Magdaléna Rybáriková – Caroline Wozniacká

0:2 3:6, 0:6

21.01.2018, 08:18 • Rod Laver Arena • Jaroslava Sotáková sk

Tipsport: 4.67 1.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Trošku krutý a rýchly koniec pre Magdu Rybárikovú, ktorá síce v prvom sete viedla s výhodou brejku, no od tohto momentu jasne dominovala na kurte Wozniacka, ktorá zvíťazila po setoch 6:3, 6:0! Slovenská reprezentantka sa však za svoje vystúpenie tu v Melbourne parku nemusí vôbec hanbiť, prekonala svoje maximum, keď postúpila do osemfinále a v rebríčku WTA sa po turnaji posunie určite vyššie. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem pekné skoré ráno. (05:09:35)

Koniec zápasu

0:6

Caroline Wozniacka víťazí v tomto zápase a vyprevádza slovenskú tenistku z kurtu s veľmi nepopulárnym kanárom!

15-40

Víťazným bekhendom sa dostáva Wozniacka po niečo vyše hodine hry ku dvom mečbalom.

15-30

Čistá hra to nebude. Sama sa o ňu pripravila Wozniacka, ktorá poslala svoj bekhend mimo dvorec.

0-30

Caroline Wozniacka je dve loptičky od víťazstva. Slovenská tenistka sa pokúša ešte niečo vymyslieť, no bezúspešne.

0-15

Bekhend Magdalény Rybárikovej po vyrovnanej výmene končí až za základnou čiarou.

0:5

Nepresné obhodenie slovenskej tenistky znamená vedenie 5:0 pre jej súperku, ktorá pôjde po prestávke servovať na víťazstvo v zápase.

0-40

Wozniacká má v piatej hre druhej sady už tri brejkbaly!

0-30

Slovenská tenistka sa čoraz častejšie chytá za pravú ruku, možno sú tu aj nejaké zdravotné problémy.

0-15

Wozniacka je jasne na koni a potvrdzuje to víťazným returnom.

0:4

Dánska tenistka sa znovu vybrala na sieť, kde sa ju pokúsila obhodiť jej súperka, no lopta bola nepresná a skončila vedľa bočnej čiary.

30-40

Ziskom troch fiftínov v rade sa dostáva Caroline Wozniacka ku trom gembalom.

30-30

Po 30 na oboch stranách. Sľubné vedenie slovenskej tenistky v tejto hre je zrazu preč.

30-15

Opäť krásna výmena, no so šťastnejším koncom pre Wozniacku. Rybáriková mala niekoľko šancí na ukončenie výmeny, no hrala príliš opatrne.

30-0

Ďalšia nevynútená chyba z rakety dánskej tenistky, tentoraz zahrala nízky úder a loptu zastavila páska.

15-0

Wozniacka začína nevynútenou chybou, keď posiela svoje bekhend len do autu.

0:3

Rybáriková posiela loptičku až za základnú čiaru a pomáha tak svojej súperke k zisku brejku. Wozniacka po druhý raz v tomto sete prelamuje podanie slovenskej tenistky a vedie už 3:0.

40-A

Caroline Wozniacka sa teraz prezentovala víťazným returnom do rohu kurtu a má ďalší brejkbal.