00 3:2
K. Vary – Kladno 15:00 4:0
Č. Budějovice – Salzburg 15:00 2:1
Mountfield HK – Jihlava 17:00 3:1
Liberec – Zlín 17:00 3:2
Pardubice – Kometa Brno 17:00 10:1
Letňany – Warriors Brno • po s.n. (1:0) 17:00 2:1
Žďár n/S – Mladá Boleslav • po prodl. 17:00 4:3
Sparta – Vítkovice 17:30 6:2
Olomouc – Chomutov 17:30 5:2
Vsetín – Havířov 17:45 2:4
Havlíčkův Brod – Třinec 18:00 3:6
54:17
47:50
24:10
16:14