0:2 3:6, 0:6

21.01.2018, 08:18 • Rod Laver Arena • Jaroslava Sotáková sk

Tipsport: 4.67 1.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:6

Caroline Wozniacka víťazí v tomto zápase a vyprevádza slovenskú tenistku z kurtu s veľmi nepopulárnym kanárom!

15-40

Víťazným bekhendom sa dostáva Wozniacka po niečo vyše hodine hry ku dvom mečbalom.

0:5

Nepresné obhodenie slovenskej tenistky znamená vedenie 5:0 pre jej súperku, ktorá pôjde po prestávke servovať na víťazstvo v zápase.

0-40

Wozniacká má v piatej hre druhej sady už tri brejkbaly!

0:3

Rybáriková posiela loptičku až za základnú čiaru a pomáha tak svojej súperke k zisku brejku. Wozniacka po druhý raz v tomto sete prelamuje podanie slovenskej tenistky a vedie už 3:0.

40-A

Caroline Wozniacka sa teraz prezentovala víťazným returnom do rohu kurtu a má ďalší brejkbal.

0:2

Čistou hrou premieňa Dánka Caroline Wozniacka brejk z predošlej hry a vedie už 2:0! Magda Rybáriková neuhrala zatiaľ v druhej sade ani jeden fiftín.

0-40

Dánska reprezentantka sa hneď v úvode druhého setu dostáva k trom brejkbalom!

3:6

Wozniacka premieňa hneď prvý setbal a po niečo vyše polhodine hry vedie 6:4! Magda Rybáriková bola však prvou hráčkou, ktorá prelomila podanie súperky, no brejk nedokázala potvrdiť a od toho momentu bola dánska tenistka na kurte jednoznačne lepšia. O ničom ešte nie je rozhodnuté!

2:4

Čistou hrou berie Caroline Wozniacka podanie svojej súperky a ide do výraznejšieho vedenia, 4:2.

0-40

Obe hráčky sa dostali na sieť, kde sme sledovali neskutočnú výmenu. Jej záver patril Caroline Wozniackej, ktorá si vypracovala tri brejkbaly.

2:2

Dánska tenistka sa pokúsila obhodiť svoju súperku krížnym forhendom na sieti, Magda síce na loptu dosiahla no už ju neprehodila cez sieť. Wozniacka si berie brejk späť.

40-A

Forhend teraz sklamal Magdu Rybárikovú, loptička letela veľmi nízko a skončila na sieti. Wozniacká má už piaty brejkbal.

40-A

Slovenská tenistka šla okamžite po servise na sieť, no lob Wozniackej dopadol presne na základnú čiaru. Dánka má tretí brejkbal!

2:1

Slovenská tenistka premieňa hneď prvý brejkbal a po výbornej aktívnej hre v geme na príjme ide do vedenia 2:1! Po prestávke pôjde Magda servovať na potvrdenie brejku.

40-15

Magdaléna Rybáriková sa po krásnom krížnom obhodení súperky na sieti dostáva ku dvom brejkbalom!

Prehánka ustúpila a vyzerá to tak, že zápas môže začať!

Začiatok zápasu sa nám trošku posúva, keďže nad arénou Roda Lavera začína pršať.